Burçlar Nuray Sayarı 01 Şubat 2018 Perşembe Günlük Burç...

Burçlar Nuray Sayarı 01 Şubat 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları Astroloji

Bu Günlük Burç Yorumları 01 Şubat 2018 Perşembe Burç yorumunuzu öğrenin. Günlük Burç yorumları. Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. Bu da bizim 01 Şubat 2018 Perşembe günü burç yorumları

01 Şubat 2018 - 10:34

KOÇ BURCU 01 Şubat 2018 Perşembe Yorumu


Ani ve sürpriz bazı oluşumlar hayatınıza renk getirebilir. Kendinize bu anlamda yeni bir yol haritası oluşturmak isteyebilirsiniz. İlişkilerde kendinizi doğru bir şekilde ifade ediyor olmanız geleceğinizi sevindirici ölçüde pozitif şekillendirecektir. Şimdiye kadar yaşamış olduğunuz ciddi zorluklar artık geride kaldı. Sizler ilişkiler konusunda çetin sınavlardan geçip bugünlere kadar geldiniz. Bu sınavdaki en yüksek notu aldıysanız bir dahaki sınavlarda yine aynı başarıyı göstereceksiniz demektir.


 


 

BOĞA 01 Şubat 2018 Perşembe Yorumu


Planlarınızı oluşturmak ve detaylarda boğulmak sizi fazlasıyla yormuş olabilir. Bu hafta her şeyden önce ihtiyaç dahilinde önceliklerinizi belirlemeli ve yanlış zamanlamalar yapmamalısınız. İptal olan ya da ertelenen görüşmelerinizin yerine eksik kalmış tamamlanmayı ve sonuçlandırılmayı bekleyen konuları ve projeleri dahil edin. Bazı planlarınızda da ummadığınız değişiklikler çıkabilir. Eğitim hayatınızla ilgili ilginç konu ve detaylar tamamlanmak üzere sizleri bekliyor olacak. Kısa eğitimler ve kurslarla yeteneklerinizi geliştirmek isteyebilir kendinizi bu anlamda yenilemek isteyebilirsiniz. Haftanın ilk günleri bazı sorumluluklar için kendinizi yetersiz hissedebilirsiniz. Bu durumun önlemini almak için motivasyonunuzu yüksek tutmalı, her şeye inandığınızda başarabileceğinizin bilincinde olmalısınız.


 


İKİZLER 01 Şubat 2018 Perşembe Yorumu

31 Ocak Aslan Ay tutulması ile aşk ve ilişkiler, flörtler veya çocuklarınızla olan iletişimleriniz hız kazanıyor olacak. Geçmiş aşkların açtığı yaralar sürpriz bir şekilde tedaviye alınabilir, hiç beklemediğiniz kişilerden sürpriz teklifler alabilirsiniz. Bu sürecin etkisi uzun vadede etkili olacaktır. Yaşadığınız bu gizemli durumun detaylı davranışlarını ise zaman içinde siz de daha net anlıyor olacaksınız. Hafta sonuna doğru çalışma arkadaşlarınızın ummadığınız yalanları ve arka plandaki gizlilik gerektiren konuşmaları kulağınıza kadar gelip sizi üzebilir. Bu noktada altta yatan sebepleri anlamaya, neden böyle davrandıklarını hissetmeye çalışmalısınız. Sizler de böylelikle kime güvenip kime güvenmeyeceğinizi anlamış olacak, bundan sonraki adımlarınızı atarken daha dikkatli olmaya çalışacaksınız.


 


YENGEÇ 01 Şubat 2018 Perşembe Yorumu

Kariyer hayatınızda hayalci yaklaşımlar ve ayakları yere sağlam basmayan düşünceler içinde oluşunuz size sonradan büyük problemler yaşatabilir. Bundan dolayı kendinizi değiştirmeniz, bunun böyle gitmeyeceğini bilmeniz gereklidir. Geleceğinizi sağlam temellere oturtmak adına hafta içerisinde alacağınız sürpriz teklifleri iyi değerlendirip bir karara varmanız da bu anlamda büyük fayda var. Kariyeriniz için yakalamak istediğiniz radikal çıkış öykülerini ince eleyip sık dokumalı ve detaylara önemli ölçüde kulak vererek ilerlemeli ve hayatınızın çıkışını yapmalısınız. Hafta başından itibaren iletişimde bulunacağınız ve tecrübeli kişilerle yapacağınız fikir alışverişleri önem kazanabilir. İletişim anlamında da bazı noktalarda tıkanıp kalırsanız bu duruma da yine büyük anlamlar yüklemeyin derim.


