Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 02 Kasım 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 02 Kasım 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

KASIM 2020 AYLIK BURÇ YORUMU

Koç Burcu 02 Kasım 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Haftanın ilk yarısında Ay, İkizler burcunda seyahat ederken, sizi kısa yolculuklara çıkartabilir. Uzun zamandan beri geri hareketini sürdüren Merkür’ün de salı gününden itibaren durağan pozisyona geçmesiyle ikili ilişkilerinizde yumuşama, daha hızlı ilerleme ve uzlaşma dönemi başlar. Bu süreci egonuzdan sıyrılarak verimli bir şekilde değerlendirmeli, hayatı paylaştığınız kişilerle aranızda yaşadığınız kopuklukları gidermelisiniz. Gizli düşmanlarınızın gerçek niyetini de bu hafta anlamanız daha kolaylaşır. Haftanın ikinci yarısında aile içi meselelerinize vakit ayırarak, yatırım ve ortak mal varlığı ile ilgili gerekli evrakları düzenleyebilirsiniz. Pazar günü sevdiğiniz kişinin kalbini kırmamaya lütfen özen gösterin.

Sohbetlerinizin bol olduğu bir gündesiniz. Sevdikleriniz sizinle eğlenmeyi seviyor. Bugünlerde sevecen, samimi tarafınız ağır basmakta. Kendinizce bazı düşünceler içine giriyorsunuz ancak bu düşüncelerin sizi üzmesine izin vermeyin. Çevrenizde kendini çok beğenmiş, çokbilmiş insanlar var ama bu insanlar hiç sizlik değil. İş hayatınız baya aktif görünüyor. Ulaşamayacağınız hiçbir şey yok.Aşkta durgunluk var, belki de sizden bir adım bekliyordur ? Parasal konulara fazla takıldığınızı düşünüyorum bunlara fazla takılmayın, sizin kalbiniz zengin. Başınızdan geçecek bazı olaylarla ve şahit olacağınız durumların etkisiyle bakış açınız değişmesi muhtemel.

Boğa Burcu 02 Kasım 2020 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

Haftanın ilk gününe iletişimi seven İkizler de seyahat eden Ay ile adım atarken salı günüyle birlikte yetenek, beceri ve eylem ustası Merkür’ün de artık ileri harekete geçmesiyle, epeydir durağanlaşan maddi konularda rahatlama ve hızlanma başlar. Harcamalarınız artsa da aynı oranda beklediğiniz yerlerden elinize para geçer ya da sizi mutlu eden iş sözleşmelerinize imza atarsınız. Eğitsel konuların hızlanması, sosyal hayatın dinamik bir sürece girmesiyle, sağlığınızı koruma önlemlerini elden bırakmamaya özen göstermelisiniz. Perşembe günü Yengeç burcuna geçen Ay, kardeş ve yakın akrabalarınızla olan iletişimde sıcak ve korumacı bir hava estirir. Ayrıca internet üzerinde yaptığınız çalışma ve faaliyetleri daha geniş kesimlerle buluşturmak ve duyurmak için sıkı bir çalışma içine girebilirsiniz. Sonbahar sakinliğini sevenler deniz kenarında geçirecekleri birkaç günlük kaçamak bir tatil planı da yapabilirler. Ama özellikle hafta sonu sevdiğinizle inatlaşmaktan kaçınmalı, doğanın sunduğu temiz havada yürüyüşlere çıkmalısınız.

Değişik bir yapınız var doğrusu. Gezmeyi,eğlenmeyi, farklı şeyler yapmayı seviyorsunuz. Sizi siz yapan da bu aslında, deli dolu birisiniz. Bu ara kaybedeceğiniz bir şey yok. Hayatı akışına bırakın. Aşk hiç ummadık anda umulmadık yerden kapınızı çalabilir, hayırlı demenizde fayda var. Aileye düşkünlüğünüz ön planda bu zamanlarda. Özlediğiniz birileri var ama ya o bunun farkında değil yada siz iletemiyorsunuz. Maddi anlamda kendinizi biraz sıkmalısınız, gelecek için. İçinizde bir huzursuzluk var gibi. Kafanıza her neyi takıyorsanız eğer, bu size hiç yakışmadığını söylesem yalan söylemiş olmam herhalde.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img