Ana SayfaAstrolojiBugün Burçlar Nuray Sayari 29 Mart 2022 Salı Günlük Burç Yorumları –...

Bugün Burçlar Nuray Sayari 29 Mart 2022 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları

Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. 28 Mart 2020 Cumartesi günü burç yorumları

Günlük Burç Yorumları 29 Mart 2022 Salı (Günlük Burç Yorumları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı yorumları), Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuların Rezzan Kiraz ve Nuray Sayar.

İşte 29 Mart 2022 Salı Günlük Burç Yorumları…

29 Mart 2022 Salı Koç Burcu Yorumu – (21 Mart – 20 Nisan)

Son zamanlarda işlerinize yoğunlaşmada sıkıntılar yaşamış olabilirsiniz. Sevgili Koç burçları, bu sabah Venüs’ün hareketliliğini hissedeceğiniz bir gün başlangıcı olacak. Sosyal anlamda kendinizi zirvede göreceğiniz bir dönem kapıda! Bu enerji sevdiklerinizle zaman geçirmek için kullanmaya çalışın. Özellik iş hayatınızda ve kariyerinizde yaşayacağınız değişiklik önünüze çıkan fırsatları değerlendirmenizle birlikte yeniliklerin yaşamanıza girmenize neden olacak. Dikkatinizi toplamalı, önem sırası oluşturarak yolunuza devam etmelisiniz. Özel hayatınızı da düzene sokmaya çalışırken bazı nedenlerden dolayı her şey düşündüğünüz gibi ilerlemeyebilir. Boş zamanlarınızı müzik dinleyerek değerlendirip kendinize zaman ayırmayı tercih edebilirsiniz. Son zamanlarda zaman algınızı kaybetmiş olabilir, zamanınızı iyi değerlendirme konusunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Hayatınızda var olan fobilerinizi üstünüzden atmak için uygun fırsatlar yakalayabileceksiniz. Bu fırsatları iyi kullanmalısınız. Ailevi konularda biraz daha hassas davranmaya dikkat etmeli, gerektiği konularda alttan almayı tercih etmelisiniz.

29 Mart 2022 Salı Boğa Burcu Yorumu – (21 Nisan / 21 Mayıs)

Bu aralar normalinden daha fazla boş zamanlar bulabilirsiniz. Boş zamanlarınızı eğlenmek yerine size getirisi olabilecek ekstra işlerle ilgilenerek değerlendirdiğiniz takdirde maddi durumunuzu da düzeltmek için iyi fırsat olacaktır. Sevgili Boğa burçları, bu hafta Venüs ve Satürn’ün hareketi iş ve kariyer anlamında yeni adımlar atmanıza yardımcı olacak. Profesyonel iş yaşamanızıa geliştirmek için doğru bir zaman. Bu nedenle daha önceden adım atmaya cesaret edemeğiniz hedeflerinizi neden gözden geçirerek daha radikal çözümlerle amaçlarınıza doğru odaklanmaya çalışın.Aşk hayatınız son zamanlarda pek iyi yolda ilerlemeyebilir. Var olan bir ilişkiniz söz konusu ise gereksiz tartışmalar gündeme gelebilir. Eğer bir ilişkiniz yoksa da aşk hayatına girişimleriniz başarısız sonuçlanabilir. Gündelik hayatınızda şansınız yüksek olacaktır. Ancak şansınıza güvenerek uç noktadaki işlere kalkışmamalısınız. Yakın zaman içerisinde seyahat yapma planlarınız söz konusu ise bu planlarınızı ertelemek iyi bir fikir olacaktır.

29 Mart 2022 Salı ikizler Burcu Yorumu – (22 Mayıs / 22 Haziran)

Kendinizi ifade etme konusunda güçlük çekebileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz.Sevgili İkizler burçları,Kova ayı, Venüs ve Satürn ile üçlü bir ittifak oluşturarak, haritanızın maneviyatı yöneten bölümünü güçlendirdiği için, evren bugün en büyük destekçiniz olacak. Bu sabah enerji olarak kendinizi karmaşık hissettiğiniz bir gün başlangıcı yapabilirsiniz. Özellikle geçmişten gelen konular yeniden gündeminizde yer alacak ve halının altına süpürdüğünüz sorunlarla bir kez daha yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Buna bağlı olarak yanlış anlaşılmalara müsait bir güne başlayacaksınız. Emin olmadığınız konularda yorum yapmaya girişmemelisiniz. İş hayatınızda kariyeriniz için yatırımlar yapmayı planlayabilir, bir üst mertebeye terfi olabilmek için var gücünüzle çalışmaya özen göstereceksiniz. Sessizlik size çoğu zaman iyi geliyor. İç sesinizi daha iyi duyabilmek için sessizlik anları değerlendirmek iyi bir tercih olacaktır. Kaygılarınızı bastırmak için yakın çevrenizdeki kişilerin yardımlarına ihtiyaç duysanız bile ön yargılarınızdan dolayı yardım almaya yeltenmeyeceksiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img