Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

 

KOÇ BURCU 02 EYLÜL 2023 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Koç burçları hayatta her zaman yalnız olduğu bilinciyle yaşayan ve herhangi bir insan bağlı kalmayan kişiler olurken, Mavi ayın etkileri koç burcuna çeşitli güzellikler getirecek. İnsanlarla uyum içerisinde olacağınız güzel günler yakın olurken, isteklerinize de yavaş yavaş yaklaşmaya başlayacaksınız. Var olan tüm problemlerden yakın zamanda kurtulma durumu içerisine giriyorsunuz.

 

 

BOĞA BURCU 02 EYLÜL 2023 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Mavi Ay'ın etkileri kova burçlarında güzel haberleri beraberinde getirecek. Bugün size yardım etmek isteyip de izin vermediğiniz kişilere ulaşın. Hayatı kendiniz için kolaylaştırmayı düşünün biraz. Toparlanma zamanı.   İş hayatında çeşitli yükselmeler meydana gelirken, bu yükselişler maddi açıdan kazançlı çıkmanızı sağlayacak. Özel yaşantınızda yaşadığınız psikolojik durumu çok daha iyi yakalayabilecek ve çevreye karşı çok daha duyarlı olabileceksiniz.

 

 

İKİİZLER BURCU 02 EYLÜL 2023 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU


İş konusunda ortaya durumu koyarak yanlış bir şey yapmıyorsunuz aslında, hüsrana uğrayacakları lafları başkalarından duyacaklarına sizden duysunlar derim.   Her işi aynı anda yapmak zorunda değilsiniz. Önümüzdeki günleri sakin olma zamanı olarak değerlendirin, sonuç o kadar kötü olmayacak. Hatta yakın çevreniz bu sakinleşmeniz yüzünden sizi çok daha güvenilir bulmaya başlayacak. Hep aklınızda olan bir yerlere gitme fikirlerini biraz erteleyin. Dikkatinizi kendi evinize ve kendi işinize yöneltin ve bir karar verirken ikinci kere düşünün.

[PAGE]

 

YENGEÇ BURCU 02 EYLÜL 2023 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hâlâ duygularınızı kontrol etmeyi öğrenmeniz gerekiyor, kolayca paniğe kapılıyorsunuz. Başarıya ulaşmış olsanız bile hayal kırıklığına uğramış hissediyorsunuz. Duygusallığınızda bir dengeleme yaratırsanız sosyal çevreniz de genişler ve daha çok arkadaş edinebilirsiniz. Bu arada bugünlerde uzaklarda kalmış bir tanıdıktan yeni bir haber gelebilir ama bunun sizde duygusal girdaplar yaratmasına izin vermeyin.  Aileniz sizden biraz daha akılıcı olmanızı bekliyor.

 

 

ASLAN BURCU 02 EYLÜL 2023 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün iş konusunda incelikli ama aynı zamanda kararlı olmanız gerekecek, böylece size bulaşılmaması gerektiğini anlayabilsinler! Yetersizlikleri uzaklaştırın çevrenizden. Başkalarının hayatını düzenleme isteğinizi yardım ölçüsünde hayata geçirdiğiniz zamanlar bile işin kibirli davranmaya ulaştığı oluyor. Bu tavrı ileriye götürmeyin. Gene her zaman burcunuzu etkileyen güneş sizi karanlıklardan aydınlığa çıkaracak. Bugünlerde ailenizi ve çevrenizdeki diğer kişileri sık sık arayın, mağrur duruştan vazgeçin. Herkes sizi onurlandırmak zorunda değil.

 

 

BAŞAK BURCU 02 EYLÜL 2023 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Tamamen normal olmadığı düşündüğünüz için duygularınızın derinliklerine inmelisiniz. Sizinki sadece daha fazlasına sahip olma arzusu.  Sizin dinlenme zamanlarınız bile çoğu zaman karşınızdaki için yorucu oluyor. Ayrıntılara takılmamaya hemen şimdi başlayabilirsiniz. Nerede olursanız olun hayatın tadını çıkarmayı ve daha çok gülümsemeyi deneyin. Kuralcı yapınız bu kez böyle dışarıya yansısın.

