Burçlar Nuray Sayari 01 Mayıs 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları 01 Mayıs 2021 Cumartesi (Günlük Burç Yorumları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı yorumları), Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuların Rezzan Kiraz, Hande Kazanova ve Nuray Sayar

Burçlar Nuray Sayari 01 Mayıs 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji
30 Nisan 2021 - 22:13

 

İşte 01 Mayıs 2021 Cumartesi  Günlük Burç Yorumları...

Koç Burcu 01 Mayıs 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu Burç Yorumu

Hayattaki enerjinizi asla yitirmeyin. Her daim başaracağınıza inanın ve bu şekilde hayatınıza devam edin. Zaman zaman yaşamış olduğun sıkıntılar gelip geçici bunu unutmayın sadece kendinizi odaklanmayın çevrenizdeki insanlar neler yapıyor onların da farkına varın. Aile büyüklerinizle daha da iyi bir iletişim için biraz daha çabalayın istediğinize ulaşacaksınız. Partnerinizle yaşamış olduğunuz bazı ufak tefek tartışmalar olabilir bunu fazla büyütüp kendinize dert etmeyin önemli olan bu. Maddi konudaki harcamalarınızda biraz daha dikkat edin. Geleceğinize güzel yatırımlar yapmak için biraz daha çaba sarf edin.Boğa Burcu 01 Mayıs 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Bu aralar içinizde ki önceliklerinize yer vermelisiniz bunları güzel bir şekilde sıraya koyarsınız sizin için daha iyi olacak. Çevrenizdeki insanların yardımına koştuğunuz kadar kendinize de yönelmelisiniz önce insan kendini toparlamalı ve sizde böyle yapmalısınız. Bu ayki harcamalarınızda biraz daha dikkat edin konforlu yaşamanızdan biraz uzaklaşın. Keyfinizi kaçıran anlaşmazlıklardan kendinizi çekin. Almış olduğunuz kararlar doğrultusunda yanlış yerlere sapmamak için Aile büyüklerinizin fikirlerini alın. Zaman zaman yaşamış olduğunuz sıkıntılar canınızı sıksa da bunların gelip geçici olduğunu bilin kendinizi daha da iyi hissedebilirsiniz. Kendinizi yorgun ve hissiz hissediyorsunuz Bu yorgunluğunuzu kendinizi iyi hissettiğiniz şeyleri yaparak atabilirsiniz.
İkizler Burcu 01 Mayıs 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu
Bazen insanların sizi anlamakta güçlük çektiğini hissediyorsunuz bu gerçektende doğru olan bir şey ama kafanıza takmayın siz kendiniz olduğumuz sürece hiç kimseyi umursamayın. Kimin ne yaptığı kimin ne dediğini takarsanız kendi ruh sağlığınız için de iyi olmayacaktır. Geçmişiniz de ne yaşadıysanız yaşadınız geçmişte kalmıştır hiçbir zaman kendinizi yormayın kendinizi üzmeyin. Partnerinizle beraber yaşamış olduğunuz bazı iletişim aksaklıkların olabilir bunu yorgunuunuza vermelisiniz tabii partneriniz de bunu anlayışla karşılamalı. Geleceğinizi daha da iyi bir şekilde kurmak istiyorsanız geleceğinizi ve yaptığınız planlarınızda iki elle sarılmanız gerekiyor. Yapacak ve yapmış olduğumuz bütün davranışlar Her şeyinizi etkileyebilir hayatınızı olumlu bir şekilde yaşamaya çalışın.

