1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. Burçlar Nuray Kazan 17 Nisan 2023 Pazartesi Günlük Burç Yorumları- Astroloji
Burçlar Nuray Kazan 17 Nisan 2023 Pazartesi Günlük Burç Yorumları- Astroloji

Burçlar Nuray Kazan 17 Nisan 2023 Pazartesi Günlük Burç Yorumları- Astroloji

Günlük Burç Yorumları 17 Nisan 2023 Pazartesi Nuray Kazan burç yorumları. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını bugün aşk, aile, şans ve para konularında neler bekliyor?

A+A-


Eğer  burçlarının kişinin özelliklerini nasıl etkilediğini her zaman merak ediyorsanız, burada hepsine aşina olmanızı sağlamak için burçların genel özelliklerini tanımlayacağım. Öyleyse sayısız alanı keşfetmeye başlayalım, 12 zodyak burcunun özelliklerini öğrenmeye başlamak size farklı bir bakış açısı sağlayacak. Burçlarla ilgili bilgiler, bu işaretlerin deneyimini, doğasını, faydalarını ve zorluklarını keşfetmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca astrolojik araştırmalar ve onlar hakkında derinlemesine anlayış için de faydalı olacaktır.

Astroloji hakkında düşünmek,  insanı inanma ya da inanmama ikileminde bırakır. Hiç kimsenin geleceğinizi yüzde yüz kesin olarak tahmin edemeyeceği açıktır. Burçların amacının sadece tahminlerde bulunmak olmadığını anlamak çok önemlidir. Astrolojinin amacı kişinin kendi kişiliğini  anlamasına yardımcı olmaktır. Kendi özelliklerimizi, burçlar vasıtasıyla gücümüzü ve zayıf yönlerimizi ve bunları kendi iyiliğimiz ve çevremizdeki insanların iyiliği için nasıl kullanabileceğimizi anlamamıza yardımcı olacaktır.

Koç Burcu (21 Mart - 19 Nisan)

Bu burç tarihleri arasında doğan bireylerin yönetici gezegenleri mars olduğundan aktif burçtur.  Bu işaretin özellikleri kendiliğinden ama sabırsız olarak adlandırılır. Çok cesur, kişiliklerinde aktif ve risk almaya cesaretli olarak kabul edilirler. Enerjik ve girişimci doğası, onları ateş elementinin altındaki diğer burçlardan farklı kılar. Koç burcu doğaları gereği çok iyimserdir. Sabırsız, gururlu ve egoist olarak da bazı olumsuz özelliklere sahiptirler. Bu burca mensup  bireyin her zaman coşkulu davranışları onları gerçek lider yapar. Her zaman farklı olduklarına inanırlar ve kalabalığın önünde dururlar. Liderlik becerileri onlarda erken yaşta görülebilir. Ancak bazen eylemlerinde bencil, şiddetli, doğası gereği kıskanç ve şiddet içerme eğilimindedirler.

Boğa Burcu (20 Nisan - 20 Mayıs)

Boğa, sabit doğaları nedeniyle en istikrarlı burçtur. Yönetici gezegen Venüs'ün altında doğan bu bireyler inatçıdır. Boğa, doğası gereği çok pratik ve sanatsaldır. Çok istikrarlı ve güvenilirlerdir ve işlerine adanmışlardır. Onlar burçların sadık olanlarıdır. Arkadaşlıklarını ve ilişkilerini özen ve şefkatle beslemeyi ve sürdürmeyi severler. Mükemmel arkadaş olduklarını kanıtlayabilirler. Arkadaşlarını her zaman korurlar. Ayrıca diğer tarafta boğalar kararsız olabilir. Doğalarında sahip oldukları için bazen kendilerine zarar verirler. Boğa burcunun zayıf özellikleri, kendine düşkün ve materyalist doğalarıdır. Bazen çok tembeldirler.

İkizler Burcu (21 Mayıs - 20 Haziran)

Bu değişken bir burçtur. Her zaman neşeli, stratejilerinde düşünceli, yeni fırsatlar için heveslidir, diplomatik ve çok yönlüdür. Keskin zekaları ile iletişimde derinlere inerler. Neşeli bakışları onları harika sosyal varlıklar yapar ve içlerinde herhangi bir utangaçlık yoktur. Enerjiktirler ve yaşam, benlik ve çevredeki değişikliklere uyarlanabilirler. Hayal güçleri geniştir ve kalabalığın arasından sıyrılmalarını sağlamaktadır. Karşılaştıkları herkes üzerinde bir izlenim bırakmayı severler. Arkadaş çevreleri çok heyecan verici ve çeşitlidir.

Yengeç Burcu (21 Haziran - 22 Temmuz)

Yengeç burcu, öngörülemeyen doğası ile tanınır. Biraz kararsızdırlar, doğaları gereği  her zaman güvensizlik hissine sahiptirler. Korkuları, sevdikleri birinin incitilmesinde yatıyor. Yengeçler aşk konusunda kolayca incinmeye eğilimlidir. Bu burç sadık olanlardan biridir. Yengeçler inatçıdır ve her zaman empati göstermeye hazırdır. Yengeçler birçok yönden savunmasızdırlar. Duygusal ve hassastırlar ve bu onların savunmasızlığına daha fazla sebep olur. Bazen  yengeçler oldukça karamsar olarak görülür

Haberin Devamı 1 2 3 4 
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.