Burçlar 29 Temmuz 2019 Pazartesi Günlük Burç Yorumları Nuray Sayari ve Diğerleri– Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ BURCU 29 Temmuz 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazen çocuksu tavırlarınızla herkesi etkileyebiliyorsunuz. İlgiyi bir şekilde üzerinize topluyorsunuz ama nasıl topladığınızın siz bile farkında değilsiniz. Bugün çok renkli görünüyor işiniz enerji dolusunuz, güne güzel başlamışsınız bakıyorum. Kendinizi sevmediğiniz bir huyunuz var oda çabuk sıkılmanız hemen her şeyin bitmesini istiyorsunuz fazla üstünüze geldiklerinde aşırı asabi olabiliyorsunuz. Birinden alacağınız emir olacak ve buna aşırı tepkili olacaksınız çünkü emir almaktan hiç hoşlanmıyorsunuz ama emir vermeyi çok seviyorsunuz. Bu ara bütün gözler sizin üzerinizde de diyorum dikkatler sizinle beraber çünkü yapacağınız başarı veya bir değişiklik çok dikkat çekecek. 


BOĞA BURCU 29 Temmuz 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


İstediğiniz bir şey var onu koşulsuz ne olursa olsun evde edeceksiniz çünkü tuttuğunu koparan bir yapınız var. Bu ara baya bir yoğunsınız oldukça meşgul görünüyorsunuz ama meşgul olmakla daha mutlusunuz çünkü boş kalmayı hiçbir zaman sevmediniz. İletişimde yaşadığınız bazı patavatsızlıklarınız var bunları düzeltmek için elinizden geleni yapıyorsunuz olmayınca kendinizi boşyere üzmeyin, sizi de böyle kabullensinler. Bugün risk alacağınız bir gün, siz yinede dikkatli olun risklerden kaçınmaya bakın aksi taktirde başınıza bir olay açma ihtimaliniz yüksek olur. Gittikçe zor olaylarla karşılaşabilirsiniz fakat kendinize güvenip size zor gelen bu olayları yenebilmeniz lazım.

İKİZLER BURCU 29 Temmuz 2019 Pazartesi GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bu arada sosyal hayatınız evden daha aktif görünüyor çünkü siz evde takılmayı rahat bir şekilde yatıp kalkmaya daha çok seviyorsunuz kafeler size göre değil. Olaylara net bir şekilde yaklaşıyorsunuz ne söylediyseniz ciddiye almaları gerekiyor çünkü siz hayatınız boyunca ilk defa bu kadar net oldunuz.Eğitimde oldukça güçlülüğünüz ortaya çıkacak ve siz bile buna şaşıracaksınız. Geçmişe göre daha sakin ve daha kararlı bir şekilde hareket ediyorsunuz bazen ufak sinirler olabiliyor o da geçmişten kalma bunları bir şekilde yeneceksiniz. Hayatınıza karşı sundugunuz tüm güzellikleri ortaya koyun ve değerlendirin çünkü hayatta size çok güzel şeyler sunacak yaptığınız köprüyü sakın yıkmayın bu yolda durmadan devam edin.

1 2 3 4

Tepki Ver!

Gözat

1 of 125

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.