Burçlar 03 Aralık 2023 Günlük Burç Yorumları Astroloji Burçlar 03 Aralık 2023 Günlük Burç Yorumları Astroloji
[PAGE]

 

TERAZİ BURCU 02 EYLÜL 2023 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Siz kendi meselelerinize bu kadar odaklanmışken çevrenizde durumu tam olarak anlayamayan ve sizden açıklama bekleyen insanlar var.  Onlara tane tane anlatın.  Sağlığınız için bu dönemde özellikle romatizmal hastalıklara dikkat etmeniz gerekiyor. Zaten bir burç özelliğiniz olan hastayken daha çok ilgi beklemeyi de huysuzluk haline getirmeyin. Bu kez ilişkinizden iyi bir sonuç almayı umuyorsunuz ama siz de kendinizi daha çok ifade edin. Bunu yaparken endişenmenize gerek yok. Her zaman Venüs etkisinde olacağınız için bu tavrı zariflikle ortaya koyabilirsiniz.

 

 

AKREP BURCU 02 EYLÜL 2023 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bugün aynı zamanda bulunduğunuz yere gelmek için birilerinin duygularını ayaklar altına aldığınız hissine sahip olabilirsiniz. Böyle düşünmeyin Aile içinde iletişim sorunları yaşıyor olabilirsiniz ve gene sıkıntılı konuları ailenize açıklamanız en iyi sonucu verecek ama bu süre zarfında kırıcı olmayın. Önümüzdeki günler Akrep Burcu insanları için yarım kalan işlerin tamamlanacağı dönem olabilir. Bu kariyeriniz için de geçerli. Önce yarım kalan işleri bitirin, yeni kararlarınızı daha sonra alın. Zaten bu süre içinde iş hayatınız hareketli bir döneme giriyor.

 

YAY BURCU 02 EYLÜL 2023 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazı arkadaşlarınıza sizden haber vermeye değmezmiş gibi davranmayın, bu akıllıca bir şey değil, çünkü onlar size düşündüğünüzden daha fazla yardım edebilirler.  Sinirli bir görünüş sergilemeyin. Çok söylenen bir söz bu dönemde sizin için tamamen geçerli olacak; her şeyin başı sağlık. Öncelikle iç dünyanızı yoluna koyun, yatırım yapma gibi ekonomik kararları biraz erteleyin. İç dünyanız için bir çeşit zihinsel eğitimden geçmeniz yararlı olabilir. Bu gibi durumlarda aile büyüklerine danışmak yararlı bir fikir olabilir.

 

[PAGE]

OĞLAK BURCU 02 EYLÜL 2023 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Doğru ya da yanlış, şimdiye kadar yaptıklarınızdan geri dönemezsiniz, ancak gücünüzü izin verdikleri sürece, incittiğiniz kişiye yardım etmek için kullanabilirsiniz.  Bu günleri değerlendirin, hayatınızdaki önemli kararların zamanları olabilirler. Sıkıntıları yükseltecek yüksek sesli yaklaşımlardan uzak durun. Özellikle iş hayatınızda uzlaşmacı bir tavra ihtiyacınız var. Bu uzlaşmacı tavrı özel ilişkilerinizde de sürdürün. Değişim ve karar alma zamanlarında normali makulde aramak en iyi çözümdür.

 


KOVA BURCU 02 EYLÜL 2023 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Mavi Ay'ın etkileri kova burçlarında güzel haberleri beraberinde getirecek. İş hayatında çeşitli yükselmeler meydana gelirken, bu yükselişler maddi açıdan kazançlı çıkmanızı sağlayacak. Özel yaşantınızda yaşadığınız psikolojik durumu çok daha iyi yakalayabilecek ve çevreye karşı çok daha duyarlı olabileceksiniz.

 


BALIK BURCU 02 EYLÜL 2023 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Seyahat ettiğiniz yol bazen tam olarak net değildir ve her şey her zaman yolunda gitmez, ancak ulaşılması gereken hedef oradadır ve sizi bekler. Maddi konularda her zamanki gibi eli açık ama mantıklı davranmanız gerekiyor. Çalışıyorsanız iş hayatınızda alacağınız kararları da lütfen bu çerçevede düşünün. Bugünler herkesin sizi dinleme zamanları gibi duruyor, çünkü çevreniz üzerinde yarattığınız etkiler gayet olumlu görünüyor.Sağlık açısından da merak edilecek bir durumda değilsiniz.