Ana SayfaAstrolojiBalık Burcu Neden Hoşlanır

Balık Burcu Neden Hoşlanır

Burçlar ay ile dünyanın hareketleriyle alakalı olarak insanların anne rahmine düşme süreciyle ilgili bir durumdur. İnsanların burçları doğdukları an ile değil anne rahmine düştükleri an ile alakalıdır. İnsanların da burçları doğum tarihinden dokuz ay on gün geriye gidilerek hesaplanmış olmaktadır. Erken doğum sürecinde olanlar için bu burç durumu yanlışlık göstermektedir.

Hangi Ay Doğunca Balık Burcu Olunur?

Şubatın yirmisi ile mart ayının yirmisi arasında doğan insanlar balık burcu olarak bilinmektedir. Burçları genellikle astroloji bilimiyle ilgilenenler araştırmaktadır. Burç denilince akla kesinlikle kişinin özelliklerine etki edip etmediği de gelmektedir.

Balık Burcu Fiziksel Özellikler

Balık burcu olan insanlarda genellikle dış görünüş ilk olarak göze çarpmaktadır. Balık burcunda ki insanlar genellikle balıketli olmakla beraber birde kısa boylu olmaktadırlar. Ayak parmakları epeyce minyon olmakla beraber el parmakları ise çok narin olmaktadır. Tırnak yapısı ise genelde diğer insanlara göre daha güzel olmaktadır. Tırnaklarında al yazmalı kısım insanların dikkatini çekmekte ve çok hoş görünmektedir.

Balık Burcu Kişisel Özellikler

Balık burcu olan insanlar çok sabırlı ve duygusal insanlardır. Hayatta elde ettikleri başarıların arkasında ise inatları bulunmaktadır. İnsanlara karşı inatla yaklaşmalarından dolayı ellerinden hiçbir şey kurtulamaz. Bundan dolayı balık burcuna sahip insanlar kendilerini çok beğenmiş insanlardır. Burunlarından kıl aldırmazlar. İnsanlara yüksekten bakmasalar da çoğu insanlara karşı olan yaklaşımları çok farklılık göstermektedir. İnsanlara karşı sevecen tavırları olduğundan girdikleri ortamda çok sevilirler.

Balık Burcu Nelerden Hoşlanır?

Balık burcu çok duygusal bir burç olduğu için duygusallıktan çok hoşlanmaktadır. Romantik anları her an yaşamak istemektedir. Hayatta hep bir farklılık içinde olmayı ve bu farklılıkların da hep artmasını tercih etmektedir. Monoton bir hayat balık burcu için bir nefrete dönüşmektedir. Böyle durumlarda hayattan doğuma durumuna kadar gelmektedir ve etrafındaki insanlardan bir anda soğuma durumuna bile düşmektedir. 

Duygusallıkla Beraber Balık Burcu

Balık burcunun en önemli özelliği duygusal yönüdür. Her konuda çok duygusal davrandıkları için çok kırılgan olabilmektedir. Bu duygusallık içinde kırılgan yapısına karşı koyabilmesi için çok çaba harcamaktadır ve genelde de inatçı tavrıyla kırılganlığının üstesinden gelebilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img