Ana SayfaAstrolojiBugün Burçlar Nuray Sayari 02 Nisan 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları –...

Bugün Burçlar Nuray Sayari 02 Nisan 2022 Cumartesi Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa kod

KOÇ BURCU 2 Nisan 2022 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Aileniz ile birlikte bir olayın üstesinden geleceksiniz. Burcunuzda bugünün yeni ayı, sizin için her şeyin mümkün olduğu anlamına geliyor, bu yüzden dikkatli olun ve yeni bir yöne doğru saldıranları görmezden gelin. Sahip olduğunuz yaşam standardını yaratmak için hem kafanızı hem de kalbinizi kullanmanıza izin verir. Hayallerinizi gerçekleşmesine bir adım daha yaklaşabilirsiniz.Müjdeli bir haber alacaksınız, bu haber size çok çok iyi gelecek. Açık sözlü oluşunuzla etrafınızdaki insanları kırabilirsiniz bu yüzden daha tatlı dille yaklaşmanız gerekiyor. Umursamaz tavırlarınız sizi sandığınız yerlere getirebilir buda sizi olduğunuzdan daha iyi hissettirecek. Hedeflerinizde kararlısınız pes etmemeniz gerekiyor. Aldığınız kararlar sizi oldukça yükseltecek ve iş hayatınızda önemli mertebelere ulaştıracak.

UYUMLU BURÇLARI

Koç burçlarının arası en iyi olan yay ve aslan burçlarıdır. Sonrasında koç burcu ile boğa, balık, ikizler ve kova burçları sıralamada iyi olarak adlandırılır. Koç burcunun en uyumsuz olduğu burçların başında ise yengeç, oğlak ve terazi gelir. Orta halli olarak yani ne iyi ne de kötü uyumun söz konusu olduğu burçlar ise akrep ile başaktır.

BOĞA BURCU 2 Nisan 2022 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Tutkulu günler sizi bekliyor aşk hayatınızda oldukça güzel bir gün. Başarısızlık korkunuzu yenmenin en iyi yolu, hayalleriniz doğrultusunda güvenle yürümektir. Kendinize ne kadar çok meydan okursanız ve fiziksel olarak o kadar aktif olursanız, hayatınızda bu olumsuz düşünceler için daha az yer olacaktır.Aşk hayatınız oldukça sizi yoruyor bu yüzden iş hayatınıza aşk hayatınızı karıştırmayın. Bazı olaylara aşırı sinirlenip karşınızdaki insanı kırabilirsiniz hem de onun suçu yokken. Aile yaşantınızda bazı değişiklikler görünüyor ve bazı seyahatler. Evcil bir hayvan edinebilirsiniz ve ona aşırı bağlanabilirsiniz. Çok sevdiğiniz gözünüzden bile sakındığınız sevgiliniz size beklemediğiniz bir anda yanlış şeyler yapabilir.

UYUMLU BURÇLARI

Boğa burcunun arasının en iyi olduğu ve en iyi uyum sağladığı burçlar oğlak ile başaktır. Boğa burcunun uyumsuz olduğu burçların başında ise akrep, kova ve aslan gelir.

İKİZLER BURCU 2 Nisan 2022 CUMARTESİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU

Hayata karşı pozitif oluşunuz tüm sevenlerinizi kıskançlığa boğacak.Her türden grup etkinliği şu anda size çok iyi gelecektir. Dışarıya açılın. Değerlerinizi ve tutkularınızı paylaşanlarla güçlerinizi birleştirin. Ne kadar çok insanla birlikte olursanız, benzersiz başarıyı paylaşma olasılığınız o kadar artar. Almış olduğunuz bazı durumlar var bunlardan biri sevgiliniz ile yaşamış olduğunuz tatsızlıklar. Fakat düzeleceğini söylemek isterdim ama bazı ilişkiler yarım kalmalı bazıları ise devam etmeli. Alacağınız kararlarla ilgili de önemli gelişmeler var bunlardan biri okul hayatınızı etkileyecek ve güzel yerlere geleceksiniz. Geleceğe dair planlarınız bir kişi yüzünden etki altında fakat buna izin vermeyin buda sizin elinizde bu yüzden artık buna bir dur demelisiniz. Aile içinde küçük anlaşmazlıklar çıkabilir alttan almanız daha iyi olacaktır. Arkadaşlarınız sizi seviyor fakat çok alıngan olduğunuzu düşünüyorlar.

UYUMLU BURÇLARI

İkizler burcu yay ve başakla iyi anlaşamaz fakat kova ve terazi burçları ile arasındaki uyum oldukça iyidir. Aralarının nötr olduğu burçlar ise balık, akrep ve oğlaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img