 


ASLAN 01 Şubat 2018 Perşembe Yorumu

31 Ocak Aslan Ay tutulmasının gerçekleşmesiyle, hafta ortasından itibaren kariyer ve aile arasında meydana gelen tutulmayla beraber hayatınızı değiştirecek kararlar alabilirsiniz. Birden kafanızda şimşekler çakıp ve küçük bir kıvılcım başlatıp başarılı bir mücadele planı oluşturmak adına beyin fırtınası yapabilirsiniz. Evinizi değiştirmek isteyebilir ya da gayrimenkullerinizle ilgili, alım satım kararı alabilirsiniz. Ailenizin işleri ve gelirleri ile ilgili sorumluluklar almanız gerekebilir. Hafta sonuna doğru ilişkilerde daha destekleyici bir zaman dilimi olacaktır. Sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinizden önemli destekler alabilir, birlikte geleceğe yönelik seyahat planları yapmak ya da kısa süreli planlarınızı oluşturmak adına eğlenceli teklifler alabilirsiniz.


 


BAŞAK 01 Şubat 2018 Perşembe Yorumu

Bugünlerde takınacağınız tutumlar ilerleyen zamanlarda aile bağlarında kadersel gelişmeleri de beraberinde getirebilir. Bu tamamen sizin davranış kalıplarınıza bağlı olarak değişim gösterecektir. Finansal süreçlerinizde sürpriz gelişmeler karşısında fazlasıyla mücadele etmeniz gereken koşullar oluşabilir. Bu noktada tedbiri elden bırakmadan işin takipçisi olmalı ve sonuna kadar inceleyici ve irdeleyici olmalısınız.


 

-


TERAZİ 01 Şubat 2018 Perşembe Yorumu

Yakın çevrenizdeki kişilerle finansal sorunlarınızı paylaşmamalı ve onlardan gelen fikirler doğrultusunda hayatınıza yön vermemelisiniz. Nasıl ki siz bu anlamda başkalarının hayatına karışmıyorsanız onların da sizin hayatınıza karışmalarına izin vermemelisiniz. Finansal kaynaklı sorunlarınıza çareler bulmaya çalışmalı, önce gelir-gider dengenizi sağlamlaştırmaya gayret etmelisiniz. Ayrıca kardeşlerinizin hayatıyla ilgili bir yenilenme söz konusu olabilir.


 


AKREP 01 Şubat 2018 Perşembe Yorumu

Bu hafta gecikmiş finansal sorunlarınıza çözüm bulmak için ekstra çaba göstermeniz gerekebilir. Finansal hukuki süreçleriniz varsa bu anlamda acil tedbir önlemleri almanız ve bu anlamda fazla mesai yapmanız gerekebilir. Ortaklı gelirler ve borçlarınızla ilgili konularda olduğundan daha fazla sorumluluklar alarak hedeflerinizi hemen gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Hiç hesapta olmayan konular karşısında, ani tepkiler vererek yanlış kişilerle iletişim kurmanız sizi bir anda büyük bir kaosun içine çekebilir. Buna karşı dikkatli olmalı, önce konuyu iyice kavramalı sonra olayı çok yönlülüğü ile düşünerek sakinlikle karşılamalısınız.


