Ana SayfaAstrolojiBurçlar Nuray Sayarı 30 Ağustos Salı Bugün Günlük Burç Yorumları-Astroloji

Burçlar Nuray Sayarı 30 Ağustos Salı Bugün Günlük Burç Yorumları-Astroloji

YENGEÇ BURCU 30 Ağustos 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Duygularınıza bu ara fazla yoğunlaştınız ama birazda mantığınızı hareket ettirmelisiniz çünkü aldığınız kararlar duygularınız yönünde değil mantığınız yönünde olmalı, duygularınız her an değişebilir bir an mesela bir insanı çok seviyorken bir hareketiyle ondan soğuyabilirsiniz. Kendinize olan özgüveniniz bu ara gerçekten çok iyi bir insan  özgüvenini asla kaybetmemeli ve yitirmemeli. Partnerinizle gayet olumlu gidiyorsunuz ve geleceğe odaklı ilerlemedesiniz.

Aile bağlarınız gitgide daha da güçlendiriyorsunuz gerçekten çok düşünceli ve çok iyimsersiniz bu huyunuzu asla kaybetmeyin. 

ASLAN BURCU 30 Ağustos 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bazen sıkıntılı dönemler olabilir ve bugün de bu size takmış durumda kendinizi o kadar yorgun o kadar berbat hissediyorsunuz ki ne yapsanız iyi olamıyorsunuz ama eğer gerçekten iyi olmak istiyorsunz bir kez olsun partnerinizle dinlenin size iyi geleceğini inanın ki gerçekten de iyi gelecek. Gelecek kaygılarınız var ve bu kaygılarınızla her anınızı berbat ediyorsunuz bunu yapmayın onun yerine daha olumlu şeyler düşünmeye çalışın.

Arkadaşlarınızla birlikte daha güzel zamanlar geçirmeye özen gösterin çünkü böyle arkadaşlıklar zor bulunuyor. 

BAŞAK BURCU 30 Ağustos 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Hayatınızın olması gerektiği gibi ilerlemesi için elinizden geleni yapın çünkü hayatımızı düzene sokmak için baya çabaladınız ve bunun keyfine bakın. Sıkıntılarınızı atlatacaksınız ama biraz zaman alacak takmadığını sürece hiçbir şey olmayacak.

Zamanınızı boşa harcadığınızı düşündüğünüz bazı insanlar var ve bu insanları hayatınızdan çıkarın veya uzak tuttun kendi iyiliğiniz için bunu yapmaya çalışın. Geleceğinize dair güzel planlarınız var ve planlarınızı gerçekleştirebilmek için biraz uğraşacaksınız ama sizin için güzel bir sonuç olacak buna emin olun. Partnerinizle bu ara iletişimimizi daha da güçlendirdiğimiz için tartışmalarda pek de sorun yaşamıyorsunuz çünkü kendinizi iyi ifade edebiliyorsunuz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img