Ana SayfaAstrolojiBugün Burçlar Nuray Sayari 11 Mayıs 2022 Çarşamba Günlük Burç Yorumları –...

Bugün Burçlar Nuray Sayari 11 Mayıs 2022 Çarşamba Günlük Burç Yorumları – Astroloji


YENGEÇ BURCU 11 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Yengeç burçlarının zor günleri geride bırakması ne zaman olacak?Sevgili Yengeç burçları, bu sabah Aslan burcu gökyüzünde bir dizi sert ve dengesiz açı oluşturduğundan bu sabah dalgalı sularda yüzüyormuş gibi hissedebilirsiniz. Bu kozmik iklim sizi dengenizi bozmakla tehdit etse de, kaos ve gerginlikten oluşan meyveleri önümüzdeki günlerde toplayacaksınız. Akşam saatlerinde Ay, Başak burcuna girerken bir değişiklik fark edeceksiniz. İç sesinize yönelerek düşüncelerinizin daha aktif hale geldiğini göreceksiniz. Aslında yengeç burçları da bunu merak ediyor. Bu yıl zor dönemler yaşıyor olabilirler. Ancak onlar için de bu hafta olmasa da ilerleyen aylarda oh deme zamanı. Bu hafta daha çok sınav stresi gibi, iş yoğunluğu gibi stresler ile baş başka kalma durumu söz konusu. Bunu değerlendirmeniz durumunda, önlem almanız durumunda aslında son derece keyifli zaman geçirmeniz de mümkün olacak.

ASLAN BURCU 11 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayatınızda yeni bir döneme girmek, bu hafta olabilir. Aslan burcu haftalık burç yorumu için karışık bir yorumlama olabilir. Sebebi ise hem aile hayatınız hem iş hayatınız hem de özel hayatınız farklı etkiler altında. Gökyüzü sizden biraz daha sakin karar vermenizi istiyor. Yeni bir döneme girecek olduğunuz bir süreçte, kendinizi iyi hissetmek adına olması gereken, kendinize biraz zaman tanımak. Hem bunu değerlendirin hem de kendiniz için doğru bir adım atın.

BAŞAK BURCU 11 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Başak burçlarının bu hafta yapması gereken düşünmeden hareket etmemek. Genel olarak bir otorite ile savaş halinde olma durumu var. Bu durumun önüne geçmek açısından mutlaka yapmanız gereken kendinizi iyi hissetmek adına harekete geçmek. Güven veren aile bireyleri ile konuşabilir, çatışmaya girmeden kendi yolunuzu çizmek adına adımlar atabilirsiniz. Bu durumda hem keyif alacak hem de kendiniz için doğru bir karar vermiş olacaksınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img