Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayarı 01 Eylül Perşembe Bugün Günlük Burç Yorumları-Astroloji

Burçlar Nuray Sayarı 01 Eylül Perşembe Bugün Günlük Burç Yorumları-Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN KOÇLAR 1 EYLÜL BURÇ YORUMU

Sevgili Yükselen Koç’lar yönetici gezegeniniz Mars’ın yengeç burcundaki seyri, sizi ailenizle ilgili konularda çaba sarf etmeye itiyor. Kısa eğitimler ve seyahatler, anlaşmalar, sözleşmeler, alım satım konuları gündeminizde olmakla beraber, Merkür gerilemesinde yapacağınız anlaşmalara ve hayatınıza girecek olan yeni konulara dikkat etmeniz gerekiyor. Bu dönemde eskiden kalan bazı konuşmalar ve anlaşmalar yeniden gündeminize gelebilir. 21 Eylül tarihine kadar para konularında şans sizinle olabilir. Sosyal ortamlarda olan ilişkilerinizde geri giden Satürn sizi arkadaşlarınız ya da dahil olduğunuz gruplarda olan ilişkiler konusunda eksik bıraktığınız işleri tamamlama fırsatı verecektir. Güzel bir ay diliyorum.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞALAR 1 EYLÜL BURÇ YORUMU

Güneş sizin parlıyor. Kendi paranızı kazanma konusunda oldukça şanslı olabilirsiniz. Yeni kazanç imkanları çıkabilir. Merkür’ün gerileme yapacağı döneme kadar planlarınızı tamamlayabilirseniz gerileme zamanı gözden kaçırdığınız konuları inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Para harcama konusunda biraz abartıya kaçma ihtimaliniz var, o mu bu mu derken karasız kalarak ipin ucunu kaçırabilirsiniz benden söylemesi. İşinizle ilgili yeni başlangıçlar ya da fikirler üreteceğiniz güzel bir ay diliyorum.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER 1 EYLÜL BURÇ YORUMU 

Yönetici gezegeniniz Merkür ve güzellikler gezegeni Venüs sizinle birlikte. Hayatınızda yeni başlangıçlar yapma fırsatı var. Para konularda ailenizle birlikte bir çabanız olsa da karar verirken aceleci davranmayın. Balık burcuna geçecek Jüpiter kariyer hayatınız ya da toplum tarafından görülen durumlarınızda genişleme fırsatı sunabilir. Güzel bir ay diliyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img