Astroloji

Bugün Burçlar Nuray Sayari 09 Mayıs 2022 Pazartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

OĞLAK BURCU 09 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Oğlak burçları her zaman ben ne zaman mutlu olacağım diye isyan ediyor. Artık buna bir son vereceksiniz. Gününüzü en iyi şekilde değerlendirebilmek için uyku probleminize biran önce çözüm bulmanız gerekecektir. Düzensiz uyku tarzınız sizi yorgun düşürecek. Günün belli aralıklarında kendinizi bazı düşüncelerin içerisinde bulabilirsiniz. Yapamayacağınız işler veya altından kalkamayacağınız durumlar karşısında kabullenmeniz gerektiğini unutmayın. Gün içerisinde karşılaşacağınız bazı stresli anlar size sinirli bir ruh hali olarak geri dönüş yapabilir. Aşk hayatınızda aramış olduğunuz mutluluk size fazlasıyla yakın olacak. Sadece aşkınızdan beklediklerinizi iyi bilmelisiniz. Size ilham verecek nesne veya kişilerin yanınızda olmasını isteyebilirsiniz. Çünkü yaratıcı düşünce yapınıza bugün fazlasıyla ihtiyaç duyabilirsiniz.


KOVA BURCU 09 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Kova burçları için önemli karar alacakları bir dönem. Son zamanlarda modaya olan düşkünlüğünüz sizi alışveriş çılgınına dönüştürebilir. Durmanız gereken noktayı ayarlayamadığınız takdirde yakın gelecekte maddi problemler kapınızı çalacaktır. Uzun zamandır görüşme planı kurmuş olduğunuz kişiyle bugün görüşebilir veya net bir tarih belirleyebilirsiniz. Kararsız oluşunuz gün içersinde sizde yavaşlatıcı bir etki bırakacak. Ne istediğinizi iyi bilmelisiniz. Çok fazla evde zaman geçiren bir kova burcuysanız dışarı çıkmanın zamanı geldi. Hava almak, sağlığınıza ve ruhunuza iyi gelecektir. Özel hayatınıza ayırmış olduğunuz zaman her ne kadar yeterli geliyor olsa da pekte düşündüğünüz gibi olmayabilir. Gününüzün belli bir dilimini dinlenmenize ayırmak hiçte fena olmayacaktır. 

BALIK BURCU 09 MAYIS GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Aceleci ve ısrarcı tutumunuzun baskın olabileceği bir güne başlayabilirsiniz. Burç yorumları günlük bilgileri, balık burçlarının da enerjileri değerlendirmesini sağlayacak. Olumlu aile enerjilerini kaçırmayın. Bu tutumunuzla zararınızın olmadığını düşünecek olsanız da çevrenizdeki insanların rahatsız olabileceğini aklınızdan çıkarmamalısınız. Rahatınıza çok fazla düşkün olabilir, rahatsızlık hissettiğiniz her türlü konuya karşı tavır alabilirsiniz. İş hayatınızda yoğun tempo yerini daha sakin bir hale bırakacak. Gelecek kaygısı yaşayabileceğiniz bu dönemde me yapacağınız ve ne yapabileceğiniz konusunda büyük karamsarlık önünüze çıkabilir. Stilinizde değişiklikler yapma düşüncesi kafanıza iyice belirginleşecektir. Kıyafet veya saç ile bu değişikliğe başlayabilirsiniz. Maddi konularda ödemelerinizin günleri yakınlaşmaya başladığından dolayı tasarruf etmeye özen göstereceksinizdir. Zamanlama konusunda eksiklik hissedebilirsiniz. Bu yüzden programlı hareket etmek daha doğru olacaktır. 

1 2 3 4

Tepki Ver!

Gözat

1 of 77

Leave A Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.