Ana SayfaBoğa Burcu Günlük Burç Yorumu - 07 Temmuz
Array

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu – 07 Temmuz

Boğa Burcu Yorumu Günlük Burç Yorumları 7 Temmuz 2019 pazar – Astroloji

Boğa Burcu 07 Temmuz Pazar Yorumu

Sinirleriniz oldukça yüksek seyrinde. Kendinize hakim olmanız sizin elinizde bazen sizi sinirinizle imtihan ediyorlar ama dayanacaksınız. Sevgiliniz size çok iyi gelecek bazı konularda bazı tartışmalar, sıkıntılar canınız sıkan konuları sevgilinize açacaksınız ve rahatlayacaksınız. Kısacası sevgilinizden pozitif enerji alacak ve moraliniz yükselecek. İsteklerinize, sevdiklerinize sahip çıkmanızı, çevrenizdeki dostlar tarafından takdir edileceksiniz. İnancınız oldukça yüksek fakat bunu düşürmeye çalışan biri var Buda yakın dostumuzdan biri de tavırlarını bir gözden geçirirseniz anlayacaksınız. Maddi anlamda biraz sıkıntı içerisindesiniz fakat geçecek. İş hayatında bazı yenilikler görünüyor bu da şansınızın artacağını yönünde bir işaret olabilir.

BOĞA BURCU 06 TEMMUZ YORUMU

Ailevi sorunlardan dolayı bayağı bir dağılmış durumdasınız fakat sizin elinizden gelecek başka bir şey yok bu yüzden kendinizi bu kadar yıpratmayın. Yaptığınız planlar bütçenize uymayabilir bu yüzden bütçenizi daha iyi daha olumlu şeyleri kullanmaya özen gösterin. Kısa süreli de olsa bir iş teklifi alabilirsiniz ve bu işi o kadar çok severek yapacaksınız ki sanki kendi işinizmiş gibi umarım her şey gönlünüzce olur. Aşk hayatınıza gelecek olursak Önümüze çıkan her insana kapılmamaya dikkat edin çünkü bu insanlar sizi bayağı bir yorabilir kendinizi düşünmekte fayda var. 

BOĞA BURCU 05 TEMMUZ YORUMU

Sıkıntılarınızla kendi başınızın çaresine bakacaksınız çünkü biliyorsunuz ki herkes tek doğdu tek ölecek. Hayata karşı bakış açınızın değiştiği bir dönem fikirlerinizi ve düşüncelerinize karşı tarafa daha farklı aktarabiliyorsunuz bu farklı bakış açınız iş hayatınız ve geleceğinize de yansımış buda sizi olumlu sonuçlara yönlendirecek. Ailenizle daha sakin konuşmaya çalışın sinirlerinizi bastırmaya özen gösterin ki aileniz de sizi daha iyi anlasın ve daha iyi çözümlerle olumlu sonuca varın. Geleceğinize dair güzel iş teklifleri alabilirsiniz ve güzel projelerde bulunabilirsiniz Buda sizin geleceğinizi etkileyecek projeler olacak. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img