Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayarı 01 Eylül Perşembe Bugün Günlük Burç Yorumları-Astroloji

Burçlar Nuray Sayarı 01 Eylül Perşembe Bugün Günlük Burç Yorumları-Astroloji

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN OĞLAKLAR 1 EYLÜL BURÇ YORUMU

Çocuklarınız, aşklarınız, hobileriniz sizin ışıldayan konularınız. Sağlığınız ve gündelik yaşamınızda hareketli günler yaşayabilirsiniz. İş ilişkilerinde imzaladığınız evrakları dikkatle okuyun. Sağlık konusunda özellikle nefes problemleri yaşayabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğiniz konusunda efor sarf edebilirsiniz. Biraz sakin karar vermekte fayda var. İşinizle ilgili yeni kararlar gündeme gelse de enine boyuna tekrar inceleyip Merkür retrosu sonunda karar vermeye çalışın. Daha önce düşündüğünüz konular tekrar gündeme gelebilir. Güzel bir ay geçirmenizi

KOVA BURCU VE YÜKSELEN KOVALAR 1 EYLÜL BURÇ YORUMU

Aile ile ilgili konular gündeminizde. Yeni bir ev almak, daha güzel bir eve taşınmak, gündeminizdeolabilir. Ani kararlar alabilirsiniz. Bu dönemde daha çok çocuklarınızın eğitimi, yeni bir hobi edinme,hatta edindiğiniz hobiden daha sonra para kazanma gündeminizde olabilir. İkizler burcundaki gezegenyoğunluğu sizi ikili ilişkiler konusunda da kararsız kılabilir. Bazen 1 tane bile olmayan istediklerinizçifter çifter önünüze gelebilir. İkilemde kalmamak ve yanlış kararlar vermemek için Merkürretrosunun geçmesini bekleyin.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BALIKLAR 1 EYLÜL BURÇ YORUMU

Jüpiter’in burcunuza geçmesi le birlikte daha iyimser bir hale geleceksiniz. Bu dönemde kilo almakkolay olabilir diyet programlarını takip etmekte fayda var. Kardeşler, yakın akrabalar, sözleşmelerkonusunda güneş sizin için parlamakta. Ailenizle birlikte yeni bir işe başlama, ortak kararlar alma,yaşantınıza yeni kişilerin gelmesi söz konusu olabilir. Çocuklarınız ya da aşk ilişkileri konusundakararlar alırken aceleci davranmamakta fayda var. Sağlığınızla ilgili konularda sinirsel sorunlaryaşayabilirsiniz. Güzel bir ay geçirmenizi dilerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img