Yengeç Burcu 01 Mayıs 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Zaman zaman yaşamış olduğunuz duygusal yüklemeleriniz olabilir bunlar gelip geçici şeyler siz sadece bazı şeylere odaklanın. Hayatı doyasıya yaşayın ve hayata karşı olumlu bakmayı öğrenin işte o zaman istediğiniz her şeyin daha da iyi olduğunu anlayacaksınız. Geleceğinizi öyle ya da böyle kuracaksınız ama planlarınız doğrultusundan şaşmayın. Kendinizi yorgun ve sıkıntılı hissediyor olabilirsiniz sıkıntınızı yenebilmek ve bu sıkıntımızı iyi şeylere yormak sizin elinizde. Arkadaş çevreni seçerken daha dikkatli seçimler yaparsanız kazanan siz olacaksınız. Maddi konudaki harcamalarınızda biraz daha dikkat edin eğer dikkat etmez harcamalarınızı açarsanız zorluk çeken taraf yine siz olacaksınız. Hayatta yapacağınız bazı değişiklikler olacak Bu değişiklikler sizi biraz etkileyebilir ama yaptığınız değişiklik yönünde birazda olsa ilerleme kat edin pes etmeyin.
Aslan Burcu 01 Mayıs 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Almış olduğunuz kararlar doğrultusundan asla vazgeçmeyin kendi bildiğiniz şekilde ilerleyin. İş hayatınızda başarılı olanlar listesinde adınızı görüp kendinizi daha da iyi hissedebilirsiniz. Canınızı sıkan durumlarda kendinizi iyi hissedeceğiniz hobiler edinin. Size iyi gelen insanlarla muhatap olun iyi gelmeyen insanlardan uzak durun. Bu aralar duygusallığınız üzerinizde ama bunlar atlatamayacağınız şeyler değil biraz dişimizi sıkmanız ve yolunuza pes etmeden devam etmeniz gerekiyor. Badi konudaki harcamalarınızda bütçenize göre davranırsınız her konuda rahat olacaksınız. Zamanınızı boşuna harcadığınızı düşündüğünüz insanlardan uzak durun daha samimi bulduğunuz insanlarla beraber olun.


Başak Burcu 01 Mayıs 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Bu aralar bir çok disiplinle karşı karşıya kalabilirsiniz iş hayatınızda bazı olumsuzluklar sizi baya etkileyebilir ama asla pes etmeyin başarıya ulaşacaksınız. Hayatınızda mümkün olduğunca kalıcı çözümler seçmeye odaklanın. Aniden karşılaştığınız bazı sorumlulukların yükümlülüğü  altından kalkabileceksiniz. Yaşayacak olduğunuz maddi sıkıntılarınızı kardeşiniz veya yakın çevrenizdeki dostlarınızla paylaşabilirsiniz ama fazlada dostlarınızla paylaşmanızı tavsiye etmiyorum kardeşiniz en doğru adres. Kendini bilmeyen bencil davranan insanlarla bir münakaşaya veya savaş içerisine girmemelisiniz kendinizi bilerek hareket edin. Aile büyüklerinizle iletişiminizi daha da iyi yerlere taşıyabilirsiniz kendinize biraz güvenin.

Terazi Burcu 01 Mayıs 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu
Aşk hayatınızda beklenmedik sürprizlerle karşı karşıya kalabilirsiniz buna hazırlıklı olun. Kuracağını zorlu bir İletişim ile tüm hayatınız değişebilir biraz daha dikkatli olun. Yapacak olduğunuz bazı ufak tefek değişimler hayatınızda sizde oldukça iyi yerlere getirebilir. Yaşamış olduğunuz bazı talihsiz şeyler sizi olumsuz etkilemiş durumda olabilir. Neşeli ve mutlu olduğunuz zaman kendinizi iyi hissediyorsunuz. İlişkilerinizde yaşamış olduğunuz ruh halinizden dolayı iletişim kopuklukları da oluyor. Yapacak olduğunuz değişimler sonucu kendimizi biraz zor toparlayabilirsiniz ama unutmayın ki daha da iyi olacaksınız.

Akrep Burcu 01 Mayıs 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu
Zaman zaman yaşamış olduğunuz sıkıntıların gelip geçici olduğunu bilmelisiniz ve çevrenizde size yardım etmek isteyen insanları itmeyin. Arkadaş çevrenizde menfaate dayalı ilişkiler sizi bayağı yormuş durumda artık buna bir son vermelisiniz kendi iyiliğinizi düşünerek hareket etmelisiniz. Kazalara ve sakarlıklarına dikkat edin bu aralar peşinizi bırakmayabilir. Kendinize geleceğinizi daha yeni hedefler koymalısınız ve bu hedeflere yavaş yavaş ulaşmaya çalışmalı ve yaşama heyecanınızı geri kazanmalısınız. Denge ve uyumu partnerinizle beraber bulacaksınız ve partnerinize yeniden aşık olabilirsiniz. Bu aralar iniş veya çıkış yaşayabilirsiniz bu hayatın düzeni siz hiçbir şeye aldırmadan kendi bildiğiniz yoldan ilerleyin. Maddi konudaki harcamalarınızda aşırı şekilde dikkat ettiniz ve böyle devam ederseniz hem ruh olarak hem de beden olarak rahatlayacaksınız.

