Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

 

KOÇ BURCU 01 EYLÜL 2023 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Kararsızlık günlerini geçirdiniz, endişeleriniz geride kaldı. Artık kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Yarıda kalan işlerinizi tamamlamak için en uygun dönem olduğunu yıldızlar size söylüyor. Bu yarım kalan işlere çevredekilerle kurduğunuz ilişkiler de dahil. Sizi üzen kişileri geride bırakın ve olanları fazla düşünmeyip önünüze bakın. Olumlu geçecek dönemlere girdiniz. Bu hamleler sizi meşgul edecek, boş zamanınız bile kalmayabilir ama siz şimdi güçlü zamanlardasınız. Bu günler Koç Burcu için adeta yenilenme zamanlarıdır. Fakat bu başarma gücünü inatçılığa döndürmeyin, inat etmeden de sorunları çözecek durumdasınız.

 

 

BOĞA BURCU 01 EYLÜL 2023 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Gerek zihinsel ve gerekse fiziksel açıdan sizi güzel günler bekliyor. Özellikle herhangi bir dalda yaratıcılık yeteneği olanlar için bu dönem ilham ve verimlilik günleri olabilir. Zihinsel çabalar insanı oldukça yorar. Bugünlerde beslenmenize dikkat edin, az ama öz yemek sizin için yararlı olacak. Çünkü düşünsel açıdan çaba harcayanlar fazla hareket etmezler, bu durumda fiziksek sağlığa önem vermek gerekiyor. Yürüyüşleri ve hafif egzersizleri ihmal etmeyin. Bugünlerin Boğa Burcu insanı için dinginlik dönemi olacağı belli oluyor, değerlendirmeniz sizin için çok faydalı olacak. Kendi içinizde pek çok sorunu çözüme ulaştırabilirsiniz.

 

 

İKİİZLER BURCU 01 EYLÜL 2023 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Burcunuzun özelliği olan değişebilen karakterinizi artık zorlamayın. Biraz sakinleşin. Çabuk hareket etmek, hızlı düşünmek, hızlı kararlar vermek ve duygular arası geçişler sizi yoruyor. Çevrenizdeki yakın kişileri de bu hareketliliğiniz ile yorgun düşürüyorsunuz. Her işi aynı anda yapmak zorunda değilsiniz. Önümüzdeki günleri sakin olma zamanı olarak değerlendirin, sonuç o kadar kötü olmayacak. Hatta yakın çevreniz bu sakinleşmeniz yüzünden sizi çok daha güvenilir bulmaya başlayacak. Hep aklınızda olan bir yerlere gitme fikirlerini biraz erteleyin. Dikkatinizi kendi evinize ve kendi işinize yöneltin ve bir karar verirken ikinci kere düşünün.

[PAGE]

 

YENGEÇ BURCU 01 EYLÜL 2023 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Evcimenliği ile ünlü olan bir burçtasınız ama şimdi kendinize daha çok dikkat etmeniz gereken bir döneme girdiniz. Açıkçası duygusallığınızı fazla abartmayın, hele kendinizi her şeyin sorumlusu görme fikrinden vazgeçin. Bu özelliğinizin kariyeriniz için bir tehlike oluşturduğunu artık fark etmeniz gerekiyor. Daha akılcı davranıp ortamı olumluya çevirebilirsiniz. Duygusallığınızda bir dengeleme yaratırsanız sosyal çevreniz de genişler ve daha çok arkadaş edinebilirsiniz. Bu arada bugünlerde uzaklarda kalmış bir tanıdıktan yeni bir haber gelebilir ama bunun sizde duygusal girdaplar yaratmasına izin vermeyin.  Aileniz sizden biraz daha akılıcı olmanızı bekliyor.

 

 

ASLAN BURCU 01 EYLÜL 2023 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Kral olma özellikleri ve her şeyi yönetme çabası sizi artık yormadı mı? Bunlar burcunuzdan gelen kişisel özellikler ama sosyal çevrenizde sorunlar çıkarıyor. İsteklerinizi karşıdakine kabul ettirmek için uğraşıyorsunuz. Hem siz yoruluyorsunuz hem de karşıdaki kişi sizden uzaklaşıyor. Başkalarının hayatını düzenleme isteğinizi yardım ölçüsünde hayata geçirdiğiniz zamanlar bile işin kibirli davranmaya ulaştığı oluyor. Bu tavrı ileriye götürmeyin. Gene her zaman burcunuzu etkileyen güneş sizi karanlıklardan aydınlığa çıkaracak. Bugünlerde ailenizi ve çevrenizdeki diğer kişileri sık sık arayın, mağrur duruştan vazgeçin. Herkes sizi onurlandırmak zorunda değil.

 

 

BAŞAK BURCU 01 EYLÜL 2023 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İnceleyici bir yapınız olduğu aşikardır ama önümüzdeki günlerde çalışkanlığınıza ara vermeniz gerekecek. Bir süre için hayatınızın merkezi iş olmasın. Zaten bu inceleyici tavrınız sonucu bazen ayrıntılar arasında sıkışıp kalıyor ve kendi kendinizi üzüyorsunuz. Bir dönem için işleri gevşetip rahat olmaya bakın. Bu gevşeme çevrenizdeki kişilerle özellikle sevdiğinizle aranızı daha olumlu hale getirecek. Sizin dinlenme zamanlarınız bile çoğu zaman karşınızdaki için yorucu oluyor. Ayrıntılara takılmamaya hemen şimdi başlayabilirsiniz. Nerede olursanız olun hayatın tadını çıkarmayı ve daha çok gülümsemeyi deneyin. Kuralcı yapınız bu kez böyle dışarıya yansısın.

