Ana SayfaAstrolojiBalık Burcu Neden Çok Ağlar?

Balık Burcu Neden Çok Ağlar?

Balık Burcu Hakkında
Zodyaktaki en hüzünlü burç elbette ki balıklardır. Balık burcu adeta on iki burcun bütün duygularını kendi bünyesinde toplamıştır. Balık burcunun zodyaktaki tüm burçların duygusallığını üzerine alması ve su burcunun doğasından gelen bir kırılganlığa sahip olması onu diğerlerinden ayırır. Balık burcu olan kimseler için duygularını ifade etmek son derece önemlidir çünkü bu burcun insanı çevresindeki her olaydan, her duygudan etkilenir. Bu duygusallıkları üzgün olmasının yegane sebebidir.
Peki, Neden Ağlarlar?
Balık burcu için duygu her şeyden önce gelir. Onların bütün hayatı hissettiklerinden ibarettir. Duygu durumlarına göre karar verir, duygularına göre hareket ederler. Sezgilerine güvenirler ve bu sezgileri onları yanıltmaz çünkü bu burcun karakteristik özelliği kuvvetli bir altıncı hissin bu insanlara doğuştan bahşedilmiş olmasıdır. Aldıkları enerji ve gelişmiş empati yetenekleri sayesinde çevresindeki bütün duyguları anında fark edebilir.  Bu duyguları adeta kendileri yaşıyormuş gibi o anın büyüsüne kapılır ve karşı taraftaki insanın ruh haline bürünürler.  Bu özellikleri çevresindekiler tarafından iyi bir dinleyici, sadık bir dost olarak yorumlansa da çoğu zaman balıkların başına bela olur. Her duyguyu hissetmek ve kendilerini sürekli bir başkalarının yerine koymak onları yıpratır ve sürekli üzgün, dalgın yapar. En iyi özellikleri aynı zamanda en kötü özellikleri haline gelir.  Astroloji onları böyle bir çıkmaza sürüklemiştir. İzlediği bir filme bile saatlerce ağlayabilir, hiç tanımadığı biri için dua edebilir, karıncanın ölmesine bile yas tutabilir. Balıkların bu durumu belki de burç dünyasındaki en trajikomik haldir.
Balıklar Ağladığında Ne Yapmalı?
Çevrenizdeki balıkların duygu durumlarının çok hızlı değiştiğine pek çok kez şahit olmuşsunuzdur. Bu onların dengesiz olduğu anlamına gelmez aksine çevresindeki her duyguyu algılayabildiği anlamına gelir. Çoğu zaman balıklar bunu fark etmez ve üzgün olmalarının sebebini düşünüp dururlar. Halbuki böyle anlarda bir duyguyu yakalayıp çoktan kendilerine katmışlardır. Üzgün bir balık gördüğünüzde onu teselli etmeye çalışmak okyanusu kovayla boşaltmaya çalışmak kadar imkansızdır. Balıklar teselli olmazlar, onların neden üzüldüklerini de anlayamazsınız, asla aklınıza gelmeyecek bir şeye ömürlerinin sonuna kadar üzülebilirler. Karmaşık dünyaları labirentten farksızdır, onlar çözülmez, onlar sadece yaşanır.
CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img