Ana SayfaAstrolojiBugün Burçlar Nuray Sayari 23 Mart 2022 Çarşamba Günlük Burç Yorumları –...

Bugün Burçlar Nuray Sayari 23 Mart 2022 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri.23 Mart 2022 Çarşamba günü burç yorumları

Günlük Burç Yorumları 23 Mart 2022 Çarşamba (Günlük Burç Yorumları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı yorumları), Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuların Rezzan Kiraz ve Nuray Sayar.

23 Mart 2022 Çarşamba günü için bugün tüm burç yorumu bekleyenler için bütün burçların teker teker ayrıntılı bir şekilde yorumları

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları

İşte 23 Mart 2022 Çarşamba Günlük Burç Yorumları…

23 Mart 2022 Çarşamba Koç Burcu Yorumu – (21 Mart – 20 Nisan)

Uzun bir süredir hayatınızda yenilikler yapmayı planlıyordunuz. Bu hafta Merkür/Satürn sert etkileşimde olacak; para meseleleri konusunda bazı yalanlar canınızı sıkabilir. Olası krediniz onaylanmayabilir, size yapılması gereken para ödemelerinde gecikmeler söz konusu olabilir, iletişimsel sıkıntılar meydana gelebilir.

Dostlarınızla ve arkadaşlarınızla para, kazanç meseleleri yüzünden canınız bir parça sıkılabilir. Özellikle inatçılık sosyal ilişkilerinize zarar verebilir.

 Bu planınızı hayata geçirmek için bugün önemli fırsatlar yakalama imkanınız olacak. Almanız gereken kararlarda biraz risk almanız önemli, Risk almadan hiçbir iş başarıya ulaşamaz bunu unutmamalısınız. Hafta başında yaptığınız planlar gün içerisinde yapacağınız bir telefon görüşmesi ile tamamen değişebilir. Bu durum sizi biraz üzse de sonradan çok keyifli vakit geçireceksiniz. Aldığınız kararların sonuçları kötü olunca hep kendinizi suçluyorsunuz. Dış etkenleri de düşünmeli ondan sonra kararınızı vermelisiniz. Sağlığınıza bu aralar daha çok dikkat etmeniz gerekiyor. İnsanlara mesafeli olun. 

23 Mart 2022 Çarşamba Boğa Burcu Yorumu – (21 Nisan / 21 Mayıs)

Bugün kimsenin çokta hoşlanmadığı bir ruh haline bürüneceksiniz. Güneş/ Neptün iş başında olacağından dolayı, bazı arkadaşlarınızla yardımlaşma temaları ön planda olacakken, bazı arkadaşlarınızdan işin içinde sanat, yaratıcılık, moda, renkler, müzik..vb olan iş projeleri, teklifleri alabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızla romantik yakınlaşmalar söz konusu olabilir veya arkadaşlar arası yanlış anlaşılmalar biraz can sıkabilir.

Bu hafta sizler için birnevi uyku haftası da olabilir.

Yalanları, samimiyetsiz tavırları, sizi aldatmaya çalışan insanları hemen anlayacak ve onların yüzüne bu durumu adeta çarpacaksınız. İnsanlar sizin bugünkü halinizden pek hoşlanmasa da bu durum sizin çok hoşunuza gidecektir.Çünkü kimin size daha yakın ya da daha uzak olduğunu kolaylıkla anlamış olacaksınız. Kimseye yaptıklarını söylemekten çekinmeyin ve direkt yüzüne vurun. Aşk hayatınızda bu durumdan dolayı kesinlikle bir olumsuzluk yaşamayacaksınız. Partnerinizin size her koşulda doğru söylediğini göreceksiniz. İlişkiniz bugünden sonra daha da güzel bir hale gelecektir. 

23 Mart 2022 Çarşamba ikizler Burcu Yorumu – (22 Mayıs / 22 Haziran)

Sizin için diğer günlerden daha farklı bir gün başlayacak bugün.Güneş/ Neptün iş başında olacağından dolayı, işinizden pek de memnun değilseniz hayalini kurduğunuz işe başlayabilir, yeni teklifleri değerlendirebilirsiniz. İşle ilgili yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz ve sezgileriniz size yol gösterici olabilir.

İş yerinizde bir kutlama müzikli, danslı, yemekli bir kutlama olabilir. Tek ihtiyacınız olan, kararlı olmanızdır. İşinizle ilgili yanlış tespitler, gereksiz alınganlıklardan uzak durmanız ruhunuz açısından iyi olacak.

Bu hafta Merkür/Satürn sert etkileşimde olacak; işinizle ilgili gereksiz şüpheci, eleştirel, pimpirikli davranabilirsiniz. Ya da yabancı menşeli bir müşteriniz varsa onunla ilgili iletişimsel bazı problemler söz konusu olabilir.

 Kendinizi çok mutlu ve huzurlu hissedeceğinizi söyleyebiliriz. Günün ilk saatlerinden itibaren mutluluk ve huzur tamamen içinizi kaplayacak. Öğle saatlerine doğru sizin bu ruh halinizi kıskanan kişiler olumsuz olayların yaşanmasına neden olabilir. Yaşadığınız sorun ne olursa olsun güne olan motivasyonunuzu asla düşürmeyin. Aşk hayatınızda her şey olumlu gidiyor. Moralinizin bozuk olduğu zamanlarda partnerinizi arayabilir ve ondan güç alabilirsiniz. Fakat sinirinizi ona yansıtmamanız bu aşamada çok önemli. Aksi takdirde tartışma yaşamanıza neden olabilir. Maddi konulara dikkat. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img