Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayari 01 Ağustos 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar Nuray Sayari 01 Ağustos 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kodKısa kod

KOÇ BURCU 01 AĞUSTOS 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayatınıza dair ufak ayrıntıları fark etmeniz gerekiyor çünkü artık belli bir olgunluğunuz var. Sabredin bütün sıkıntılarınız sona erecek fakat bu yolda bayağı zahmet çekebilirsiniz bunu da göz önünde bulundurun. Ailenizle fikir ayrılıklarına düşmeniz gayet olası fakat bazen ailenizi de dinlemeniz gerekiyor. Kenara ayırdığınız bir miktar bütçeniz var bütçenizle istediğiniz şeye kavuşabilirsiniz. Sıkıntılı bir dönemden geçebilirsiniz fakat her şeyin üstesinden geleceğinize inanıyoruz. Kendinize daha fazla zaman ayırmak da fayda var bütün sıkıntılarınızı derdinizi her şeyi paylaşacağınız bir tek kendiniz varsınız. 

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Kurban Bayramında aile içindeki gerginlikler sizi yorabilir. Her şeyin sorumluluğunu üstlenmek, ilişkilerde zorlanmanıza neden olacaktır. Bir anda kendinizi bile şaşırtacak, öfkeli, sinirli bir ruh haline bürünebilirsiniz. Unutmayın ki bu etkiler önümüzdeki haftayla beraber gökyüzündeki geçişini sonlandıracak ve sizi kısa bir süre sonra daha dingin bir yapıya büründürecektir. Kariyerinizde değişiklikler sayesinde, çalışma düzeninizi etkileyecek ani kararlar alabilirsiniz. Özellikle hafta sonu çocuk, sosyal ilişkiler, arkadaşlıklar ve yaratıcılığınızı tetikleyen hızlı olaylarla karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda da son kararı vermeden önce bir durup düşünmeli, ilişkilerde sert bitiş ve başlangıçlar yaşamamalısınız.  

BOĞA BURCU 01 AĞUSTOS 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yıllar önce bu zamanlar kendinizi daha iyisi ediyordunuz fakat şimdi yaşlanmış gibi hissediyorsunuz bunun sebebi yaşımız daha fazla her şeyi kafanıza takmanız sanki dünyanın yükü sizin sırtınızdaymış gibi davranıyorsunuz. Hedefleriniz doğrultusunda ilerliyorsunuz asla pes etmeyin bu yolda Önümüze çıkacak engelleri rağmen yola devam edin. Arkadaş çevrenizi özenle seçmeye dikkat edin çünkü bazı arkadaşlarınız içten pazarlıklı Ve arkanızdan çok atıp tutuyor bu yüzden arkadaşlarınızı iyi seçmeniz gerekiyor. 

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haftanın ilk iki günü Ay Akrep burcunda seyahat ederken ikili ilişkilerde düşmanca tavırlarla karşılaşabilirsiniz. Partneriniz üzerinizde baskı kurmak isteyebilir. Kıskanmak, sahiplenmek gibi temalar ilişkilerinizde su yüzüne çıkabilir. Aniden ortaya çıkan sorunlara hızlı çözümler bulmak zorunda kalabilirsiniz. Kardeş, yakın akraba, komşuluk ilişkilerinizde Çarşamba gününden itibaren farklı bir sürece adım atıyorsunuz. Yaşam alanınızda değişikliklere açıksınız. Taşınma, yer değiştirme, hukuki konularla karşı karşıya kalmak gündeminize oturabilir. Haftanın ikinci yarısında gelecek hayatınıza yön vermek konusunda karar vermekte zorlanabilirsiniz. Bu hafta son kararı vermemeli gökyüzündeki gerginliğin geçmesini bekleyerek, harekete geçmek için en azından gelecek haftayı beklemelisiniz. 

İKİZLER BURCU 01 AĞUSTOS 2020 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Geleceğinize dair güzel planlarınız var fakat pes etmeyin her şey sizin için daha güzel olacak buna emin olun. Her şey sizin istediğiniz gibi olmalı fakat her şey sizin istediğiniz zaman olmuyor çünkü bu istediklerinizin belli bir zamanı var ve bu isteklerinizi belli bir zaman içerisinde yaparsanız her şey daha güzel olur. Kendinize koyduğunuz bazı hedefleriniz var ve bu hedefler doğrultusunda ilerliyorsunuz kafanıza takılan bazı sorular var ve bu soruların yanıtları yine sizde. Sabır çok güzel bir şey ve bu Sabra öğrendiğinizde siz bile bir kuş kadar hafif olacaksınız bunu öğrenmemizin en iyi yolu aile büyüklerinize danışmanız veya çevrenizdeki insanları gözlemlemeniz gerekiyor. 

27 TEMMUZ – 02 AĞUSTOS İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yönetici gezegeniniz Merkür’ün bu hafta sırasıyla Mars, Jüpiter, Neptün ve Plüton ile kuracağı önemli etkileşimler sayesinde öz değer duygunuzda size gel gitler yaşatabilir. Bu ana kadar yaşam boyu yaptıklarınızı ve kararlarınızı tekrar gözden geçirip, hatalarınız için kendinizi acımasızca eleştirebilirsiniz. Hafta ortasında düşünceden çok sezgilerinizin sesini dinleyerek, kendinize gereksiz yere haksızlık yapmaktan vazgeçmelisiniz. Unutmayın ki hayatta herkesin hatası vardır. Hayatın gerçek değeri de hatalardan çıkarttığımız derslerle şekillenir. Hatadan çok başarılarınıza odaklanmalı, gelecek atılımlarınız için cesur olmalısınız. Hafta sonu Aslan burcundaki Güneş’in Uranüs ile kuracağı gergin etkileşim ile ani bir seyahate çıkabilir, rutin giden hayatınıza renk katabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img