Burçlar 13 Haziran 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları- Astroloji Nuray Sayari

Günlük Burç Yorumları 13 Haziran Perşembe Günü Burç yorumunuzu öğrenin. Günlük Burç yorumları. Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz , Hande Kazanova, Şenay Yangel ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. Bu da bizim 13 Haziran perşembe Günü burç yorumlarımız….

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu ,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumu,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumu,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ BURCU 13 HAZİRAN 2019 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sıkıntılar git gide artıyor çünkü istekleriniz istediğiniz gibi olmuyor ancak sabrederseniz her şey istediğiniz gibi olucak. Aile boyu tatile çıkabilirsiniz daha güzel planlar peşindesiniz. Kaybettiğin enerjini geri kazanacaksın seni daha da güçlü yapacak karşına çıkacak bütün engellerin üstesinden geleceksin kafanı fazla yorma. Sevgilinizle güzel planlar yapacaksınız geleceğinize dair yatırımlar da yapabilirsiniz ortak bir işe de girebilirsiniz. Aşkta inşa çıkışlar yaşayacaksın. Sevgilinle arandaki sınırları kaldıracaksın ve daha samimi bir ilişki kuracaksın.

BOĞA BURCU 13 HAZİRAN 2019 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

İçini ısıtacak birileriyle karşılaşacaksın ve bu birileri sana çok çok iyi gelecek kendini hiç iyi hissetmediğim kadar iyi hissedeceksin. Çevrende gereksiz yere tartışmalara inatlaşmalara girme bu ara kaybeden taraf sen oluyorsun bu yüzden kendini biraz daha geri çekmeni öneriyorum. Kendinden Ödün vermek istemediğim bazı olaylarla karşı karşıya kalacaksın yinede tedbirli yaklaşmayı öğreneceksin. Geçmişte yaşadığımız ilişkiden de şimdi karşına çıkabilir ve bu geçmişin yeni sevgilini rahatsız edebilir bunun için sevgilinden az konularda özür dilemen gerekebilir. 

İKİZLER BURCU 13 HAZİRAN 2019 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Bazı kişiler minnacık kalbinizi kırabilirler fakat siz buna müsaade etmeyin daha dikkatli olun. Hayata karşı bakış açının değişeceği, ve bunun farkına çok yakın zamanda varacaksın inşallah iş işten geçmez çünkü bu hayata karşı bakış açın o kadar mükemmel ki inşallah kaçırmazsın. Müjdeli bir haber ile karşı karşıya kalacaksın alacağın haberle şok olacaksın.  Eşinizle veya sevgilinizle aranızı bozmak isteyenler olacak fakat siz ne yapıp edip buna engel olacaksınız sizi kimse tutamaz. Bütün olumsuzlukları üzerinden atıp pozitif bir yaşama adım atacaksın.

YENGEÇ BURCU 13 HAZİRAN 2019 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Emeklerinin karşılığını alacaksın biraz daha sabretmeni tavsiye ederim. Hep aynı konulardan hep aynı insanlardan çevrende olan insanlardan bir çok sıkılıyorsun fakat bunun için bir çözüm elde edemiyorsun bir arkadaşından yardım alabilirsin. Hayatında ufak değişiklikler yapacaksın bu değişiklik sana çok iyi gelecek. Şansın ne zaman yüzüne geleceğini hiç kimse bilemiyor fakat sen tahmin edebiliyorsun biraz daha bazı konuların üzerine düşmeye bak.  Senin için yeni kararlar yeni bir başlangıç olacak hayatına katabileceğin en güzel şeyde bunun olduğunu düşüneceksin. 

1 2 3 4

Tepki Ver!

Gözat

1 of 125

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.