Burçlar: 28 Eylül 4 Ekim Haftalık Burç Yorumları

28 Eylül Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu, 28 Eylül Haftası Boğa Burcu Haftalık Yorumu, 28 Eylül Haftası Yengeç Burcu Haftalık Yorumu, 28 Eylül Haftası İkizler Burcu Haftalık Yorumu, 28 Eylül Haftası Aslan Burcu Haftalık Yorumu, 28 Eylül Haftası Başak Burcu Haftalık Yorumu, 28 Eylül Haftası Terazi Burcu Haftalık Yorumu, 28 Eylül Haftası Kova Burcu Haftalık Yorumu, 28 Eylül Haftası Akrep Burcu Haftalık Yorumu, 28 Eylül Haftası Yay Burcu Haftalık Yorumu, 28 Eylül Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu, 28 Eylül Haftası Balık Burcu Haftalık Yorumu, Nuray Sayarı ve diğerlerinden Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları

KOÇ BURCU HAFTALIK YORUMU 28 EYLÜL-4 EKİM 2020

Yükselen Koç ve Koç Burcu: Haziran’dan beri ilişkilerle baş etmeye çalışmaktan yorgun düşmüş olabilirsiniz. Hatta hayattan ne istediğinizi de sorgulamak sürecindesiniz. Bu dönemde karşınızdakilerle kurduğunuz adrenalini yüksek ilişkiler, sizi strese sokmuş ve üzerinizde gerginlik yaratmış olabilir. İçinizden yeni bir hayata başlamak coşkusuyla yanıp tutuşurken, bağlı olduğunuz sorumluluklardan sıyrılamamak neşenizi kaçırmanıza neden olur. Artık 2 Ekim’de burcunuzda meydana gelen dolunay ile birlikte tüm bu his ve duygularla yüzleşip hayatın değişen ritmine ayak uydurmak için harekete geçeceksiniz. Bu etkiyle istifa etmek, yeni bir ilişkiye adım atmak, aile içindeki bağlılıklara son vermek gibi konula gündeme gelebilir. Cuma günü Başak burcuna geçen uyumlu ilişkiler gezegeni Venüs sayesinde yeni bir evcil hayvan alabilir, sağlığınıza daha fazla özen göstermek isteyebilirsiniz.

Burçların özellikleri açısından yapılacak olan incelemede ilk burç koç burcudur. Koç burcu ateş grubuna dahil olan bir burç olarak biliniyor. Koçların hayatı, hareketlilik, canlı ve kıpır kıpır özellikler ile geçer. Koçlar macerasız bir hayat düşünemez. Maceranın yanı sıra koç burcuna mensup olan kişilerin genel özellikleri atılgan ve cesaretli olmalarıdır. Karşılarına çıkan bir konu karşısında öncü ve lider olmak isterler. Koç burcu her zaman kazanmak ve zafer elde etmek ister. Bu nedenle iş ve aşk hayatında kazançlı çıkmak için ellerinden geleni yaparlar.

BOĞA BURCU HAFTALIK YORUMU SONRAKİ SAYFADA