Ana SayfaAstrolojiBugün Burçlar Nuray Sayari 18 Mart 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları –...

Bugün Burçlar Nuray Sayari 18 Mart 2022 Cuma Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı Astrolojinin duayenleri. 18 Mart 2022 Cuma günü burç yorumları

Günlük Burç Yorumları 18 Mart 2022 Cuma (Günlük Burç Yorumları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı yorumları), Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuların Rezzan Kiraz ve Nuray Sayar.

18 Mart 2022 Cuma günü için bugün tüm burç yorumu bekleyenler için bütün burçların teker teker ayrıntılı bir şekilde yorumları

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları

18 Mart 2022 Cuma Koç Burcu Yorumu – (21 Mart – 20 Nisan)

Bu sıralar kendinizi yeni ortamlara atmak isteyebilirsiniz. Başkaları yöntemlerinizi ne kadar çok sorgularsa, doğru olanı yapma olasılığınız o kadar artar. Hak ettiğiniz takdiri almıyor gibi düşünebilirsiniz. Aklınızı böyle düşüncelerle meşgul etmeyin. Önemli olan sonuçlardır ve istediğiniz sonucu alacaksınız.

 Yeni ortamlar, yeni kişiler, yeni fırsatlar demektir. Pek çok kişi yeni bir yere girdiğinde epey zorluk yaşasa da siz hemen uyum sağlayacak ve herkese hemen alışacaksınız. Kendinizi çalışma hayatınızda biraz isteksiz hissedebilirsiniz. Bunun sebebi işlerin istediğiniz gibi gitmemesinden kaynaklanıyor olabilir. Fakat unutmayın işleri tamamen değiştirmek ya da düzeltmek sizin elinizde Tek yapmanız gereken ise biraz beyin fırtınası. Çalışma hayatınızda size tek motivasyon sağlayan şey ise kazandığınız ücret gibi gözüküyor. Daha çok çaba daha çok kazanç demek unutmayın. 

18 Mart 2022 Cuma Boğa Burcu Yorumu – (21 Nisan / 21 Mayıs)

Bugün fikirlerinizi başkaları ile paylaşabilir ve onlarla hayallerinizin heyecanını yaşamak isteyebilirsiniz.İletişim becerilerinizde yanlış bir şey yok ama bugün kendinizi anlamakta zorlandığınız durumlar olacak. Sorun senin ne dediğin değil, daha çok bazı insanların anlayamayacak kadar aptal olması.

Çevrenizdeki kişiler bu hayalleriniz gerçek olmayacağını söyleyebilirler fakat siz doğru şekilde hareket eder ve doğru adımlar atarsanız gerçekleşmemesi için önünüzde hiçbir engel bulunmuyor demektir. Unutmayın çevrenizde sizi çok seven kişi sayısı kadar sevmeyen kişi de var. Aşk hayatınızda ise oldukça mutlu bir dönemdesiniz. Partnerinizle olan uyumunuz herkesin dilinde. Birbirinize karşı olan aşkınız hiç bitmesin istiyorsanız birbirizi anlamaya ve önyargılı davranmamaya özen göstermelisiniz. Bugün size kötü bir haber ulaşmayacak aksine çok güzel bir gün olacak. 

18 Mart 2022 Cuma ikizler Burcu Yorumu – (22 Mayıs / 22 Haziran)

Bugün iletişim açısından oldukça güzel bir gün geçireceksiniz. Merkür bugün iyi durumda. Yaptığınız şeyin doğru ve yerinde olduğundan bir an bile şüphe duymayacaksınız. Diğerleri sizi farklı bir yaklaşım denemeye ikna etmeye çalışabilir, ancak hiçbirine sahip olamazsınız. Onlar sadece kendilerini düşünüyorlar.

Hem sosyal hem de iş hayatınızda herkese her istediğinizi bu sayede yaptırabileceksiniz. Fakat siz yaptırdığınız işleri yinede bir kontrolen geçirmelisiniz. Hataları göz ardı etmeyen bir yöneticiniz var. Aşk hayatınızda ise partnerinize karşı söylediklerinizi uygulatmaya çalışmamalısınız. Bu durum partnerinizin hiç hoşuna gitmeyecek ve bir sürü tartışma yaşayacaksınız. Uzun süredir görüşmek istediğiniz eski arkadaşlarınız var. Bugün onlarla bir araya gelme fırsatını yakalayabilirsiniz. Onlarla dertleşmek ve sıkıntılarınızı paylaşmak size çok iyi gelecektir. Hatta bundan sonra daha sık görüşeceksiniz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img