Home Astroloji Burçlar Nuray Sayari 02 Ağustos 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 02 Ağustos 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

0

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kodKısa kod

3 AĞUSTOS – 9 AĞUSTOS Haftalık Burç Yorumları – Hande Kazanova

KOÇ BURCU 02 AĞUSTOS 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sıkıntılarınızı geçirecek size iyi gelecek birkaç şey var ve bunları yapın. Hayatınıza dair bazı ufak değişiklikler olacak ve bu değişikliklerden güzel bir şekilde yararlanacaksınız. Sabrınızı zorlayacak bazı olaylarla karşı karşıya kalabilirsiniz fakat Her şey sizin için daha iyi olacak buna emin olun. Arkadaş çevrenizde bir kez daha gözden geçirmekte fayda var çünkü bazen arkadaşlarınız size yanlış şeyler yapabilir bu yüzden arkadaşlarınızın hal ve hareketlerini gözden geçirin. Sıkıntılı bir dönemden geçebilirsiniz fakat bu sıkıntılarınızı tek başınıza yeneceksiniz ve bu sizi daha da güçlendirecek.

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Kurban Bayramında aile içindeki gerginlikler sizi yorabilir. Her şeyin sorumluluğunu üstlenmek, ilişkilerde zorlanmanıza neden olacaktır. Bir anda kendinizi bile şaşırtacak, öfkeli, sinirli bir ruh haline bürünebilirsiniz. Unutmayın ki bu etkiler önümüzdeki haftayla beraber gökyüzündeki geçişini sonlandıracak ve sizi kısa bir süre sonra daha dingin bir yapıya büründürecektir. Kariyerinizde değişiklikler sayesinde, çalışma düzeninizi etkileyecek ani kararlar alabilirsiniz. Özellikle hafta sonu çocuk, sosyal ilişkiler, arkadaşlıklar ve yaratıcılığınızı tetikleyen hızlı olaylarla karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda da son kararı vermeden önce bir durup düşünmeli, ilişkilerde sert bitiş ve başlangıçlar yaşamamalısınız.  

BOĞA BURCU 02 AĞUSTOS 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu ara partnerinizle bazı problemler yaşayabilirsiniz fakat bu problemler geçici olacak kafanıza takıp kendinizi üzmeyin yaşınızda çok genç ve kendinizi yok yere yaşlandığımayın. Ailenizi üzecek bir harekette bulunacaksınız bunu düzeltmek için elinizden gelenin daha fazlasını yapın çünkü gerçekten size çok kırılmış durumdalar bunu düzeltebilirsiniz size güveniyoruz. Belirli bir miktar harcama yapabilirsiniz fakat bu harcamayı yaptıktan sonra 1, 2  aya kadar bu bütçeyi yerine tekrar koyacaksınız eğer kendinizi buna zorlamazsanız borcunuz da artabilir.

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haftanın ilk iki günü Ay Akrep burcunda seyahat ederken ikili ilişkilerde düşmanca tavırlarla karşılaşabilirsiniz. Partneriniz üzerinizde baskı kurmak isteyebilir. Kıskanmak, sahiplenmek gibi temalar ilişkilerinizde su yüzüne çıkabilir. Aniden ortaya çıkan sorunlara hızlı çözümler bulmak zorunda kalabilirsiniz. Kardeş, yakın akraba, komşuluk ilişkilerinizde Çarşamba gününden itibaren farklı bir sürece adım atıyorsunuz. Yaşam alanınızda değişikliklere açıksınız. Taşınma, yer değiştirme, hukuki konularla karşı karşıya kalmak gündeminize oturabilir. Haftanın ikinci yarısında gelecek hayatınıza yön vermek konusunda karar vermekte zorlanabilirsiniz. Bu hafta son kararı vermemeli gökyüzündeki gerginliğin geçmesini bekleyerek, harekete geçmek için en azından gelecek haftayı beklemelisiniz. 

İKİZLER BURCU 02 AĞUSTOS 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Artık sabrınız oldukça ileri seviyede yani gayet sabırlısınız ve bu sabırı öğrenmeniz biraz zaman alsa da gayet iyi öğrendiniz. Partnerinizle durmadan bir kavga içerisindesiniz hep tartışıyorsunuz artık durulmanın zamanı geldi sizde her şeyin farkına vardınız ve bu yüzden biraz sakin ediniz öfkeniz oldukça diniyor siniriniz de öyle gitgide daha iyi yerlere varıyorsunuz. Bu arada maddi anlamda biraz sıkışık olabilirsiniz fakat üzülmeyin ki her şey para değil biraz harcamalarınıza dikkat ederseniz oradan buradan biriktirdiğin şeylerle yine eski maddi durumunuza dönebilirsiniz tabiki bu sizin elinizde olan bir şey biraz daha dikkat edin.

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yönetici gezegeniniz Merkür’ün bu hafta sırasıyla Mars, Jüpiter, Neptün ve Plüton ile kuracağı önemli etkileşimler sayesinde öz değer duygunuzda size gel gitler yaşatabilir. Bu ana kadar yaşam boyu yaptıklarınızı ve kararlarınızı tekrar gözden geçirip, hatalarınız için kendinizi acımasızca eleştirebilirsiniz. Hafta ortasında düşünceden çok sezgilerinizin sesini dinleyerek, kendinize gereksiz yere haksızlık yapmaktan vazgeçmelisiniz. Unutmayın ki hayatta herkesin hatası vardır. Hayatın gerçek değeri de hatalardan çıkarttığımız derslerle şekillenir. Hatadan çok başarılarınıza odaklanmalı, gelecek atılımlarınız için cesur olmalısınız. Hafta sonu Aslan burcundaki Güneş’in Uranüs ile kuracağı gergin etkileşim ile ani bir seyahate çıkabilir, rutin giden hayatınıza renk katabilirsiniz.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Exit mobile version