Ana SayfaAstrolojiBugün Burçlar Nuray Sayari 22 Mart 2022 Salı Günlük Burç Yorumları –...

Bugün Burçlar Nuray Sayari 22 Mart 2022 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. 22 Mart 2022 Salı günü burç yorumları

Günlük Burç Yorumları 22 Mart 2022 Salı (Günlük Burç Yorumları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı yorumları), Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuların Rezzan Kiraz ve Nuray Sayar.

22 Mart 2022 Salı günü için bugün tüm burç yorumu bekleyenler için bütün burçların teker teker ayrıntılı bir şekilde yorumları

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları

İşte 22 Mart 2022 Salı Günlük Burç Yorumları…

22 Mart 2022 Salı Koç Burcu Yorumu – (21 Mart – 20 Nisan)

Sevgili Koç burçları, özellikle iş ve kariyer anlamında bugün zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Bu sabah iş arkadaşlarınızla aranızda yaşayacağınız bir gerilim sınırları belirleme isteğinin oluşmasına neden olacak. Bununla birlikte, kişisel eğiliminize dikkat etmeniz ve ne kadar sinirli olursanız olun başkalarına ters düşmekten kaçınmanız gerekir.

 Bugün iş hayatınızdaki yoğunluktan biraz dert yanabilirsiniz. Fakat bu dönemde sabırlı olmalısınız. Bazı özelliklerinizle diğer çalışanların önüne geçmek istiyorsunuz. Yoğunluktan dolayı kendinizi ifade etme şansı bulamıyorsunuz. Biraz daha beklemelisiniz. Bu sıkıntılı dönem geçtiğinde istediğiniz fırsatı yakalayacaksınız. Sadece biraz sabır. Aşk hayatınızda ise partnerinizin bazı davranışlarına anlam veremiyor olabilirsiniz. Onu yeniden keşfetme şansı yakalayacaksınız. Bu keşif iyi mi yoksa kötü bir sonuca ulaşacak o tamamen karşınızdaki kişiye kalmış. Fakat ilişkiniz bundan sonra tamamen değişecek diyebiliriz. Maddi olarak arafta kalacağınız bazı haberler alabilirsiniz. Karlı çıkmak için detaylıca düşünün.

22 Mart 2022 Salı Boğa Burcu Yorumu – (21 Nisan / 21 Mayıs)

Sevgili Boğa burçları, bugün güne başlamak her zamankinden zor gelecek. Kendinizi yorgun ve sıkılmış hissedebilirsiniz, gün içinde günlük rutinlerinizi yapmak bile size zor gelebilir. Derin bir nefes alarak güne başlayın ve sevdiklerinizle zaman geçirerek günün enerjisini yükseltmeye çalışın.

Çalışma hayatınızda yaşanan bir sıkıntı sizin için çok güzel bir gelişmeye neden olacak desek inanır mısınız? İşyerinizde yeni bir ortama girerek çözüm getirmeniz gereken sorunlar ortaya çıkacak. Girdiğiniz yeni ortamda birisi ile tanışacak ve karşılıklı etkileşim yaşayacaksınız. Bu sayede de uzun zamandır şikayet ettiğiniz aşksız hayatınız son bulacak. İçinizi yeni bir heyecan kaplayacak. İlk adımı atmak için çok geç kalmamanızı öneririz. Şu sıralar duygularınız biraz dengesiz seyrediyor olabilir. Bu aşk belki de sizin iyileşmenize neden olacaktır. Maddi olarak biraz açılmışsınız daha dikkatli olmanızda fayda var. 

22 Mart 2022 Salı ikizler Burcu Yorumu – (22 Mayıs / 22 Haziran)

Şu sıralar uzaklara dalıp gidiyorsunuz ve duygularınız sizi adeta ele geçiriyor. Sevgili İkizler, Ay’ın Akrep burcunda yaptığı hareket sizi doğrudan etkileyecek ve kendinizi bu sabah garip bir ruh hali içinde bulabilirsiniz. Bu kozmik iklim sizleri endişeli hissettirebilir ve her zamankinden daha sorgulayıcı olabilirsiniz. Sorgulayıcı tavrınız duygusal ve ikili ilişkilerinizde belirleyici bir rol üstelenecek. Kendinizi bir anda çıkmazın içinde bulabilirsiniz.

O kadar dalmışsınız ki sürekli aynı şeyleri düşünmekten anı yaşayamıyor hatta kaçırıyorsunuz. Çevrenizde neler oluyor, neler bitiyor olayın içerisinde olsanızda farketmiyor, sonradan öğreniyorsunuz. Kendinize çeki düzen vermenizin zamanı çoktan geldi de geçiyor bile. Bu şekilde hayatınızı sürdürürseniz çoğu şeyi kaçıracaksınız. Bu durum hakkında yardım almak isterseniz de en yakınlarınız size seve seve yardımcı olacaktır. Hemen onlarla konuşmalı ve yardım almalısınız. Yatırım yapmak için adeta fırsat kolluyorsunuz. Uygun zamanı ve koşulları bulduğunuzda düşünmeden hemen harekete geçin. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img