Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 02 Ağustos 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 02 Ağustos 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 02 AĞUSTOS 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazen yaşadığınız ufak problemleri bile büyüte biliyorsunuz fakat bunu yaptığınız taktirde bir daha size kimse inanmayacaktır bunu bilerek ve bunu gözününde bulundurarak ona göre hareket edin. Bazı sıkıntılarınızı ailenizle paylaşmanız gerekebilir çekinecek bir durum söz konusu hiç değil bu yüzden aileniz size dert ortağı olacaktır ve ailenin yanında konuşulan şeyler her zaman orada kalır. Arkadaşlarınızla zaman ayırmıyorsunuz fakat arkadaşlarınız olmadan da mutlu olamazsınız tabii ki olursunuz ama kendinizi eksik hissedersiniz ve üzülürsünüz bu yüzden arkadaşlarınıza da biraz zaman ayırın çok yakın dostlarınızı arayın hal hatır sorun. 

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Hafta boyunca ikili ilişkilerinizde evrim yaratacak konularla uğraşmaya hazır olun. Gerek iş gerek ev hayatınızda 2018 yılından beri yaşadıklarınıza artık son noktayı koyma zamanı. Yaşamınızda tabi olmak zorunda olduğunuz kurallara ya da otorite figürleriyle olan ilişkinize isyan etmeden, düzene ayak uydurarak yeni yaşam koşullarına daha kolay bir şekilde adapte olursunuz. Değişen yeni hayat düzeninizde herkesin fikrini sormaktansa önce kendi benliğinizle iletişime geçin. Kendi istek ve arzularınıza odaklanırsanız gelecek hayatınızda mutluluğu yakalamak sizin için daha kolay olacaktır. Bazen hayat gerçeklerin peşine düşmektense hayalci yanımızı devreye sokarak ideallerimize ulaşmayı mümkün kılar. Hafta sonu Güneş ve Uranüs’ün etkileşimi aşk ve çocuk konusu ile ilgili ani gelişmeleri gündeme taşıyacaktır.

KOVA BURCU 02 AĞUSTOS 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sabırsız davrandığınız her şeyde işler daha da sarpa sarıyor biraz daha devam ederseniz bu sefer tamamen hayatınız mahvolacak. Duygusal bir dönemden geçebilirsiniz duygularınıza tercüman olacak biri çıkabilir karşınıza ve onu asla üzmeyin bırakın size yardım etsin ve elinizden tutsun her şey daha iyi olacak buna inanın. Hayatınızda size önemli katkılar yapan insanlarla birlikte olun ve hayatınıza pozitif Yaklaşan insanlarla hayatın ne kadar güzel olduğunu böyle insanlarla anlayacaksınız çünkü gülümsemek çok güzel bir şey bunu herkese tattırın. arkadaşlarınızla yapacağınız görüşmelerde 1 2 kişiyle dargın ayrılabilirsiniz Buda onların hatası fakat hatalarını anlamadan siz ayaklarına gitmeyin onlar hatalarını anladığında size gelecektir sabredin. 

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

İletişim gezegeni Merkür’ün sırayla, savaşçı Mars, fırsatları, bolluğu, bereketi simgeleyen Jüpiter, hayallerin baş kahramanı Neptün ve yerin altını üstüne getiren Plüton ile kuracağı etkileşimler ile aksiyonu bol bir haftaya adım atıyorsunuz. Özellikle gündelik hayatınızda arka arkaya gelişen olaylarla baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu yorucu tempo sizi kazalara ve risklere açık hale getirebilir. Bu nedenle temkinli olmalı, enerjinizi tüketmeden elinizden gelenin en iyisini yapmaya odaklanmalısınız. Kemik, diş, eklem, kas, mide sağlığınıza özen göstermekte fayda var. Hafta sonu ilişkiler alanınızdan göz kırpan Aslan burcundaki Güneş, size hiç beklemediğiniz bir anda ateşi yüksek bir aşk ya da şaşırmanıza neden olacak bir iş teklifi taşıyabilir.

BALIK BURCU 02 AĞUSTOS 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu ara çok uyuyorsunuz fakat çok uyumayı da tavsiye etmiyorum çünkü vücut kendini salıyor ve zinde olamıyorsunuz bu yüzden hiçbir işin ucundan tutmak da istemiyorsunuz. Önümüzdeki ay sizin için bayağı bir sıkıntılı olacak fakat üzülmeyin geçirdiğiniz her sıkıntıyı bir şekilde atlatmayı başaracaksınız fakat bu sıkıntılarınızı atlatırken yanınızda aileniz olacak asla onları üzmeyin. Ailenize ve kendinize zaman ayırmak da fayda var sizde fark edeceksiniz ki ailenize zaman ayırdığınızda Aylin’i size karşı daha kibar daha olgun yaklaşacak kendinize ayırdığınız zamanı da iyi değerlendirin ve sizin için büyük bir artı olacak. Kenara ayırdığınız belirli bir miktar bütçeniz var ve bu bütçenizle bazı ödemelerinizi yapacaksınız daha sonrasında yine para biriktirmeye devam edin.

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

“Romantizm benin için vazgeçilmez” deseniz de bu hafta duygu yüklü bir ilişki yaşamak uğruna kendinizi asla kurban rolüne sokmamalısınız. Sınır çizemediğiniz adanmışlık duygunuzla ilerlemek sizi zamanla sadece karşınızdakinin isteklerine boyun eğen biri durumuna sokabilir. Buna izin vermemeli, manipülatif ilişkilerden kaçınmalısınız. Yetenekleriniz konusunda son derece yaratıcı günlerden geçtiğinizi unutmayın. Çocuğunuzla ilgili konularda canınızı sıkmadan ona sorumluluklarını hatırlatmakla yetinmelisiniz. Çocuk sahibi olmak isteyenler için bu hafta önemli. Hafta ortasında Merkür’ün burcunuzdaki Neptün ile kuracağı uyumlu etkileşim ile sezgi ve sanatsal yeteneklerinizi canlandırıp, doğanın pozitif enerjisiyle bütünleşebilirsiniz. Hafta sonu kalbinizin çarpmasına neden olacak ani konular önünüze çıkabilir. Hayatın ritmine bağlı kalmanız size en doğru olanı gösterecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img