1. HABERLER

  2. ASTROLOJİ

  3. Bu Burçlar Birbiriyle Anlaşamaz
Bu Burçlar Birbiriyle Anlaşamaz

Bu Burçlar Birbiriyle Anlaşamaz

Genelde hayatımıza yeni girecek kişinin veya hayatımızda olan kişilerin burçlarını merak ederiz ve kendi burcumuzla uyumu ne kadardır diye araştırırız. Burçların hayatımızdaki yeri oldukça önemlidir.

A+A-

Burçlar Hangi Burçla Anlaşamaz? 

Genelde hayatımıza yeni girecek kişinin veya hayatımızda olan kişilerin burçlarını merak ederiz ve kendi burcumuzla uyumu ne kadardır diye araştırırız. Burçların hayatımızdaki yeri oldukça önemlidir. Bir insanla ne derecede anlaşabileceğimizi veya anlaşamayacağımızı burçların özelliklerine göre de karar verebiliriz. Astroloji ne diyor?

Astroloji Ne Diyor? 

Aslan Burcu

Ateş grubundan olan aslan, su grubundaki burçlarla anlaşamaz. Kendini üstün gören, kibirli, kendinden emin davranışları olduğu için hoşgörüsü ve anlayışı az olabilmektedir. Kova, akrep ve boğa ile anlaşması pek mümkün gözükmemektedir. Bu burçlar, aslanın kibirli ve kendini üstün görmesine katlanamaz ve bu burçtan olan yakınlarına sabretmeleri çok zordur.

Yengeç Burcu 

Duygusal bir yapıya sahip olan yengeç burcunun birinci dereceden anlaşamadığı burç, oğlaktır. Oğlak burçları vurdumduymaz, mantıklarına göre hareket eden ve realist tavırları olduğundan dolayı yengeç burcu insanı onlara karşı öfkelenmesi kaçınılmazdır ve duygusallığından dolayı oğlak burcu insanlarına kırılmaları işten bile değildir. Oğlak burcuna ek olarak koç ve terazi burcunun sakinliği de yengecin hoşuna gitmeyebilir. 

Başak Burcu 

Planlı davranmayı seven, hızlı ve düşünmeden hareket etmeyen başak burcu insanı; yay, aslan ve koç ile pek anlaşabildiği söylenemez. Bu burçlar plan yapmadan gelişigüzel davranmayı sevdikleri için başak burcuyla anlaşamazlar. 

Kova Burcu 

Özgürlükçü ve entelektüel ruha sahip olan kova burcu insanı, toprak grubundan olan boğa, başak ve oğlak burçlarıyla neredeyse hiç anlaşamaz. Akrep burcu ile de anlaşamayan kova burcu; akrep burcunu açık sözlü olmasıyla ve başına buyruk tavırlarıyla üzmektedir ve bu yüzden ilişkileri pekte iyi sürmeyebilir. 

Akrep Burcu 

Kuşkucu, kindar ve başına buyruk olarak bilinen akrep burçları; kova, aslan ve boğa burçları ile anlaşamazlar. Bir süre ilişki yönetmeyi başarsalar bile akrep burcunun kıskanç ve kuşkucu tavırları sinir bozucu hale gelmeye başlar. Buna karşılık akrep burcu, az sinirlenen, tutkulu olduğundan ötürü bir yandan da bu burçları kendine çekmektedir. 

Oğlak Burcu 

Özen göstermeyi seven ve düzene sadık olan oğlak burcu; yengeç, terazi ve koç burçlarıyla anlaşamaz. Oğlak burcunun hesapçı, zor ve çok sabırlı biri olması bu burçları sıkar ve oğlak burcuyla bir araya gelmeyi pek istemezler. 

Balık Burcu 

Duygusal olduğundan ötürü bazen kararsız, dikkatini toplayamayan ve hassas olan balık burcu; ikizler, başak ve yay burçlarıyla pek anlaşamaz. Çünkü bu burçlar hayata karışmayı seven, atılgan, dışa dönük yapılıdırlar ve balık burcu insanı bunlara pek uyum sağlayamaz. 

Terazi Burcu 

Anlaşılmaz bir kişiliği olan terazi burcu; yengeç, oğlak ve koç ile zıtlık yaşar. Tek düzelikten hoşlanmayan terazi burcu, bu burçlarla ters düşer. 

Yay Burcu 

Eğlenmeyi, gezmeyi seven, yerinde duramayan yay burcu; ikizler, başak ve balık burcuyla ters düşer. Yay burcunun bu özellikleri onlara taşkın ve özgürce gelir. Yay burcu insanının fazla sorumluluk alamaması bu burçların dikkatini çeker ve onu sorumsuz bulurlar. 

İkizler Burcu 

Çok çabuk değişen ve dengesiz tavırlar sergileyen ikizler burcu; başak, yay ve balık burçlarıyla anlaşamaz. Özgür takılmayı seven ve plandan hoşlanmayan ikizler burcu insanı bu burçlara tam anlamıyla ters düşer. 

Boğa Burcu 

Sabit tavırlı ve fikirlerini değiştirmeyi sevmeyen boğa burcu; değişken olan ikizler, oğlak, terazi ve yengeç burçlarıyla anlaşabilmesi pek mümkün gözükmemektedir. 

Koç Burcu 

Öz güveni yüksek olan, duygusu az bulunan, inatçı ve sabırsızlığıyla tanınan koç burcu; balık, akrep, aslan ve kova ile anlaşmakta zorlanır.  

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.