Ana SayfaAstrolojiBoğa Burcu Nasıl Aşık Edilir?

Boğa Burcu Nasıl Aşık Edilir?

Astroloji kuşağının en inatçı burçlarından biri de boğa burcudur. Bu burç ile inatlaşmadığınız sürece son derece sabırlı ve güvenilir bir dosttur. Peki boğalar nasıl aşık olur. Nasıl etkilenir. Boğaların aşık olabilmesi için mantık ön planda olmalıdır. Çünkü boğalar ayakları yere sağlam basan kişilerdir. Hayalden ziyade gerçekleri yaşamayı severler. Oldukça gerçekçidirler. Bu yüzden kolay kolay aşık olamazlar onları etkilemekte bir hayli zordur.
Aşık olacağı insanda temizliğe ve düzene çok fazla önem verir. Çünkü rahatına ve konforuna da oldukça düşkündürler. Sosyal bir hayatı olan, dışa dönük insanlardansa onunla sohbet edecek ve zihnini dolduracak kişilerle ilişki kurmak isterler. Güvenlik ve konfor hayatlarının olmazsa olmazıdır. Bir boğaya konforlu ve güvenli bir hayat sunun.
Boğa Burcu Erkeği Aşk 
Boğa burcu erkeği sorun yaşatmayan ve huzurlu bir ilişki içerisinde olmak ister. İsteklerinin kabul edilmediği ve yön veremediği ilişkilerden uzak durmayı tercih ederler. Sırf bu yüzden onlara koşulsuz şartsız uyum sağlayacak kadınları hayatlarına alırlar.
Sergilediği her davranışa ve tutuma saygı gösterecek ona sürekli mükemmel olduğunu söyleyip hissettirecek kadınları hayatlarında isterler. İlişkilerinde çoğu zaman ciddi bir tutum sergileseler de bazı durumlarda romantik davranabilirler. Yapılan şeyleri asla unutmazlar ve kıymet bilirler. İnatçı bir yapıya sahip oldukları için zaman zaman partnerini zor duruma sokabilir.
İlişki üzerindeki bütün hakimiyetin kendilerinde olmasını isterler. Mantık insanı da olsalar duygularına göre hareket ederler. Kolay sevmezler ama sevdikleri zaman vazgeçmezler ve ilişkisine her zaman sadıktır. 
Boğa Burcu Kadını Aşk 
Boğa burcu kadını ilişkisinde kendi isteklerine olumlu cevaplar veren kişilerden hoşlanır. Değer gördüğü ve sözlerinin ciddiye alındığı bir ilişki onlar için ideal ilişkidir. Verdiği sözlerden ve aldığı kararlardan asla geri dönmezler. Eğer bir karar aldıysa onu bu karardan vazgeçirme çabası iyi bir şey değildir ve sonuç vermez.
İlişkilerinde duygularını ve mantığını eşit dengede tutabilirler. Boğa kadını partneri için her şeyi yapabilir ve uyumludur. Mutlu olduğu ilişki rahat ve huzur vericidir. Birlikte olduğu kişiye zaman ayırmayı, hoş vakit geçirmeyi çok sever ve buna oldukça dikkat ederler. Fedakar davranışlarda bulunabilirler. Verdiği emeğin karşılığını her konuda görmek isterler. 
CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img