Ana SayfaAstrolojiBugün Burçlar Nuray Sayari 29 Ağustos 2022 Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Bugün Burçlar Nuray Sayari 29 Ağustos 2022 Günlük Burç Yorumları – Astroloji


TERAZİ BURCU 29 Ağustos 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Sakin veya sabırlı yaklaşmaya özen gösterin özellikle sakin kalmaya daha çok özen gösterin çünkü bu ara çok öfkenize yenik düşüyorsunuz bu da sizi aşırı derece etkileyebilir çünkü psikolojiniz bozulabilir bu durumdan dolayı. Maddi konuda harcamalarınızda dikkat edin eğer dikkat etmezseniz istediğiniz hiçbir şeyi alamazsınız.

Çevrenizdeki insanlara fazla değer veriyorsunuz ve onlarda öyle ama siz bir ufak bir şey söyleseniz hemen alınıyor lan size ondan şey söylüyorlar hiçbirini alınmıyorsunuz alınıyorsunz ama belli etmiyorsunuz onların ne yaptığını şu an sizde çözemiyorsunuz ama çözmenize de gerek yok onları böyle kabul edin. 

AKREP BURCU 29 Ağustos GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Hayata hep kendi açınızdan bakıyorsunuz empati yapma duygunuz hiçbir zaman olmadı ama artık kendinizi geliştirmeli empati yapma duygusunu da öğrenmelisiniz çünkü empati en güzel şeydir.

Sıkıntılarınızla tek başına çıkmanız tabii ki mümkün ama derdini anlatmayan da derman bulamazmış bu yüzden derdinizi anlatın her şeyin bir dermanı vardır. Partnerinize daha yumuşak yaklaşmaya çalışın düşünürseniz her şeyinizle onunla paylaşıyor yediğiniz içtiğiniz ayrı gitmiyor bunları gözünle alarak ona göre hareket edin. Duygularınızı belli etmek için çabalayın çünkü kaybedeceksiniz bunu da göz önünde olmak istemezsiniz duygularinizi belli etmekten çekinmeyin.

YAY BURCU 29 Ağustos GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Sizi beğenen biri var ama size açılamıyor çünkü size açılmak gerçekten çok zor ve bundan en güzel en nadir burçlardansınız bu sizin için ayrı bir avantaj bunu kullana bilmeniz sizin yani güzel olacaktır.

Çevrenizdekiler tarafından çok seviliyorsunuz ve aranan insan olduğunuz çevrenizdeki insanlara samimi yaklaşıyor Ve aynı tepkileri alıyorsunuz iletişiminizi de bayağı bir kuvvetlendirirdiğiniz için her yerde siz varsınız. Geleceğinizi de hayır güzel planlarınız var ve hedefleriniz doğrultusunda ilerlerseniz planlarınızı da gerçekleştirmiş olacaksınız. Bazen sanki her şeyin tersine gittiğini düşünüyorsunuz ama artık olumsuz şeyleri kafanızdan atıp olumlu şeylere yönelmeye bakmalısınız. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img