Burçlar 02 Ağustos 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları Nuray Sayari ve Diğerleri– Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod.

Astroloji aleminin en önemli isimleri Nuray Sayarı, Hande Kazanova, Niobe ve Yasemin Kutsi, bunlarda bizim yorumlarımız…

KOÇ BURCU 02 AĞUSTOS 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayatınıza dair ufak ayrıntıları fark etmeniz gerekiyor çünkü artık belli bir olgunluğunuz var. Sabredin bütün sıkıntılarınız sona erecek fakat bu yolda bayağı zahmet çekebilirsiniz bunu da göz önünde bulundurun. Ailenizle fikir ayrılıklarına düşmeniz gayet olası fakat bazen ailenizi de dinlemeniz gerekiyor. Kenara ayırdığınız bir miktar bütçeniz var bütçenizle istediğiniz şeye kavuşabilirsiniz. Sıkıntılı bir dönemden geçebilirsiniz fakat her şeyin üstesinden geleceğinize inanıyoruz. Kendinize daha fazla zaman ayırmak da fayda var bütün sıkıntılarınızı derdinizi her şeyi paylaşacağınız bir tek kendiniz varsınız. 


BOĞA BURCU 02 AĞUSTOS 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Yıllar önce bu zamanlar kendinizi daha iyisi ediyordunuz fakat şimdi yaşlanmış gibi hissediyorsunuz bunun sebebi yaşımız daha fazla her şeyi kafanıza takmanız sanki dünyanın yükü sizin sırtınızdaymış gibi davranıyorsunuz. Hedefleriniz doğrultusunda ilerliyorsunuz asla pes etmeyin bu yolda Önümüze çıkacak engelleri rağmen yola devam edin. Arkadaş çevrenizi özenle seçmeye dikkat edin çünkü bazı arkadaşlarınız içten pazarlıklı Ve arkanızdan çok atıp tutuyor bu yüzden arkadaşlarınızı iyi seçmeniz gerekiyor. 

İKİZLER BURCU 02 AĞUSTOS 2019 CUMA GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Geleceğinize dair güzel planlarınız var fakat pes etmeyin her şey sizin için daha güzel olacak buna emin olun. Her şey sizin istediğiniz gibi olmalı fakat her şey sizin istediğiniz zaman olmuyor çünkü bu istediklerinizin belli bir zamanı var ve bu isteklerinizi belli bir zaman içerisinde yaparsanız her şey daha güzel olur. Kendinize koyduğunuz bazı hedefleriniz var ve bu hedefler doğrultusunda ilerliyorsunuz kafanıza takılan bazı sorular var ve bu soruların yanıtları yine sizde. Sabır çok güzel bir şey ve bu Sabra öğrendiğinizde siz bile bir kuş kadar hafif olacaksınız bunu öğrenmemizin en iyi yolu aile büyüklerinize danışmanız veya çevrenizdeki insanları gözlemlemeniz gerekiyor. 

1 2 3 4

Tepki Ver!

Gözat

1 of 125

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.