Yay Burcu 01 Mayıs 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Sıkıntılı zamanlarınızda kimin yanınızda olup olmadığını daha iyi anlayacaksınız. Dedektifliğinizi biraz daha ortaya çıkartın tanımadığımız insanlarla samimi olmayın. Zamanınızın nasıl geçip gittiğini anlamıyorsunuz ama artık zamanınızın daha da değerli olduğunu anlayın. Kendinizi bu aralar hiç zaman ayırmıyorsunuz biraz kendimize zaman ayırın ve ailenize de öyle.. Geleceğinize dair yapmış olduğunuz planlar doğrultusunda ilerleyin ve bu planlar dahilinde çıkmayın. Kariyerinizde iyi bir şekilde kuracaksınız biraz sabredin sadece kendinize zaman tanıyın. Bütçenize uygun hareket ederseniz hiçbir şekilde maddi konuda kayıp yaşamayacaksınız. Enerjinizi tekrar elde etmeyenin yolu sadece biraz daha sakin olup hayatı hızlı bir şekilde yaşamayın.
Oğlak Burcu 01 Mayıs 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Son günlerde kendinizi her ne kadar uysal olarak görüyor olsanız da inatçı yapınızı zaman zaman belirgin hale getirebilirsiniz. Bazı ısrarı olmaması gereken konularda inatla ısrarda bulunmanız karşısında çevrenizdeki kişilerden pek hoş tepkiler almayabilirsiniz. Kendinizde bir takım değişiklikler başvurabilirsiniz. Özellikle dış görünüşünüz konusunda bu değişiklikler gündeme gelebilir. Saçınızı kestirmeyi düşünebilir, farklı modeller deneyebilir veya giyim tarzınıza marjinallik katmak isteyebilirsiniz. Günlük yaşantınızda kendinizle daha fazla ilgilenmeniz gereken bir gün yaşayacaksınız. Özellikle sağlık konusunda tereddüt ettiğiniz konularda kendinize önlemler almak isteyebilirsiniz. Gün içerisinde günlük yaşantınızda pek rastlanmayan bazı davranışlarınız gün yüzüne çıkabilir.
Kova Burcu 01 Mayıs 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu
Aile içerisindeki bireylerden bir takım ilgiyi bekliyor olabilir ya da kendileriyle bazı konular hakkında konuşma ihtiyacı duyabilirsiniz. Ancak bu durumun farkında olunmamasından dolayı kendinizi yıpratmanız durumu değiştirmeyeceğinin farkına varın. İçinize kapanıyor olmanız size yarardan çok zarar getireceğini görmelisiniz. Bugün kendinizde bir değişiklik yapın ve kendi kendinizi yemek yerine konuşmayı tercih edin. Gelecek zamana yönelik yapmış olduğunuz bazı yatırımların hala tepkisini vermiyor olmasından yola çıkarak ümitsizliğe kesinlikle kapılmamalısınız. Sabrınızla yatırımlarınız daha iyi konumlara gelecektir. İş hayatınızda ise sizi biraz üzecek bazı gelişmeler söz konusu olabilir. Daha önce yapmış olduğunuz bazı ufak hataların faturasını ödeyebilirsiniz. Endişe etmenize pek gerek yok. Çünkü çok fazla üzülüp kafaya takacak bir durum söz konusu olmayacaktır.Balık Burcu 01 Mayıs 2021 Cumartesi Günlük Burç Yorumu
Kendi kafanız içerisinde yapmış olduğunuz bazı planlarınız her zaman en doğru şekilde işliyor olmasına güvenerek yeniden bazı planlar yapabilirsiniz. Fakat durum bu sefer aynı olmayabilir. Bugünlerde işinizi şansa ve zamana bırakmak yerine güvence altına almanız gerekebilir. Şanslı olduğunuz dönemler bir süreliğine size veda edebilir. Bu yüzden de garantici yaklaşımlarınız daha fazla ön planda olacaktır. Aşk hayatınızda ise beklediğiniz mutluluk çok yakın zamanda sizin kapınızı çalacaktır. Karşınıza çıkacak manevi fırsatları iyi değerlendirmeye bakın. Gün içerisinde dolaşmanız gereken bazı yerler olabilir. Yoğun tempolu güne kendinizi hazırlamanız iyi bir tercih olabilir.
 


Bu haber 2323 defa okunmuştur.