Ana SayfaGenelBurçlar Nuray Sayari 01 Kasım 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 01 Kasım 2020 Pazar Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

KASIM 2020 AYLIK BURÇ YORUMU

Koç Burcu 01 Kasım 2020 Pazar Günlük Burç Yorumu

Koç ve yükselen koç burcu olanlar haftaya Ay’ı misafir ediyorlar. Hem iş hayatından hem de ev hayatında çok önemli olan bir hafta geçirecek olan koç burcu yaşamınızın esas yapı taşlarının içinde somut olayların olduğu bir dönem içindesiniz. Son 6 aydır devam eden aile, ev ve evlilik ile alakalı tüm konuların yanı sıra sorunların çözümleneceği bir haftaya gireceksiniz. Perşembe iletişim günü olan Merkür yengeç burcuna gidecek ve bununla birlikte bütün ilginizi ev ortamına yönlendireceksiniz. Ayrıca hafta sonu Güneş tutulmasının meydana gelmesiyle yeni bir yaşam düzenizin olacak. Geçmişten gelen tüm konuları tamamlamak zorundasınız. Duygusal yönünüz bu hafta ön planda olacaktır. 

Sohbetlerinizin bol olduğu bir gündesiniz. Sevdikleriniz sizinle eğlenmeyi seviyor. Bugünlerde sevecen, samimi tarafınız ağır basmakta. Kendinizce bazı düşünceler içine giriyorsunuz ancak bu düşüncelerin sizi üzmesine izin vermeyin. Çevrenizde kendini çok beğenmiş, çokbilmiş insanlar var ama bu insanlar hiç sizlik değil. İş hayatınız baya aktif görünüyor. Ulaşamayacağınız hiçbir şey yok.Aşkta durgunluk var, belki de sizden bir adım bekliyordur ? Parasal konulara fazla takıldığınızı düşünüyorum bunlara fazla takılmayın, sizin kalbiniz zengin. Başınızdan geçecek bazı olaylarla ve şahit olacağınız durumların etkisiyle bakış açınız değişmesi muhtemel.

Boğa Burcu 01 Kasım 2020 Pazar Günlük Burç Yorumu

Haftanın ilk yarısında boğa burcu üzerinde seyahat den Ay size Güneş tutulması öncesinden öz güven aşılayacaktır. Sağduyuya dayalı olan ikili ilişkilere sıcak baksanız da hayatı paylaşmak için kendinize uyun birini bulmak için bir zorlanmanız gerekmektedir. Bu neden ile hafta sonu meydana gelecek olan Yengeç burcu üzerinde olan Güneş tutulması öncesi duygusal ilişkilerden çok akraba ve kardeş ilişkilerine daha fazla önem vermelisiniz. Uzun zamandır olan ailevi sorunlarınıza son noktayı koyacak bir olay yaşayacaksınız. 

Değişik bir yapınız var doğrusu. Gezmeyi,eğlenmeyi, farklı şeyler yapmayı seviyorsunuz. Sizi siz yapan da bu aslında, deli dolu birisiniz. Bu ara kaybedeceğiniz bir şey yok. Hayatı akışına bırakın. Aşk hiç ummadık anda umulmadık yerden kapınızı çalabilir, hayırlı demenizde fayda var. Aileye düşkünlüğünüz ön planda bu zamanlarda. Özlediğiniz birileri var ama ya o bunun farkında değil yada siz iletemiyorsunuz. Maddi anlamda kendinizi biraz sıkmalısınız, gelecek için. İçinizde bir huzursuzluk var gibi. Kafanıza her neyi takıyorsanız eğer, bu size hiç yakışmadığını söylesem yalan söylemiş olmam herhalde.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img