Ana SayfaAstrolojiBugün Burçlar Nuray Sayari 15 Mart 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumları –...

Bugün Burçlar Nuray Sayari 15 Mart 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları 15 Mart 2022 Pazartesi (Günlük Burç Yorumları Rezzan Kiraz ve Nuray Sayarı yorumları), Astroloji dünyasının en iyi burç yorumcuların Rezzan Kiraz ve Nuray Sayar.

15 Mart 2022 Pazartesi günü için bugün tüm burç yorumu bekleyenler için bütün burçların teker teker ayrıntılı bir şekilde yorumları

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları

İşte 15 Mart 2022 Günlük Burç Yorumları…

15 Mart 2022 Pazartesi Koç Burcu Yorumu – (21 Mart – 20 Nisan)

Kendinizden söz ettirmeyi bu seferde başarmışsınız.Başak burcunda yaşayacağınız dolunayın etkisi ile bu hafta iş ve iş arkadaşları, gündelik hayatın koşturmaları, sağlık, hastalıklar, temizlik, hijyen konuları, evcil hayvanlar, hizmet verdiğiniz alanlar, yanınızda çalıştırdığınız insanlar gibi konular hakkında sizi değişime doğru sürüklerken diğer yandan sosyal alanda şanslı bir haftayı deneyimleyeceksiniz gibi görünüyor. Çevrenizde sizi tanıyan kişiler başarılarınızı, aşkınızı, sosyal yaşamınızı sürekli olarak konuşup duruyorlar. Herşeyi nasıl bu kadar mükemmel şekilde yürütebildiğinizi de elbette merak ediyorlar. Çalışma hayatınızda istediğiniz yerdesiniz ve herkes size gıpta ile bakıyor. Hatta sizin ulaştığınız yere ulaşmak için insanlar size akıl danışmaya başlayabilir. Bu durum sizi daha çok gururlandıracaktır. Her şey istediğiniz gibi yürüse de aklınızda yapmak istediğiniz bazı şeyler bulunuyor fakat doğru zamanı kollamaya çalışıyorsunuz. Sizin için doğru zaman bugün olabilir. Bir an önce adım atıp başlamalısınız. 

15 Mart 2022 Pazartesi Boğa Burcu Yorumu – (21 Nisan / 21 Mayıs)

Kafanızda değiştirmek istediğiniz pek çok şey bulunuyor. Bu hafta ana temanız aşk hayatınız başta olmak üzere, tutkular, eğlence yaşamınız, borsa, kumar, piyango gibi şans ve risk taşıyan işler, sanat, çocuk, hamilelik, yaratıcılık gerektiren alanlar, romantik ilişkiler ve moda gibi konular olacak diyebiliriz. Aynı zamanda kariyer ve iş konusunda gayet olumlu gelişmeler de sizi bekliyor. Bu haftayı değerlendirin.Fakat artık sizden geçtiğini ve her şey için çok geç kaldığınızı düşünüyorsunuz. Hayatta hiçbir şey için geç kalmadığınızı bilmelisiniz. Çevrenizdeki örneklere baktığınızda bunu çok iyi bir şekilde görmüş olacaksınız. Hemen harekete geçin ve yapmak istediğiniz ne varsa yapın. Sonuçları o kadar güzel olacak ki siz bile şaşıracaksınız. Maddi olarak zor bir dönemden geçtiğinizi kabul edebiliriz. Bunun sebebi ise harcamalarınız değil de kazancınız. Bazen çok büyük kazanımlar elde ediyorsunuz bazen de hiç kazanç elde edemiyorsunuz. Bu durumu değiştirmek için elinizden geleni yapmalısınız. 

15 Mart 2022 Pazartesi ikizler Burcu Yorumu – (22 Mayıs / 22 Haziran)

Kariyeriniz için elinizden ne geliyorsa yaptınız ve sonuç ne olursa olsun asla üzülmemelisiniz.Başak burcunda gerçekleşecek olan bu dolunay sizi yaşam tarzınız, baba, kişisel bağlılıklar, alışkanlıklar, ev ve aile içi durumları etkileyecek. Özellikle duygularınızın korunması, kökleriniz hakkında olabilecek gelişmeler, çok yakınınızdaki insanlar, taşınmaz mallarınız, eviniz, maddi manevi miras konuları artık bir değişime ve bitişe götürebilir. Ayrıca bu hafta, eğitim öğretim ve kariyer konularında şansınızı deneyin. Çünkü siz size düşen sorumluluğu alnınızın akıyla tamamladınız. Bundan sonrası ise tamamen karar veren kişilere kalmış. Ama şunu söyleyebiliriz ki çok güzel günler sizi bekliyor. Aşk hayatınız ise biraz karışık diyebiliriz. Partnerinizle sürekli olarak tartışmalar yaşıyorsunuz. Bu durumda haliyle duygularınızın yıpranmasına neden oluyor. İçinize atmayın, içinize atmak ancak size daha kötü gelecektir. Partnerinizle sorunlarınızı paylaşmanız daha doğru olacaktır. Duygularınızın yıpranmış olması sadece aşk hayatınızı değil tüm hayatınızı etkiliyor. Sorunları gidermelisiniz. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img