Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayarı 01 Eylül Perşembe Bugün Günlük Burç Yorumları-Astroloji

Burçlar Nuray Sayarı 01 Eylül Perşembe Bugün Günlük Burç Yorumları-Astroloji

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER 1 EYLÜL BURÇ YORUMU

Marsın sizinle olan kontağı biraz zorlayabilir, arkanızdan yapılan konuşmalar biraz canınızı sıkabilir. Sağlığınızla ilgili konularda yeni haberlerle sevinebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili konularda gizli destekler alıp, yaralarınızı sarabilirsiniz. Balık burcuna geçecek olan Jüpiter’den alacağınız destekle Yabancı Ülkelerle ticaret, seyahat, uzak akrabalar, üniversite eğitimi konularında bir genişleme ve rahatlama sağlayabilirsiniz.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN 1 EYLÜL BURÇ YORUMU

Başkaları tarafından görünen evinizde güneş parlamakta. Sosyal grupları anlatan evinizde oldukça hareketli zamanlar var. Arkadaşlarınızla birlikte yeni iş planlamaları, ortaklık kurma girişimleri için görüşmeler yapabilirsiniz. Ailenizden olan kadınlarla ilgili sağlık konularında hastanede yardımcı olarak destek verebilirsiniz. Ortak işler konusundaki evinizde gerilemeye başlayacak olan Satürn sizi biraz yorsa da attığınız adımları pekiştirme konusunda zaman içerisinde size destek verecektir. Mutlu bir ay diliyorum

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR 1 EYLÜL BURÇ YORUMU

Uzak akrabalar, yurt dışı ilişkiler, yeni eğitimler, konusunda güneşiniz parlamakta, ikizler burcundaki Venüs, Merkür ve Ay düğümleri sizleri göz önüne taşımakta. Kariyerinizle ilgili anlaşmalar, sözleşmeler gündeme gelebilir. Ancak Merkür’ün ikizler burcundaki hali ve Retro yapacağını düşünürsek temkinli olmanızda fayda olabilir. Bazen hiçbir şey göründüğü gibi olmayabilir. İşiniz gereği başka şehirlere taşınmanız söz konusu olabilir. Yada yeni bir eve taşınmanız söz konusu olabilir. İyi bir ay geçirmenizi dilerim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img