Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayarı 01 Eylül Perşembe Bugün Günlük Burç Yorumları-Astroloji

Burçlar Nuray Sayarı 01 Eylül Perşembe Bugün Günlük Burç Yorumları-Astroloji

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER 1 EYLÜL BURÇ YORUMU

Başkalarından gelen para kaynakları, yurtdışı ticareti, yeni eğitimler, uzak akrabalarla olan yakın ilişkiler gündeminizde olabilir. Balık burcuna geçen Jüpiter işinizle ilgili genişlemeler yapmanız için size fırsat tanıyabilir. Yabancı bir lisan öğrenme konusunda kurslara yazılmak sizin için daha sonra işinize yarayabilecek getiriler sunabilir.

AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER 1 EYLÜL BURÇ YORUMU

Ortaklık ve ikili ilişkiler evinizde güneş parlıyor. Ancak Uranüs’ün buradaki seyri sizi ani kararlar alma konusunda dürtebilir. İkizler burcundaki gezegen yığılmaları sizin başkalarının kaynaklarından faydalanma ve krizler evinizde, etrafınızda ortaya çıkabilecek krizlerde iki tarafı uzlaştırma, dış kaynaklı gelirlerinden faydalanma, çözülmemiş miras konularının tekrar gündeme gelmesi söz konusu olabilir. Mars ise uzak aile fertleri ile olan ilişkilerinizde sizleri biraz zorlayabilir. Balık burcuna geçen Jüpiter aşk hayatınızda fazla hareketlilik getirebilir. Çocuklarınızla ilgilenmek için güzel bir dönem.

YAY BURCU VE YÜKSELEN YAYLAR 1 EYLÜL BURÇ YORUMU

İkili ilişkileriniz konusunda oldukça aktif bir zaman sizi bekliyor. Ben değil biz derseniz kazançlı çıkan siz olursunuz. 15 ve 19 Eylül tarihlerinde boyun ve boğaz sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Gerileyen Merkür günlerinde yaptığınız anlaşmalara verdiğiniz sözlere biraz daha fazla dikkat edin. Ortaklık konusunda acele kararlar vermeyin. 5 Eylül tarihi civarında aile içerisinde maddi manevi kriz zamanları olabilir. Olaylara biraz geniş çerçeveden bakıp krizlerden uzak durmaya çalışın. Güzel bir ay diliyorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img