Ana SayfaAstrolojiBurçlar 7 Kasım 2020 Cumartesi Nuray Sayari Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar 7 Kasım 2020 Cumartesi Nuray Sayari Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Oğlak Burcu 7 Kasım 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Hafta içinde genelde kendinizi iyi hissedeceksiniz fakat geçmişin izleri sizin peşinizi bırakmıyor. Başkalarına güven vermeye çalışırken kendiniz zarar görebilirsiniz. Bu nedenle ileride vicdan azabı yaşayacağınız durumlara girmeyin.  Yakın çevrenizin değerini bilin ve mesafe koymayı da unutmayın. Yakınlarınızın tehlikeli işlerde olduğunu görebilirsiniz. Bu size zarar vermemelidir. Yeni başlangıçlara hazırsınız. Keyfini çıkarın. Hayatınıza yeni biri girebilir,  iletişiminiz güçlü olduğu sürece mutlu bir hayat sürersiniz. Bu iletişim size ve karşı tarafa bağlı olacaktır. Dönem dönem esneme payını unutmayın.

Kova Burcu 7 Kasım 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Haftaya toplumsal konular hakkında büyük bir odaklanma halinde başlayacaksınız. Yaşadığınız ortamın etkisiyle, uzun süredir emek verdiğiniz bir sosyal proje etkili bir şekilde neticelenebilir. Kendinizi yeni durumlara hazırlarken kişisel özelliklerinizin dikkatten kaçmamasına dikkat edin. Yani bir konuya odaklanırken kendi alanınızdan ödün vermemelisiniz. Bu sizde büyük hasarlar bırakabilir. Her konuda başarılı olmak istiyorsunuz fakat bunu kısmen yapabilirsiniz. Sınırlarınızı zorlamayın, kendinizi olabilecek en ideal halde tutmaya özen gösterin. Emekleriniz ancak siz gerçekten samimi olursanız değer görecektir. Karşınızdakine bunu mutlaka aktarın. Herkesin her an sizi algılamak için ek çaba içinde olmaması gerekir. Yani bazı kişilere kendiniz anlatmalı ve açıkça söylemelisiniz.

Balık Burcu 7 Kasım 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Balık burçyorumu Merkür’ün etkisini üzerine alıyor. Duygusal konularda oldukça farklı hissedeceğiniz bir haftadasınız. Kendinizi her zamankinden daha dengesiz ve geçişli hissedebilirsiniz. Bu hafta başlarında yaratıcılığınızın artmasını istiyorsunuz, fakat bunu yapamayınca dengelerinizdaha da kötüleşebilir. Kendi dengenizi eskisi gibi yeniden sağlamak istediğiniz bir araç istiyorsunuz. İçine girdiğiniz kötü durumdan ancak bu şekilde çıkabilirsiniz. Yani sizi mutlu eden ne varsa buna odaklanın. Kim ne derse desin sizi mutlu eden durumlarla birlikte hayatınızı sürdürün. Siz teksiniz ve her zaman tek kalacaksınız. Hislerinize güvenin, yadırgamayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img