Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 02 Ağustos 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 02 Ağustos 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

TERAZİ BURCU 02 AĞUSTOS 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu zamana kadar buralara sabrınız ile geldiniz ve çok sabırlısınız sabrınızı asla bırakmayın sabırlı olduğunuz taktirde her şeyi kazandığınızın farkına vardınız hep iyi şeyler düşündünüz ve her şeyde size pozitif olarak döndü. Bu ara aldığınız kararlarda bazı değişiklikler yaşayacaksınız fakat hayatınızı oldukça etkileyebilir bu yüzden doğru kararlar verdiğinize emin olun bir kez düşünüp yanlış yapacağınıza 2 3 kez düşünüp doğru yapmayı tercih edin. Ailevi sorunlarla bu ara tek başına ulaşabilirsiniz fakat üzülmeyin size yardım eli uzanacak ve bu yardım elini itmeyin. 

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Özelikle iş hayatınızda iletişimi bol bir haftaya adım atıyorsunuz. Kariyerinizi etkileyecek kararlar alırken ev ortamınızdaki zorunlu değişiklikleri göze almak durumumda kalabilirsiniz. Annenizle olan ilişkinizde daha ciddi sorumluluklar üstlenmenin zamanı gelmiş hayat planınızı buna göre yapmalısınız. Aileden kalma eski değerlerle artık vedalaşmak zamanı. Geçmişe zor da olsa bir sünger çekip, yeni bir hayat düzenine geçmek zamanla sizin için faydalı olacaktır. Hafta ortasında Merkür’ün Balık burcundaki Neptün ile kuracağı olumlu etkileşim gündelik hayatınızdaki bazı belirsizliklere his ve sezgilerinizle çözüm sunma fırsatı verir. Duygularla zekayı birleştirme yeteneğinizi devreye sokmak yeterli olacaktır. Hafta sonu Güneş ile Uranüs arasındaki zorlu etkileşim geleceğe yönelik planlarınız için ani maddi harcamalar yapmanıza neden olur. Bütçenize dikkat etmeli, sonu belli olmayan konulara hemen el atmamalısınız.

AKREP BURCU 02 AĞUSTOS 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu ara yaşadığınız bazı ruhsal sıkıntılarınız var ve ruhunuzun daraldığını hissediyorsunuz fakat bunun başkasıyla değil sizinle alakalı bir durum olduğunun farkına vardınız taktirde her şey size daha iyi gelecektir. Evrene pozitif yaklaştığınız sürece evren de size güzel bir dönüş yapacaktır ve pozitif şeyler yollayacak sizde daha mutlu olacaksınız. Atlattığınız bazı zor zamanlar oldu ve bu zor zamanlarda yanınızda kimler olup olmadı onları gözden geçirmeniz gerekiyor daha sonra yanınızda olan insanlara daha bir sarılın çünkü onlar sizin hep iyiliğinizi istediler herkes zor zamanınızda yanınızda olmaz bunuda böyle bilin. Bazen kendinize zaman ayırmayı istiyorsunuz fakat bunu partnerinize daha farklı bir şekilde söylediğinizde partneriniz alınabilir daha kibar bir dille arayarak veya mesaj atarak bunu partnerinize anlatabilirsiniz hem iletişiminiz açısından çok iyi olacak hem de kendinizi iyi  hissedeceksiniz. 

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haftayı burcunuzda seyahat eden Ay ile karşılıyorsunuz. Bu yüzden ikili ilişkilerde fazla talepkar ya da sahiplenici olabilirsiniz. Unutmayın ki zorla güzellik olmaz, uyumlu bir birlikteliğin temel şartı karşılıklı anlayış ve uyumdan hareket eder. İletişim gezegeni Merkür’ün Mars, Jüpiter, Neptün ve Plüton ile kuracağı etkileşimler ile kardeş ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde uzun zamandır beklediğiniz bir konunun sonucuna ulaşırsınız. Araba alım satımı ile ilgili gündem oluşabilir. Ayrıca yabancılarla iletişim, yurt dışı ve akademik ya da hukuki bağlantılarınızda yenilikler gündeme gelecektir. Uzun seyahat planlarınız için vize, pasaport başvuruları ya da sağlık kontrollerinizi yaptırabilirsiniz. Hafta sonu Aslan burcundaki Güneş ile değişimin habercisi Boğa’daki Uranüs’ün arasındaki gergin etkileşim gerek özel gerekse iş hayatınızda ani, beklenmedik olaylar yaşamınızı tetikleyebilir. Kariyer hayatınızdaki yeni tekliflere açık olun.

YAY BURCU 02 AĞUSTOS 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sabırlı yaklaştığını sürece her şey daha olumlu yönde ilerleyecek bunu böyle bilin. Kaderimize yenik düşüp her şeyi sil baştan yapmayın önünüze çıkacak olan engelleri aşarak devam edin asla pes etmeyin. Aile büyüklerimizden ne gördüyseniz onu yapın çünkü onlar sizden daha tecrübeli buna emin olun ve onlardan gördükleriniz bu zamana kadar nasıl geldikleri demekki bir şeyleri yaşamış ve görmüşler bunu göz önünde bulundurarak onları örnek alın. Geleceğinizi güzel planlar içerisinde ve kararlarınız içerisinde doğrultusunda kurmak istiyorsunuz fakat bazen her şey istediğimiz gibi gitmeyebilir olumsuz yönlerini düşünerekten de plan yapmalısınız hem daha az üzülür zaten olacaktı diyebilirsiniz. 

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta maddi kazanç ve kayıplarınız için ekstra dikkatli olmalısınız. Zira ummadığınız taş baş yarar misali, ortaklar ya da diğer aile bireylerinin yanlış tutumları ile para kayıpları yaşanabilir. Ayrıca vergi, kredi, sigorta konularında hesapta olmayan ödemeler karşınıza çıkabilir. Kredi çekmek için geleceğe yönelik planlarınızı iyi yapmalısınız. İleride ödemekte zorlanacağınız rakamların altına girmek sizin için doğru olmaz. Özel hayatınızdaki ilişkinizde kökten değişimlerden kaçamayacağınız bir haftadasınız. Bahaneler bulup durumu uzatmak size sadece zaman kaybettirir. Realist yönünüzün sesini dinlemeli, boşuna hayaller kurarak olmayacak duaya Amin dememelisiniz. Haftanın son günü Aslan burcundaki Güneş ile Boğa burcundaki Uranüs arasındaki etkileşim nedeniyle uzaklardan alacağınız bir haber ya da yabancılarla iletişiminizdeki gündem değişimi, bir anda rutin hayatınızda değişimlere neden olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img