 


YAY 01 Şubat 2018 Perşembe Yorumu

31 Ocak Aslan burcunda gerçekleşenay tutulması ile başkalarıyla iletişim kurarken bilmediğiniz veya o an için tahmin edemeyeceğiniz konularla ilgili kesin hüküm vermemeli, ileride ne yaşanacağını bilmediğinizden o noktada bir açık kapı bırakabilmelisiniz. Hafta ortasından itibaren yakın çevre seyahatler, eğitim, yurt dışı, medya yayıncılık ve pazarlama gibi işlerinizde sürpriz ve dönüştürücü yeni başlangıçlar gündeminizde olacaktır. Yine arkadaş çevrenizle ilgili önemli ve farklı duyumlar alabilirsiniz, duyduklarınıza şaşırabilirsiniz. Hafta sonuna doğru eviniz, aileniz ve ebeveynlerinizle olan ilişkilerinizde beklenmedik etkiler oluşabilir, olaylar karşısında samimiyetinizi koruyun. Çünkü yanılgılara açık bir zaman dilimindesiniz.


 


OĞLAK 01 Şubat 2018 Perşembe Yorumu

Yakın çevre ve kardeşlerinizle ilgili bazı sorunlar önünüzü net bir şekilde görmenizi engelleyebilir. Onlarla yapılmış ortak işleriniz varsa pişmanlıklar yaşayabilir, huzursuz bir ruh haline bürünebilirsiniz. Zamanında yapmış olduğumuz hiçbir şeyi değiştirme gücümüz yoktur. Ancak şimdi bu durumu nasıl kurtarabilir? Nasıl baş edebilirsiniz? Bunların cevaplarını arayalım. İletişimde ise bazı yanılgılara karşı dikkatli olmalı, söylenenleri doğru anlayıp anlattığınıza emin olmalısınız.


 


KOVA 01 Şubat 2018 Perşembe Yorumu

Finansal anlamda yepyeni bir dönem sizleri bekliyor olacak. Bu dönemde geçmişte yarım kalan bazı projelerinizi tamamlamak zorunda kalabilir veya yeni projelerinize bazı eklemeler yapmak isteyebilirsiniz. Yalnız bunu yaparken bazı konulara karşı dikkatli olmanızda, üstlerinizden gelen uyarılara ekstra uymanızda fayda var. Yeni projenizi hayata geçirmeden önce bir dizi testlerden geçirip olabilirliğini yükseltip, eksiğini tamamlayıp öyle sunmanızda daha büyük yarar söz konusudur. Çalışma arkadaşlarınızla ilgili iletişimlerde sabır gösterdiğiniz her konunun artık mükâfatını alıyor olacaksınız. Haftanın ilk günleri ilişkilerinizde baskıcı bir iletişim şekli benimseyebilir bu nedenle karşınızdaki kişinin sizden uzaklaşmasına neden olabilirsiniz.


 


 

BALIK 01 Şubat 2018 Perşembe Yorumu

31 Ocak Aslan burcunda gerçekleşen Ay tutulması ile İlişkilerde yalan söyleyen ya da söylenilen taraftaysanız hiç fark etmez, bunlarla ilgili hiç ummadığınız anda ve yerde açığa çıkışlarına şahitlik edebilirsiniz. Bu nedenle her zaman doğruluktan yana olmalı yalanın küçüğüne bile itibar etmemelisiniz. Hafta ortasından itibaren çalışma ve emek verip ürettiğiniz karşılığında almış olduğunuz tüm değerlerle ilgili bir bitiş ve yeni bir başlangıç söz konusu. Maddi gelirleriniz ve giderleriniz arasında önemli bir denge kurulabilir, bir borcun bitişi ile rahat bir nefes alıyor olabilirsiniz. Hafta sonuna doğru arkadaşlık ilişkilerinizde bazı sorunların yeniden açığa çıkması sizi zorlu mücadelelerin içine itebilir. Yalan ya da dedikodu veya laf taşıma tarzı sorun yaratan konularla yüzleşebilirsiniz.


 

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Burçlar Nuray Sayarı 26 Şubat 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları -Astroloji Günlük
Burçlar Nuray Sayarı 26 Şubat 2018 Pazartesi Günlük Burç...
Beşiktaş Fenerbahçe Derbisi Kaç Kaç Bitti?
Beşiktaş Fenerbahçe Derbisi Kaç Kaç Bitti?