Ana SayfaAstrolojiBaşak Burcu Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Başak Burcu Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Başak burcu kadının nasıl erkeklerden hoşlandığını anlamak için öncelikle Başak burcu kadınını tanımanız lazım. Bu kadın ilk tanıştığı insanlara karşı mesafeli hatta soğuk denebilecek bir tavır sergiler. Bunun sebebi önce sizi inceleme ve tanıma isteğidir. Eğer Başak kadının ilgi alanına girdiyseniz duvarlarını kaldıracaktır. Duvarlarını kaldırdığında ise ne kadar sıcakkanlı olduğuna hayret edeceksiniz. Bu burç kadını için saygı olmazsa olmazdır. Kendisi her zaman saygılı olmakla birlikte karşı taraftan da bunu bekleyecektir. Çalışkan, planlı ve düzenlidir. Disiplinli ve ciddi duruşu vardır. Yardım sever, düşünceli ve kibardır. Eleştiricidir, seçicidir, temiz ve titizdir. Sade ve gösterişsizdir. Evlendiğinde şefkatli ama disiplinli bir anne, eşine ve ailesine bağlı bir kadın olacaktır.

Erkeklerin Bilmesi Gereken İpuçları

Başak burcu kadını da diğer kadınlar gibi her kadınla samimi olan erkeklerden hoşlanmaz. Dikkatleri üzerinde toplamaya çalışan yapmacık davranan erkekten hemen uzaklaşacaktır. Bir başak kadınından hoşlanıyorsanız beyefendi olmalısınız.

Bakıldığı zaman astroloji de en zeki burçlar arasın da yer alır. Bu yüzden yalan söylemeye kalkışmayın hemen anlayacaktır. Dolayısıyla dürüst ve net olan erkeklerden hoşlanır. Çalışkan, azimli ve idealist olan bu kadının mevki ve makam sahibi, geleceğini planlamış, mantıklı ve çalışkan erkekler ilgisini çekecektir. 

Güven Önemli

Başak kadını için güven çok önemlidir. Birlikte olduğu erkeğe her durumda güvenmek ister. Başak kadınından hoşlanıyorsanız, güvendiği dağ olmalısınız ki bu hoşuna gidecektir. Başak kadını partnerinden hem mantıksal hem duygusal olmasını bekler. Gerektiği yerde duygusal, gerektiğinde mantıklı olmalısınız. Başak kadını çok seçicidir her erkek onu etkileyemez. Ona göre mutlaka özel bir yanınız olmalıdır. Bakımlı giyimine önem veren erkekler ilgisini çekecektir. Anlayışlı olmalı ve dinlemeyi bilmelisiniz. Uzun soluklu ilişki kadınıdır. Eğlence arayışında iseniz bu burcun kadınından uzak durmalısınız. Zira niyetinizi hemen anlayacak ve sizi kendinden uzaklaştıracaktır. 

Temiz Olmak Olmazsa Olmaz

Başak kadınını etkilemek istiyorsanız kesinlikle temizliğinize dikkat etmelisiniz. Her ayrıntıya dikkat eden bu kadın sizi de inceleyecek her ayrıntıya dikkat edecektir. Giyiminiz düzenli ve temiz olmalı, güzel kokular sürmeyi ihmal etmemeli, bakımlı olmalısınız.
CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img