Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayarı 30 Ağustos Salı Bugün Günlük Burç Yorumları-Astroloji

Burçlar Nuray Sayarı 30 Ağustos Salı Bugün Günlük Burç Yorumları-Astroloji

OĞLAK BURCU 30 Ağustos 2022 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Sakin tavırlarınız ve olaylara yaklaşımınızdaki tutumlarınız bir yıldız gibi parıldayacak. Özellikle iş ortamlarınızda oluşabilecek stresli zamanlar karşısında tutumunuzdaki çizmemeye özen göstermelisiniz.

Gün içeriside aniden gelişen ancak geleceğinizi etkileyebilecek kararlar almanız gerekebilir. Yakın arkadaşlarınızla ortak yürüteceğiniz projeler gündeme gelebilir. Bu projelerdeki çalışmalarınızda ne kendinizi çok çalışarak ezin ne de az çalışarak ortağınızın hakkını yiyin. Eşitçi davranışlarınızı bu konudan esirgemeyin. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem geçireceğinizi aklınızdan çıkarmayın. Arkadaş çevrenizde yaşanabilecek olan gergin anlar için sessiz kalmanız daha hayırlı olabilir. Bazı uğraşılarınızdaki emeğinizin karşılığını almanın zamanı geldi.


KOVA BURCU 30 Ağustos 2022 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Arkadaşlarınıza ayırdığınız vakti birazda kendinize ayırmaya gayret edin çünkü insan kendini tamamlayamadan ne bir arkadaşını ne bir ailesinin ne de bir sevgilisini tamamlayabilir. İş hayatınızda size karşı olumsuz yaklaşan insanlar var ve ters giden insanlar var bu insanlarla pek de takılmayın kafanıza takılacak pek de bir şey yok.

Hayata karşı bakış açınızı değiştirmediğiniz sürece olayları hep aynı yönden çözmeye çalışacak ama çözemeyeceksiniz çünkü artık olayların boyutu farklı bir yere geldi sizin de bunu değiştirmeniz gerekiyor. Partnerinizle birlikte güzel planlar yapacak ve bu planları gerçekleştireceksiniz yaptığınız planlardan caymamaya özen gösterin çünkü bu planları gerçekleştirirseniz bağlarınız daha da kuvvetlenebilir.

BALIK BURCU 30 Ağustos 2022 Salı GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Partnerinizle yaşadığınız sorunlardan dolayı ayrılmaya karar verdiniz ve birbirinizden uzak kalmaya özen gösteriyorsunuz çok seviyorsunuz birbirinize ama olmayınca olmuyor buna ortak bir kararla birbirinizden uzaklaştınız.

Zaman zaman kafanızı kurcalayan şeyler oluyor bunlarda geçmişte yaşadığınız bazı kötü şeylerden dolayı insanlara güveniniz gitgide azalmış durumda ama buna emin olun bütün insanlar aynı değil yaşadığınız o şeyler size aslında birer tecrübe ve insanları iyi tanımamız için bu iyi oldu sevinmeniz gerekiyor. Geleceğinize dair güzel yatırımlar yapıyorsunuz ve aldığınız eğitimlerin yanında iş hayatınızda da aktifsiniz bu biraz yorucu oluyor ama geleceğinizi güzel bir şekilde inşa etmeniz gerekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img