Ana SayfaAstrolojiBugün Burçlar Nuray Sayari 25 Mart 2022 Cumaa Günlük Burç Yorumları –...

Bugün Burçlar Nuray Sayari 25 Mart 2022 Cumaa Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

Koç Burcu 25 Mart 2022 Cuma Burç Yorumu

Terazi burcundaki dolunay sizin için bir dönüm noktası olacak. Bugün duygularını kelimelere dökmekte zorlanabilirsin. Ama kendini açıklamak zorunda değilsin tabii ki. Duygularınız size özeldir ve onları anlatıp anlatmamak tamamen size kalmıştır. Aslında çoğu insan onları kendinize saklamanızı tercih eder!

Artık bazı şeyleri değiştireceksiniz. İşinizde terfi edebilir, ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyabilir ya da evlenebilirsiniz. Artık hayatınız eskisi gibi olmayacak ve bu gelişmeler size köklü değişimleri de müjdeleyecekler. Özellikle yakın çevreniz sizin mutluluğunuza sevinecekler. Bu arada arkadaşlarınızdan bazılarıyla görüşmeyi bırakabili, daha minimal bir alanda değişimi sürdürmeye karar verebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin. Bu sıralar kendinizi yorgun hissedebilirsiniz. İş yaşamınızda dikkatli olmanızda yarar var. Bazı dikileinizi kendinize saklayın ve dikkat çekecek bir sözün ağzınızdan çıkmaması için özen gösterin. 

Boğa Burcu 25 Mart 2022 Cuma Burç Yorumu

Dolunay size biraz ağırlık verebilir. Bugün eleştirilere aşırı tepki vermemeye çalışın. İster sinirlenerek ister sadece içe çekilip yanıt verin, rakiplerinizin sözlerinin sizi üzdüğünü anlamasını sağlayacaktır. Bu şekilde tepki vermek yerine hiç umurunuzda değilmiş gibi davranmanız daha etkili olacaktır. Hatta söyledikleriyle dalga geçin.

Bu yüzden mümkün olduğunca az zaman geçireceğiz sosyal ortamlardan uzak durabilirsiniz. Zaten hepimizin evde olduğu bu dönemlerde kendinizi aktif hissedeceğiniz egzersizler yapabilirsiniz. Ağır gıdalar yemeye meyilli olacağınız bir gündesiniz. Özellikle kilo probleminiz varsa bu dönemde kilo almaya çok daha müsait olabilirsiniz. Yaşınız ileriysle evden çıkmamaya özen göstermelisiniz. İş yaşamınızda merakla beklediğiniz gelişmeler için birkaç gün daha beklemeniz gerekecek. Çünkü şu an gökyüzü konumu işle ilgili gelişmeler için uygun değil. Bu yüzden evde kalıp bekleyin, hamur işlerinden uzak durun.

İkizler Burcu 25 Mart 2022 Cuma Burç Yorumu

Yaratıcılığınızın doruklarda olacağı bir gün. Gezegenler, görmezden gelmenin daha iyi olacağı bir şeyi büyük bir sorun haline getirmenin bir anlamı olmadığı konusunda uyarıyorlar. İş cephesindeki atmosfer şu anda genellikle iyidir, ancak aptalca rakiplerinizin aklınıza girmesine izin verirseniz, bunu bozabilirsiniz.

Eğer edebiyatla ilgileniyorsanız başarılı işler çıkarabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Tanışacağınız birileri ya da internette görüştüğünüz birileri bu dolunayda oldukça ilginizi çekecek. Evliyseniz çocuklarınız için gündemler olabilir. Evde de işinizle yoğunlaşabilirsiniz. Günün genelinde ailenizle vakit geçirmeniz uygun olur. İşle ilgili ani tepkiler verebilirsiniz. Uzak çevrenizden alacağınız haberler karşısında ciddi tepkiler vermemeniz gerekir. Bugünü kendinize ve ailenize ayırarak bol bol dua edebilirsiniz. Özellikle venüs gününde aşkla ilgili konularda sıcak gündemler yaşayabilirsiniz. Yuvanızda sıcak saatler geçirmeniz için uygun bir gün. Fazla alkol almaktan kaçınmalısınız. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img