Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 02 Ağustos 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 02 Ağustos 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

YENGEÇ BURCU 02 AĞUSTOS 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Duygusal anlamda kendinizi baya bir yıpratmış durumdasınız artık kendinizi toparlayıp gerçek dış dünyaya bakmayı öğrenmelisiniz. Bazen sabrınızı sınayan engeller çıkabilir bu engeller hayatımız boyunca hep olacak bunu kafanıza yerleştirin engeller olmadığı taktirde hayatınız çok boştan gelecek bunun sizde farkına varacaksınız. Geleceğinize dair güzel planlar yapıyorsunuz ve güzel kararlar peşindesiniz her şeye bir yorum yapıyor ve bu yaptığınız yorumlar olumlu yönde ilerliyor size karşı güzel dönüşler olacak iş hayatınıza erken atılım yapabilirsiniz ve bu da sizin yararınıza olacak. Maddi anlamda kendinizi biraz kısıtlamalısınız hem giyim alışverişiniz olsun hem yiyecek kısıtladığınız taktirde sizde rahat edeceksiniz. 

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Beklenmeyeni bekleyeceğiniz zorlu değişimlerin gündeme geleceği bir haftaya adım atıyorsunuz. Sevdiklerinizi ve değer verdiklerinizi koruyup kollamak isterken karşınıza çıkacak engeller, sizi zorlasa da koyduğunuz hedeflere yine de ulaşmak isteyeceksiniz. Burcunuzdaki Merkür ele avuca sığmayan cıva enerjisiyle gökyüzünün ağır topları Mars, Jüpiter ve Plüton’a kafa tutarken boyunu aşan işlere kalkıştığını anlayarak Çarşamba günü Neptün’ün hayallerle süslü, masal dünyasına sığınacak. Burada edindiği sezgisel güçle, diğer üçlüyle kurduğu etkileşimde kuralları kabul ederse gemisini yürütebileceğini anlayacak. Uzun sözün kısası, kurumsal dünyayla kurulan ilişkilerde yöneticilerle olan iletişimde onların kararına saygı duyarak güçlenebilir, kariyer ve özel hayatınızda önemli yeniliklere adım atabilirsiniz. Pazar günü Aslan burcundaki Güneş ile Boğa’daki Uranüs’ün zorlu etkileşimi gelecekle ilgili kararlarınızda ani yön değişikliklerine neden olur. Bu etki ile yeni arkadaşlıklar da kurabilirsiniz. Kontrolsüz maddi harcamalara dikkat.

ASLAN BURCU 02 AĞUSTOS 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazı ufak kıskançlıklarınız olacak bu kıskançlıklarınızı yenmeniz gerekiyor çünkü ileride size bazı sorunlar açabilir bu sorunlarınızı açmamanız için kendinize çekidüzen vermeniz gerekiyor. Arkadaşlarınızla düzenlediğiniz bazı partiler var ve bu partilerden  pek hoşlanmıyorsunuz nedensizce bu ara kendinizi daha çok zaman ayırıyorsunuz siz bile kendinize şaşırıyorsunuz çünkü hep ortamlarda olan birisiniz ve çok tanıdığınız var tanıdıklarınız bile buna hayranlıkla bakıyor. Kendinizi unutup çay yorgun hissediyorsunuz Buda partnerinizden olsa gerek partnerin sizi tartışmalarıyla çok yoruyor ve kafanızı çok küçülüyor fakat biraz daha sabrederseniz her şeyin daha iyi olduğunu göreceksiniz partnerimiz biraz daha olgunlaşacak cefasını çektiniz sefasını da sürün. 

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Akrep burcunda gezinen Ay’ın etkisiyle ev ortamınızda duygusal krizlerle karşılaşabilirsiniz. Diğer yandan iletişim gezegeni Merkür’ün Mars, Jüpiter, Neptün ve Plüton ile kuracağı güçlü etkileşimler, gündelik hayatınızda aynı anda birden çok konu hakkında sorunların üstesinden gelmek için ekstra çaba harcamanızı gerektirebilir. Unutmayın ki ağzınızla kuş bile tutsanız bu hafta kimseye çok fazla yaranamazsınız. Üstelik bol bol eleştirilirsiniz. Bu nedenle sinirlerinizi yıpratmamak adına hayatın akışına göre yaşamalı, olayları zorla değiştirmek için boşuna uğraşmamalısınız. Pazar günü burcunuzdaki Güneş ile Boğa’daki yolculuğunu sürdüren Uranüs arasındaki zorlu etkileşim sayesinde ikili ilişkilerinizde ani değişiklikler yaşayabilirsiniz. Kariyer hayatınızda hiç beklemediğiniz sürpriz ve teklifler kapınızı çalabilir. Değişimlere açık olun

BAŞAK BURCU 02 AĞUSTOS 2020 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yaşamış olduğunuz bazı sıkıntılarınz var bu sıkıntılarınızdan kurtulmak için elinizden geleni yapıyorsunuz fakat bazen başarılı olamıyabilirsiniz. Bazı ufak tefek sorunlarınızı hallettikten sonra kendinize de zaman ayıracak ve ailenize de zaman ayırabilirsiniz ve her şeyin sizin için daha iyi olduğunu göreceksiniz. Her istediğini söyle başarılı olamıyorsunuz ve bu sizi çıldırtıyor hırslınız o kadar çok ki bazen kendinizi bile göremiyorsunuz bunu yenmeye bakın ve her şey sabırla gelişiyor bunuda unutmayın.

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yönetici gezegeniniz Merkür Yengeç’teki uzun yolculuğunu sürdürürken haftaya damgasını vuruyor. Özellikle aşk hayatınızda önemli ve kökten değişimlere neden olacak olaylar nedeniyle, partnerinizle ilişkilerinizi nasıl sürdüreceğiniz konusunda kafanız bir hayli karışabilir. Bazı dost ve arkadaşlarınızla yollarınızı ayırabilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili konularda ekstra çaba sarf etmeniz gerekebilir. İş ortaklarınızın da düşük enerjileri size hayal kırıklığı yaşatacaktır. Özellikle maddi konularla ilgili umduğunuz hedeflerin gerçekleşmemesi asla moralinizi bozmamalı. Zira hafta sonunda Aslan burcundaki Güneş ile Boğa burcundaki Uranüs’ün zorlu etkileşimi sayesinde yurt dışı bağlantılarınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img