Ana SayfaAstrolojiBurçlar 7 Kasım 2020 Cumartesi Nuray Sayari Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Burçlar 7 Kasım 2020 Cumartesi Nuray Sayari Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Yengeç Burcu 07 Kasım 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Salı gününden itibaren hızlı bir değişim sürecine gireceksiniz.  Tatile çıkabilir, yeni bir hayata başlayabilirsiniz. Dolunay etkilerinin baskın olduğu dönemde hayatınızdan çok sıkıldığınızı fark edeceksiniz.  Bu düşüncelere çok kapılmayın ve kendiniz çözüm üretmeye odaklanın.  Hayatınızda güzellikleri ancak sizin katabileceğinizi hatırlayın. Her zamansıkıntılı bir süreç yaşamak zorunda değilsiniz. Bunu değiştirmek için yeni bir adım atarak işe başlayabilirsiniz. İleri doğru yol alma zamanı geldi ve artık değişim için harekete geçmelisiniz. Para konularından önce kendi düşüncelerinizi toparlamalı ve düzenlemelisiniz. Gerisi kendiliğinden gelecektir.

Aslan Burcu 07 Kasım 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Aslan burcu haftalık yorumunda son derece sıkıntılı bir hafta geçirebilirsiniz. Hayatı ve çevrenizi sorgulamaya başladınız.  Bu sorgulamaların arından gördükleriniz sizi hiç de memnun etmeyecektir. Fakat değişim için bazen yüzleşmeniz gereken durumlar vardır. Bu süreci en iyi şekilde geçirebilmek için kendinizden kopmayın ve diğer insanlardan beklentilerinizi en aza indirin. İnsanların size göre davranmak zorunda olmadığını ve herkesin kendi alanı olduğunu hatırlayın. Tabii ki tehdit içeren durumlara karşı da kendi önleminiz almalısınız. Hafta sonunda işle ilgili alacağınız bir haber neticesinde işinizdeki beklenen gelişme sizi yeniden umutlandırabilir.

Başak Burcu 7 Kasım 2020 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

Sanatsal faaliyetlere yoğunlaşacağınız bir dönemdesiniz. Rutinden normal şartlarda hoşlansanız da bu hafta daha farklı bir his içerisindesiniz. Isınan havalar duygularınızın daha baskın olmasını sağladı. Yeni birilerini tanımak, farklı hisler tanımak istiyorsunuz. Hafta ortasında gideceğiniz açık hava etkinlikleri size iyi gelecek. Kendi arkadaşlarınızla olabildiğince bol muhabbet edeceksiniz. İş konusunda beklediğiniz çözümler gerçekleşecektir. Hafta içerisinde sonuçlara dair umutlandıran çözümler elde edebilirsiniz. Streskontrolünüzü başarılı şekilde yapmak istiyorsunuz ama zorlanıyorsunuz. Kötü hislerinizle mücadele edin Hem güzel hem de stresli düşünceleri kendi dengenize uygun şekilde ayarlamalısınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img