[PAGE]

 

TERAZİ BURCU 01 EYLÜL 2023 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU:

Akla hemen gelen denge unsurunu şimdi çevrenize tam anlamıyla gösterme zamanı. Beni kimse tenkit edemez fikrini bir kenara bırakın ve etrafınızdan gelen eleştirilere daha çok kulak verin. Bu eleştirilerin hepsi yıpratıcı değil. Sağlığınız için bu dönemde özellikle romatizmal hastalıklara dikkat etmeniz gerekiyor. Zaten bir burç özelliğiniz olan hastayken daha çok ilgi beklemeyi de huysuzluk haline getirmeyin. Bu kez ilişkinizden iyi bir sonuç almayı umuyorsunuz ama siz de kendinizi daha çok ifade edin. Bunu yaparken endişenmenize gerek yok. Her zaman Venüs etkisinde olacağınız için bu tavrı zariflikle ortaya koyabilirsiniz.

 

 

AKREP BURCU 01 EYLÜL 2023 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMUDuygularınızı hiç belli etmemenize rağmen yakın çevrenizden biri size sırlarını açmayı düşünüyor. Alaycı ve ben merkezci tavrınızı bu kez bir kenara bırakın. Böylece ilişkilerinizin normalleşme dönemi başlayabilir, bunu bir fırsat olarak görün. Aile içinde iletişim sorunları yaşıyor olabilirsiniz ve gene sıkıntılı konuları ailenize açıklamanız en iyi sonucu verecek ama bu süre zarfında kırıcı olmayın. Önümüzdeki günler Akrep Burcu insanları için yarım kalan işlerin tamamlanacağı dönem olabilir. Bu kariyeriniz için de geçerli. Önce yarım kalan işleri bitirin, yeni kararlarınızı daha sonra alın. Zaten bu süre içinde iş hayatınız hareketli bir döneme giriyor.

 

YAY BURCU 01 EYLÜL 2023 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu dönem kendinize fazla yüklenmeyin. Her şeye de fazla inanmayın. Ayrıntıları görebilen, mantıklı bir insan olmanızın zamanı geldi. Hatta hayatınızdaki özel insanla ilgili daha olumlu düşünme zamanı bile geldi. Ama bütün bu karar almalar sizi zorlamasın. Sinirli bir görünüş sergilemeyin. Çok söylenen bir söz bu dönemde sizin için tamamen geçerli olacak; her şeyin başı sağlık. Öncelikle iç dünyanızı yoluna koyun, yatırım yapma gibi ekonomik kararları biraz erteleyin. İç dünyanız için bir çeşit zihinsel eğitimden geçmeniz yararlı olabilir. Bu gibi durumlarda aile büyüklerine danışmak yararlı bir fikir olabilir.

 

[PAGE]

OĞLAK BURCU 01 EYLÜL 2023 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Önümüzdeki günlerde iş, sağlık, ilişkiler, finans, taşınma gibi bütün konularda değişimler söz konusu olabilir. Ayrıca yakın çevrenizden değişik haberler de alabilirsiniz ama bütün bu haberlerin yanıltıcı olabileceğini unutmayın. Bu hareketlilik içinde yaratıcı bir süreç yaşayacaksınız. Finansal ve kariyer gibi konular daha ön planda olacak. Bu günleri değerlendirin, hayatınızdaki önemli kararların zamanları olabilirler. Sıkıntıları yükseltecek yüksek sesli yaklaşımlardan uzak durun. Özellikle iş hayatınızda uzlaşmacı bir tavra ihtiyacınız var. Bu uzlaşmacı tavrı özel ilişkilerinizde de sürdürün. Değişim ve karar alma zamanlarında normali makulde aramak en iyi çözümdür.

 


KOVA BURCU 01 EYLÜL 2023 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Çevrenizle sıkıntılar yaşadığınız bir dönemdesiniz, bu yüzden sabırlı olmak ve fazla tartışmaya girmeden yaşamak sizin için daha iyi olacak. Biliyoruz ki özgür olmayı seviyorsunuz ama bu karakter özelliğiniz sizi sürekli tartışma halinde tutmamalı. Kaygılara son vermeniz gereken bir dönem bu. Ayrıca bekar olan Kova burçları için önümüzdeki günler hareketli olabilir. Karşınızdaki özel insan sizi gittikçe daha çok sahiplenmeyi düşünüyor fakat siz kendi iç sıkıntılarınız ile bu karar sürecini etkilemeyin. Kova insanları için yaşanacak günler her bakımdan hareketli zamanları işaret ediyor. Gök kubbenin sizlere vereceği bu bereketi sakince değerlendirin.

 


BALIK BURCU 01 EYLÜL 2023 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Siz sabırlı, eli açık, duyarlı ve karşınızdakini kendinize inandırabilen bir insansınız. O zaman bu durgunluk neden? Etkileyici özelliklerinizi unutmayın ve sorunları gidermek için gene enerjinizi toplayın. Merak etmeyin, en yakınınızdaki insan size gene destek verecek. Bu dönemde iyimserliğinizi kaybetmeyin. Maddi konularda her zamanki gibi eli açık ama mantıklı davranmanız gerekiyor. Çalışıyorsanız iş hayatınızda alacağınız kararları da lütfen bu çerçevede düşünün. Bugünler herkesin sizi dinleme zamanları gibi duruyor, çünkü çevreniz üzerinde yarattığınız etkiler gayet olumlu görünüyor.Sağlık açısından da merak edilecek bir durumda değilsiniz.

Editör: TE Bilisim