Ana SayfaBugün Burçlar 27 Ağustos 2019 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji
Array

Bugün Burçlar 27 Ağustos 2019 Salı Günlük Burç Yorumları – Astroloji

Bugün yine en çok günlük burç yorumları aranıyor. Bizde sizler için tüm burçlara ait günlük burç yorumlarını her gün ayrıntılı olarak yayınlıyoruz.

Günlük Burç Yorumları,Koç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,İkizler Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yengeç Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Aslan Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Başak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Terazi Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Akrep Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Yay Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Oğlak Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Kova Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları,Balık Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları Kısa

*Nuray Sayarı , Hande Kazanova ve diğer Astrologların yorumlarından daha farklı bir yorum bizden geliyor.

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık günlük burç yorumları

KOÇ BURCU 27 AĞUSTOS 2019 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Sıkıntılı bir zamandan geçebilirsiniz fakat bu sıkıntılarınızı yene bilmeniz için size güzel bir fırsat doğacak fırsatları değerlendirdiğiniz taktirde her şey daha güzel olacak. Sabırlı olduğunuzda her şeyi kazandığımızın farkındasınız ve artık sabırlı olmaya çalışacaksınız bu sizin için olumlu bir yön olacak. Geleceğinize dair biraz korkularınız var ama bu korkularınızı ah yenmelisiniz kendiniz taktirde geleceğinizi daha da güzel inşa edebileceksiniz. Herkesin korktuğu şeyler vardır fakat bunu yenebilmek önemli olan ve zoru başarabilmektir bunu unutmayın.

UYUMLU BURÇLARI

Koç burçlarının arası en iyi olan yay ve aslan burçlarıdır. Sonrasında koç burcu ile boğa, balık, ikizler ve kova burçları sıralamada iyi olarak adlandırılır. Koç burcunun en uyumsuz olduğu burçların başında ise yengeç, oğlak ve terazi gelir. Orta halli olarak yani ne iyi ne de kötü uyumun söz konusu olduğu burçlar ise akrep ile başaktır.

BOĞA BURCU 27 AĞUSTOS 2019 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Ailenize olduğundan da fazla zaman ayırmanız gerekiyor çünkü bu ara aileniz kendini toparlayamıyor gerek fiziksel gerek ruhsal açıdan size ihtiyaçları var ve bunu yapmanızı tavsiye ederim çünkü zamanında aileniz sizinle aze ilgilenmedi. Her şeyi gözden önce bulundurarak arkadaşlarınızı kesmeniz gereken kim varsa keseceksiniz ve en doğru karar yaptığınızı emin olacaksınız kendinizden emin ilerleyişiniz sizi daha da beni motive edecek ve her şeyi sımsıkı sarılacaksınız. Geçmişiniz de canımızı sıkan her ne varsa o konular gün yüzüne çıkabilir bunlar normal şeyler sadece siz takmamanız gerekiyor umursamadığını söyledi de sizin canınızı sıkmayacaktır.

UYUMLU BURÇLARI

Boğa burcunun arasının en iyi olduğu ve en iyi uyum sağladığı burçlar oğlak ile başaktır. Boğa burcunun uyumsuz olduğu burçların başında ise akrep, kova ve aslan gelir.

İKİZLER BURCU 27 AĞUSTOS 2019 SALI GÜNLÜK BURÇ YORUMU


Bazen deli dolu olabiliyorsunuz bazen de sadece dolu dolu olduğunu zamanlar herkesin yüzüne pat pat pat her şeyi vurmak istiyorsunuz ama sonra durup düşününce bunun yanlış olduğunu ve sadece kendinize düşüneceğinizi düşündüğünüzde her şeyi bir kenara bırakıp kendiniz odaklanıyorsunuz, bu çok güzel bir şey en sevdiğin huyunuzda bu. İnsanları bazen seviyorsunuz bazen de hiç kimse istemiyorsunuz kendinizi bilen sadece kendisi alıp yatmak uyumak istiyorsun işte bu kendinize zaman ayırmayıp kendinize sevdiği şeyleri yapmayıp partnerinizin sevdiği şeyleri zorla yapıp bu hale geldiniz artık bundan vazgeçmeli kendi sevdiğiniz şeyleride yaptırmalısınız.

UYUMLU BURÇLARI

İkizler burcu yay ve başakla iyi anlaşamaz fakat kova ve terazi burçları ile arasındaki uyum oldukça iyidir. Aralarının nötr olduğu burçlar ise balık, akrep ve oğlaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img