Ana SayfaBurçlar 10 Temmuz 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji
Array

Burçlar 10 Temmuz 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumlarını Rezzan Kiraz , Nuray Sayarı, Hande Kazanova ,Nigar Bostan dan önce bizden okuyun. Bakalım burçlar bugün yorumlarında sizin için neler söylüyor. İşte bizim 10 Temmuz Koç,boğa,ikizler,yengeç,aslan,başak,terazi,yay,oğlak,akrep,kova ve balık burcuna özel günlük burç yorumlarımız

10 Temmuz 2019 Çarşamba BURÇ YORUMLARI

Koç Burcu 10 Temmuz 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Yuva kurmak gibi evde bazı değişiklikler seveceksiniz bazı ihtimaller aşk yaşamınızda bazı değişimler olasılık gösteriyor. İlişkinizi etkileyecek bazı durumlar söz konusu fakat siz bu tarz olumsuz etkileyecek sorunları büyütmezseniz birbirinize daha bir sarılacak ve sahip çıkacaksınız. Kariyer hayatınızda bazı kişiler sizin üzerinizde baskı kurabilir fakat başarınıza odaklandığınız bu yolda güzel bir şekilde ilerleme kat edeceksiniz ve siz bile inanamayacaksınız. Yakın çevrenize değiştirmenizde fayda var çünkü istemediğiniz bazı şeyleri onlar tam tersine yapıyor size hiçbir şekilde saygı duymuyorlar. Aile içi uyuşmazlıklara neden olan bazı durumlar söz konusu olabilir fakat her ne kadar alttan alırsanız sizin için ve aileniz için daha olumlu sonuçlar doğurabilir.

Merkür Retrosunun Koç Burcuna Etkisi

Koç burçlarını çok daha içe dönük bir dönem bekliyor. Kabuklarına çekilecekleri bu dönemde kendilerini iyileştirmeye çalışırken iç dünyalarında bir türlü kapatamadıkları konularla iç savaş verebilirler

Boğa Burcu 10 Temmuz 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

Aile içi tartışmalar olabilir siz de hangi taraf haklıysa veya hangi taraf daha sabırlı daha dinleyeci özelliği varsa onunla konuşmalı ve olayları bir şekilde halletmeye çalışmalısınız. Bazı kırgınlıklar ayrılıklar olabilir. Çevreniz size olumsuz etki yapıyor ve bunu eşiniz sayesinde veya sevgiliniz sayesinde fark edeceksiniz size kötülük olmadığını tam tersine iyi yollara sürüklenmeniz gerektiğini vurgulayancağını düşünüyorsunuz.

Merkür Retrosunun Boğa Burcuna Etkisi

Merkür retrosu döneminde önemli konulardan inandıkları şeyleri savunmak için atılsalar da sessiz kalmaları gerektiğini hatırlatmalıyız. Bu özellikle derinden etkiler yaratacak yanlış anlaşılmaları önleyecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img