Burçlar 29 Eylül 2019 Pazar Nuray Sayari Günlük Burç Yorumları- Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod 29 Eylül 2019 Pazar Nuray Sayari Günlük Burç Yorumları

KOÇ BURCU 29 EYLÜL 2019 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Zamanınızın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız ve bu zaman sizin için çok değerli olacak hiç bu kadar değerli bir zamanımız olmamıştı bunu dolu dolu yaşayacaksınız. Hayata karşı bazı tereddütlerinz olabilir ama hayat sizi değil siz hayatı karşınıza alın. Çevrenizde çok sevilen birisiniz bunu kötüye kullanmayın hiçbir zaman bir insan kaybetmek istemezsiniz sizde çevrenizdeki insanları çok seviyorsunuz ve değer veriyorsunuz bu yüzden saçma sapan yollara başvurmayın. Ailecek yaptığımız bir plan var ve bu planı en kısa zamanda gerçekleştireceksiniz uzun zamandan beri bunu istiyordunuz ve şimdi istekleriniz olacak bunu doya doya yaşayın. Geleceğinizle ilgili birkaç tereddütünüz var ama yaşımız ilerledikçe kendinize bir şeyler kattıkça bu tereddüt ortadan kalkacak ve huzurlu bir şekilde geleceğinizi kuracaksınız. 

BOĞA BURCU 29 EYLÜL 2019 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sıkıntılı zamanlardan geçebilirsiniz fakat bu sıkıntılarınızı yenebilmek sizin için büyük bir olgunluk olacak yani siz kendinize oldukça yeteceksiniz. Bazen daraldığınız yerler olabilir ama hemen pes ederseniz isteklerinize ulaşamayacak ve yarı yolda kalacaksınız bunun olmasını istemediğiniz için hiçbir zaman pes etmeyin ve yola devam edin. Önünüze birkaç engel çıksa dahi hayata karşı asla pes etmeyin. Aile içinde bazı kopukluklar olabilir siz buna üzülüp kendinizi harap etmeyin çünkü her ailede olan bir şey siz sadece farklı bakış açınızla olayı çözebilirsiniz ve kendinizi geliştirin. Geleceğinizle ilgili size gelen bazı fırsatlar olacak bu fırsatları iyi bir şekilde değerlendireceğinize eminiz sizde kendinize güvenin.

İKİZLER BURCU 29 EYLÜL 2019 PAZAR GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Zaman zaman bazı olaylarla karşı karşıya kalabilirsiniz ama bu olayları çözümleye bilmeniz için farklı bakış açıları edinmeniz lazım. Bu ara enerjiniz oldukça düşük, bir koşuşturma içerisindesiniz önce kendinizle olan savaşı bitirin sonra diğer savaşlara hazır olun. Bütçenize biraz daha dikkat ederseniz ileriki zamanlarda bunun ne demek olduğunu daha iyi anlayacaksınız çünkü maddi konuda biraz sıkıntıya girebilirsiniz o yüzden şimdiden harcamalarınıza kısıtlama getirin. Partnerinizle beraber yapacağınız bazı planlar var ve bu planları gerçekleştirebilmeniz için iletişiminizi biraz daha geliştirin çünkü birbirimiz arasında bazen anlaşmazlıklar olabiliyor ve tartışmalarda bu yüzden bunu en az seviyeye indirin. Ailenize de zaman ayırmayı ihmal etmeyin.

YENGEÇ,ASLAN VE BAŞAK BURCU GÜNLÜK YORUMLARI SONRAKİ SAYFADA

1 2 3 4

Tepki Ver!

Gözat

1 of 124

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.