Ana SayfaAstrolojiBugün Burçlar Nuray Sayari 31 Mart 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları –...

Bugün Burçlar Nuray Sayari 31 Mart 2022 Perşembe Günlük Burç Yorumları – Astroloji

31 Mart 2022 Perşembe günlük burç yorumlarını oku ve neler yazdığını ögren! Astrolog Nuray Sayarı ve Rezzan Kiraz, Hande Kazanova 31 Mart günlük burç yorumlarını yazdı. Bugün burcunu neler bekliyor? 31 Mart 2022 Perşembe hangi burçlar için olumlu geçecek? 31 Mart 2022 Perşembe günlük burç yorumlarına göre hangi burç nelere dikkat etmeli, iş, aşk, para ve sağlık yorumları ? Koç burcu 31 Mart yorumu ne söylüyor? Koç, Boğa, İkizler burcu 31 Mart 2022 Perşembe yorumu, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcunu 31mart günü neler bekliyor? İşte 31 Mart günlük burç yorumlarınız…

KOÇ BURCU 31 MART 2022 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kararsızlık günlerini geçirdiniz, endişeleriniz geride kaldı. Artık kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Arkadaşlarınıza ve aile üyelerine ne yaptığınızı ve neden yaptığınızı açıklamaya çalışmakla zaman kaybetmeyin, sadece devam edin ve sonuçların sizin için konuşacağına güvenin. Başkalarının ne düşündüğünü önemseyen biri olmadın, o halde neden şimdi başlayasın?

Yarıda kalan işlerinizi tamamlamak için en uygun dönem olduğunu yıldızlar size söylüyor. Bu yarım kalan işlere çevredekilerle kurduğunuz ilişkiler de dahil. Sizi üzen kişileri geride bırakın ve olanları fazla düşünmeyip önünüze bakın. 

Olumlu geçecek dönemlere girdiniz. Bu hamleler sizi meşgul edecek, boş zamanınız bile kalmayabilir ama siz şimdi güçlü zamanlardasınız. Bu günler Koç Burcu için adeta yenilenme zamanlarıdır. Fakat bu başarma gücünü inatçılığa döndürmeyin, inat etmeden de sorunları çözecek durumdasınız.

BOĞA BURCU 31 MART 2022 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Gerek zihinsel ve gerekse fiziksel açıdan sizi güzel günler bekliyor. Yeni durumlara, insanlara ve değişime uyum sağlamak için çok zaman harcıyorsunuz. Tek aradığınız konfor bölgenizde kalmak ve bu alandan çıkan her şey sizi kolayca sinirlendirebilir ve paniğe sürükleyebilir. Hayattaki tüm nihai lüksler için eşsiz ve rafine bir zevkiniz var. Onu büyütmeyi ve değerli eşyalarınızı arkadaşlarınıza ve ailenize göstermeyi seviyorsunuz. Bugün gizli yeteneklerinizden bazılarını sergilemek için iyi bir gün olabilir. Yeteneğini bilmeden bazı tanıdıklarını etkileyebilirsin ve gelecekte sana aynı şeyi teklif edebilirler. İlgi odağında kalmak, günlük işiniz olabilir.

Özellikle herhangi bir dalda yaratıcılık yeteneği olanlar için bu dönem ilham ve verimlilik günleri olabilir. Zihinsel çabalar insanı oldukça yorar. Bugünlerde beslenmenize dikkat edin, az ama öz yemek sizin için yararlı olacak. 

Çünkü düşünsel açıdan çaba harcayanlar fazla hareket etmezler, bu durumda fiziksek sağlığa önem vermek gerekiyor. Yürüyüşleri ve hafif egzersizleri ihmal etmeyin. Bugünlerin Boğa Burcu insanı için dinginlik dönemi olacağı belli oluyor, değerlendirmeniz sizin için çok faydalı olacak. Kendi içinizde pek çok sorunu çözüme ulaştırabilirsiniz.

İKİZLER BURCU 31 MART 2022 PERŞEMBE GÜNLÜK BURÇ YORUMUU

Burcunuzun özelliği olan değişebilen karakterinizi artık zorlamayın.Çalıştığınız veya iş yaptığınız insanların size değerli bir şey vermesini istiyorsanız, karşılığında onlara değerli bir şey teklif etmeniz gerekecek. Kelimelerle aranız harika ama sadece kelimeler onları ikna etmeye yetmez.

 Biraz sakinleşin. Çabuk hareket etmek, hızlı düşünmek, hızlı kararlar vermek ve duygular arası geçişler sizi yoruyor. Çevrenizdeki yakın kişileri de bu hareketliliğiniz ile yorgun düşürüyorsunuz. Her işi aynı anda yapmak zorunda değilsiniz. 

Önümüzdeki günleri sakin olma zamanı olarak değerlendirin, sonuç o kadar kötü olmayacak. Hatta yakın çevreniz bu sakinleşmeniz yüzünden sizi çok daha güvenilir bulmaya başlayacak. Hep aklınızda olan bir yerlere gitme fikirlerini biraz erteleyin. Dikkatinizi kendi evinize ve kendi işinize yöneltin ve bir karar verirken ikinci kere düşünün.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img