Ana SayfaBurçlar 23 Eylül 2019 Pazartesi Nuray Sayari Günlük Burç Yorumları- Astroloji
Array

Burçlar 23 Eylül 2019 Pazartesi Nuray Sayari Günlük Burç Yorumları- Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod 23 Eylül 2019 Pazartesi Nuray Sayari Günlük Burç Yorumları

KOÇ BURCU 23 EYLÜL 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazen insanların duygularını saklaması gerekir çünkü söylenmemesi gereken şeylerde olabilir bu yüzden kendinizi gizlemeyi bilin. Bazı şeylerin zamanında yaşanmasına izin verin çünkü her şey zamanında daha güzeldir ne zamanın değerini anlayın. Arkadaş çevrenizde yaşadığınız bazı sıkıntılar sizi her ne kadar gelirse de bu durumu bazen kabullenmeniz gerekebilir çünkü değişmeyecek insanlar da var. Aile yaşantınızda bazı iletişim aksaklıkların var bu aksaklıkları tamamlaya bilmeniz de biraz zaman alabilir siz sabırlı bir şekilde yaklaştığın sürece çözemeyeceğiniz hiçbir şey yok. Geleceğinize dair güzel planlarnız var planlarınızı gerçekleştirebilmeniz için hedefleriniz doğrultusunda ilerlemeniz gerekiyor sakın unutmayın. 

BOĞA BURCU 23 EYLÜL 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Zamanın sizi yenmesine asla izin vermeyin çünkü zaman gerçekten de insanın ömrünü yiyor bu iş hayatında da geçerli bir dakika gecikseniz patronunuz size bağırıyor işte o zaman yerin dibine giriyorsunuz ama bu dipten çıkmak da sizin elinizde bunu başarabilirsiniz sadece doğru yollara başvurduğunuzdan emin olun. Arkadaşlarınız konusunda bazı durumlarda şaşıracaksınız şeyler olacak ama şaşırmanıza hiç gerek yok zaten beklenecek arkadaşlar bunlardı. Hayatı doyasıya yaşamaya bakın dibine kadar yaşayın kızgın olduğunuzda ise kızgınlığınız da dibine kadar yaşayın çünkü anca hayatın tadına bir şekilde varabilirsiniz. Partnerinizle birlikte geçirdiğiniz bazı kavgalarınız aklımıza gelip canınızı sıkabilir ama geriye dönük yaşamayın çünkü önümüzde koskoca seneler var bu yüzden önünüze bakarak yaşamaya çalışın işte o zaman bir şekilde sorun kalmayacaktır.

İKİZLER BURCU 23 EYLÜL 2019 PAZARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bu aralar ailenizle birlikte zaman geçirmeye çalışıyorsunuz bu sizin için çok güzel bir şey aileniz içinde bazen ufak tartışmalar olabilir bu tartışmaları çokta büyütüp kendinizi üzmeyin kimse böyle olsun istemez ama aile arasında oluyor işte sadece bunu dışarı aktarmayın yeter ve belli etmeyin. Bazen insanın sıkıntılı dönemleri olabilir bu sıkıntılı dönemlerimizi anlatabilmenizde yine kendiniz kendinize yardımcı olacaksınız, sadece doğru yoldan gitmeye bakın ve gittiğiniz yoldan da emin olun, birkaç soru ile bu yolun doğru olup olmadığını kendinize sorarak bulabilirsiniz çünkü onu gerçekten hissedeceksiniz. Partnerinizle beraber yaptığınız tartışmalar bazen gerçekten de çok saçma olabiliyor fakat bu saçmalığa bir son verebilirsiniz bu sizin elinizde madem partneriniz düşünemiyor, bunu sizin düşünüp sizin yapmanız gerekiyor tabii ki de sürekli siz olmazsınız o yüzden birazda partnerinizi dürtün.

YENGEÇ,ASLAN VE BAŞAK BURCU GÜNLÜK YORUMLARI SONRAKİ SAYFADA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img