Hande ile Günlük Burçlar 24 Kasım 2020 Salı

Nuray Sayarı ve Hande Kazanova burç yorumları videolarını sitemizden izleyebilirsiniz. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Akrep, Başak, Terazi, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarını bugün neler bekliyor?

KOÇ BURCU 24 KASIM 2020 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yakın bir arkadaşınızın size yapacağı bazı hobi önerilerine kulak asacak ve bu hobinin üstüne düşeceksiniz. Edineceğiniz bu hobi zamanla hayatınıza renk katacaktır. Sosyal çevrenizdeki kişilerle  vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızın var olan problemlerine çözüm aramak isteyebilir, yardım edebilme konusunda baş rolü almak isteyebilirisiniz. Önemsediğiniz kişilere gelecek olan haberler bu kişileri sevindirmesinin yanında sizi de mutlu edecektir. Yüksek mevkiye sahip bir kişi sizi bazı konularda desteklemek isteyebilir. Etrafınızda olan ama daha önce tanışmışlığınız bulunmayan bir kişi sizinle tanışmak için uygun fırsatları kolluyor olabilir.

KOÇ BURCU HAFTALIK BURÇ YORUMU 23-29 KASIM 2020

Yükselen Koç ve Koç Burcu: Bu hafta hızlı giden olayları biraz yavaşlatarak Eylül’den beri katettiğiniz yollara geri dönüp bakmalısınız. Hiçbir şey ilerlemiyor gibi görünse de aslında ne çok olay yaşadığınızı bu şekilde fark edebilirsiniz. Hayatın mevcut ritmine ayak uydurmalı, özellikle ilişkilerinize acı bir fatura çıkartarak, isyankar tavırlar takınmamalısınız. Özgüveninizi beslediğiniz sürece maddi kayıplar yaşama endişesinden uzaklaşıp, inançlarınızla gelecekte her şeyin daha olumlu şekilde ilerleyeceğine güvenebilirsiniz. Perşembe günü yurtdışından gelen bir haber moralinizin bozulmasına neden olabilir. Cuma günü ise maddi kazanımlarınızda sizi gerçekten şaşırtacak sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta başından itibaren ilişkiler alanında adeta bitmek bilmeyen bir dans partisine davet ediliyorsunuz. Güneş ile birlikte pek çok gezegenin Terazi burcundaki yolculuğu, sizi sosyal hayatın içine mıknatıs gibi çekerken, hem özel hem kariyer hayatınıza renkli bir hareket taşıyacak. Hoş, zarif, kaliteli ve kültür düzeyi yüksek sosyal gruplarla birlikte keyifli vakit geçireceksiniz. Sevdiğiniz kişinin beklentilerine bu hafta kulak vermeli, uyumlu ve dengeli bir şekilde ilişkinizi sürdürmelisiniz. Hafta ortasında yönetim kadrolarıyla sıkıcı bir toplantı yapmak zorunda kalsanız da hafta sonundaki Yeni ay size yeni iş imkan ve tekliflerinin kapısını aralayacak.

BOĞA BURCU HAFTALIK YORUMU SONRAKİ SAYFADA