Ana SayfaAstrolojiBurçlar 7 Kasım 2020 Cumartesi Nuray Sayari Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar 7 Kasım 2020 Cumartesi Nuray Sayari Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Terazi Burcu 7 Kasım 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Maddi açıdan ailenizden destek alacağınız bir haftaya giriyorsunuz. İşinizdeki aksamalar sizin sık şekilde canınızı sıkıyor ve çözüm de olmaması işleri kısır döngüye sokuyor. Bu döngüyü kırabilmeniz için kendi enerjiniz ve hatalarıdoğru okumanız gerekiyor. Dengede kalabilmeniz için bu detaya ayrıca önem vermelisiniz. Hem maddi hem de manevi konuları birlikte en iyi şekilde devam ettirebilirsiniz. Kendinizi hafta sonuna doğru daha toparlanmış hissedeceksiniz. Kaybolan dengelerinizi yerine getirmek için bir süre yalnız kalmaktan çekinmeyin. Bu karar size iyi gelecektir.

Akrep Burcu 7 Kasım 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Yeni düşünceler oluşturmak istediğiniz bir haftaya girdiniz. Özellikle çevrenizde gözden kaçırdığınız durumlarla ilgili öğrendikleriniz bu kararları destekleyecektir. İş ve özel hayatınızda güven duyguları besleyeceksiniz.  İlişkilerinizi gözden geçirin ve doğru olanlarla yanlış olanları yeniden değerlendirin. Bunu yaptığınız anda etrafınızın pozitif şekilde değişeceğinin farkına varacaksınız. Değerli hissetmek için başkalarının düşüncelerine ihtiyacınız yok. Kendinizi dışarıdan etken olmadan da yeterli hissedin. Kendi enerjiniz iyi olduğunda maddi ve manevi açıdan olumlu durumlar meydana gelecektir. Hafta başı geriliminiz çok olsa da bunu değiştirmek elinizde unutmayın. Sizi kötü hissettirenlere karşı kendi kalkanınızı koymalısınız.

Yay Burcu 7 Kasım 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Yay burcu yeni haftaya kendini son derece enerjik hissederek giriyor. Parasal konularda dilediğiniz sonucu alacaksınız. Manevi açıdan boşluk hissedebilirsiniz. Duygularınızı inciten durumlara yeniden bakın. Boş yere düşündükleriniz sizin enerjinizi sömürmemeli… Esnek düşüncelerinizi kendinizi onarmak ve iyileştirmek için kullanmalısınız. Düşüncesizliklere karşı en iyi kalkan kendinizdir. Gezi düzenlemek istediğinizde park ve doğal güzelliği olan yerleri görmelisiniz. Bu ruhunuzun yenilenmesinde etkili olacaktır.Sevdiğiniz şeyleri yaparken mutlaka anın tadını çıkarın.Arkadaşlarınız arasında kendinizi iyi hissetmeye önem verin. Sahte sohbetlerden kaçının.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img