Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 01 Şubat Salı, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 01 Şubat Salı, Bugün Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları

İşte 01 Şubat 2022 Salı Günlük Burç Yorumları…

01 Şubat 2022 Salı Koç Burcu Yorumu – (21 Mart – 20 Nisan)

Kendinize bir yenilik yaratmayı düşünebilir ve elinizdeki var olan birikimlerinizi bir yerlere yatırım yapmayı düşünebilirsiniz.Sevgili Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar, uzun süredir hazırlığını yaptığınız ve aklınızdan çıkaramadığınız her şeyi hayatınıza dahil etmeye hazır mısınız? Fikirleriniz oldukça yoğun ve uzun vadeli olacağı için yatırımlarınızın yönü de hızı da büyük oranda değişecektir.  

Bir süredir çekmiş olduğunuz manevi acılar sona ermek üzere. Güzel haberler sizin için yolda. İş hayatınızda çok yakın zamanda sizi mutlu edecek gelişmeler yaşayacaksınız. Yaşını almış kişi veya kişiler sizin iyiliğinizi düşünerek bazı gerçekleri sizden saklıyor olabilir. Maddi konularda sıkışıklık yaşayacağınız bir döneme girseniz bile parasal açıdan sizi destekleyecek kişiler sadece sizin haberinize bakıyor. İş hayatınızda bir ortağınız var ise size karşı art niyeti ön plana çıkabilir. Biraz daha temkinli olmanız gerekecektir.

01 Şubat 2022 Salı Boğa Burcu Yorumu – (21 Nisan / 21 Mayıs)

İnsanların zayıf noktalarına odaklanıp, bu zayıf noktalarını kullanan kişi veya kişiler etrafınızda geziniyor olabilir. Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar, kariyerinizle ilgili önemli kararları uygulamaya alacağınız bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Kova burcunda gerçekleşecek yeniay ile birlikte itibarınızı geri kazanabilir ve bu kez daha farklı yol alabilirsiniz. Bilgi sahibi olduğunuz bir konu hakkında yorum yapmanız istenebilir ve en son noktada da sizin kararınız istenebilir. 

Bir süredir biriktirmiş olduğunuz borçlarınızdan sonunda kurtulacak, ferahlığa kavuşacaksınız. Sağlığınız konusunda endişe ettirecek rahatsızlıklar gündeminize gelmemiş olsa da temkinli olmanız gerektiğini unutmamalısınız. İlerleyen günlerde kendinize daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir. Bazı alışkanlıklarınızda yapacağınız değişikliklerde en başında ayak uydurmakta güçlük çekseniz bile buna motive olmanız çok uzun sürmeyecektir. Kendinize yakın bulduğunuz bir kişi tarafından alacağınız destekle kendinizi daha iyi hissedebileceksiniz.

01 Şubat 2022 Salı İkizler Burcu Yorumu – (22 Mayıs / 22 Haziran)

Yakın zamanda yapacağınız bazı yenilikler hayatınıza renk katacak ve bunun sonucunda kendinizde ferahlama hissedeceksinizdir.İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar, inandığınız her şeye yeni ve başka bir pencereden bakabilirsiniz. Kova burcunda gerçekleşecek yeniay size bunu nasıl yapacağınız ile ilgili tüm fırsatları getiriyor.  Hayatınızda kurmuş olduğunuz dostluklarınız önemli derecede güçlenmiş durumda. Yakın zamanda yaşayabileceğiniz sıkıntılı durumlar karşısında dostlarınız her zaman yanınızda olacak. Hayatınız konusunda bir süre hüzünlü bir süreç yaşayacak olsanız da sonucunda mutluluk yeniden sizinle birlikte olacak. Uzun zamandır beklemiş olduğunuz hayırlı bir kısmet kapınızı çalabilir. İş hayatınızda kurmuş olduğunuz hayalleriniz karanlık ve sisli bir yolun ortasındaymış gibi gözükecek olsa da bu yolun sonu sizi mutlu edecek noktaya çıkaracaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img