Burçlar 09 Kasım 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları- Astroloji Nuray Sayari

KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 09 KASIM 2019 CUMARTESİ

Şu an kendinizi sıkıntıların tam ortasında buluyorsunuz. Nerede sıkıntı orada siz adeta. Aslında öyle değil siz öyle hissediyorsunuz. Sizlerin burcunun ne kadar inatçı olduğunu herkes bilir.

Bu olan olaylara karşı da inatçı olmalı ve olayların üstesinden gelmelisiniz. Her şeyin kontrolünü ele almak sizin elinizde. Bu sorunun daha zamanı var sonra hallederim gibi çelişkilere sakın kapılmayın. Yoksa o sorun gittikçe büyüyecek ve sizleri oldukça etkileyecek. Baktınız bu sorun ile baş edemiyorsunuz birinden yardım almayı, ona danışmayı deneyebilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerle iletişim kurmaktan kendinizi uzaklaştırmayın.

BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 09 KASIM 2019 CUMARTESİ

Herhangi bir konuda çok emek verdiniz fakat işler pekte istediğiniz gibi gitmedi değil mi? Sizde bunlar için adeta karalar bağladınız ve verdiğiniz emeklerin ziyan olduğunu düşünüyorsunuz. Dert etmeyin hayatta başarıdan daha önemli olan bir sürü şey var.

Ne kadar çabalarsanız çabalayın dünyanın böyle bir yer olduğunu galibiyet gibi mağlubiyeti de insanlar için olabileceğini bilmeniz gerekir. Başarısızlığınızın sebebi belki de sizin kendinizi çok iyi tanımamanız sakin olmamanızdır. Bu faktörleri düşünerek yapacağınız şey hakkında bir beyin fırtınası yapmalı ve o işe tekrar odaklanmalısınız. Sakinlik ve sabır sizlere çok şey katacağını unutmayın.

İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU 09 KASIM 2019 CUMARTESİ

Bu sıralar sabrınız oldukça zorlanıyor ve gittikçe bu olaylarla karşılaşma olanağınız da artıyor. Sizin burada yapmanız gereken ise tamamıyla olaylara sakin bir şekilde yaklaşmak ve kendinizden asla şüphe etmemektir.

Çalışma hayatınızda karşılaştığınız ve kuvvetli muhtemel karşılaşacağınız her sorun hakkında metanetinizi korumanız ve anlayışlı davranmanız gerekmektedir. Unutmayın ki karşınıza çıkan engeller sizlere adeta birer ders niteliğindedir. Sorunları fırsata çevirmek ve sorunlardan alacağınız ders ile hayatınızı daha iyiye çevirmek sizin elinizde. Bu sayede öfke kontrolünüzü yapabilir ve insanlara karşı olan sabrınızı sorgulayabilirsiniz. Bunun size ilerleyen zamanda getirisi çok olacak.

1 2 3 4

Tepki Ver!

Gözat

1 of 125

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.