Ana SayfaAstrolojiBalık Burcu Nasıl Aşık Olur?

Balık Burcu Nasıl Aşık Olur?

Balık Burcu 
Zodyak’ın en duygusal burcu olan balık derin bir empati yeteneğine sahiptir. Bu burcun insanı kararlarını mantığıyla değil duygularıyla alır. Merhametli, sevecen ve hümanistlerdir. Her çeşit canlıyı sevip korumak isterler. İçlerindeki sevgi hiç bitmez. Yardımsever ve alçakgönüllü kimselerdir. Yeşil ve tonlarını çok severler. Etkili bir konuşmacı ve iyi bir dinleyicidir. Doğuştan gelen cazibeleri herkes tarafından tanınmalarına sebep olur. Oldukça sakin kişilikleri bulunmasına rağmen sinirlendikleri zaman adeta ateş püsküren balıklar kızdırılmaması gereken burçlardan biridir. 
Balık Burcu ve Aşk 
Balık burcunun aşk hayatı çalkantılı bir deniz gibidir. Bu burcun insanları sevgiyi sevdikleri için herkese karşı ilgi duyarlar. Çabuk seven ve güvenen bir yanları bulunur ancak gerçekten sevdikleri zaman asla vazgeçmezler. İmkansız bile  olsa sevdiğini korumak için her şeyinin feda edebilecek belki de tek burçtur. Doğuştan gelen bu duygusallığı bazen başına bela olsa da sevdikleri uğruna her türlü belaya seve seve katlanır. Saf ve temiz duyguları bulunur. Balık burcuna kendini sevdirmek oldukça kolaydır. Bu insanlar bir güzel söze, bir tebessüme hatta bazen bir bakışa bile aşık olabilir.
Yolda el ele bir çift görse bile mutlu olur.  Onların sevgisi sonsuzdur. Astroloji dünyasında onun gibisi zor bulunur. Duygularıyla hareket eden balıkların sıklıkla hayal dünyasında yaşadıklarından söz edilir. Bu çok da doğru değildir. Onlar kendilerini dış dünyaya hazırlamak ve olası kötülüklere karşı hazır olmak isterler. Reddedilmek ve sevilmemek en büyük korkularıdır. Bu yüzden her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünür ve bütün olasılıklar için alternatif bir yol bulur. Ne zaman ki kendini hazır hisseder o zaman hislerini paylaşır.
Balık Burcu Aşık Olduğunda Ne Yapar
Astrolojide  aşık olduğu en kolay belli olan burç balıklardır. Aşık olduklarını saklamazlar. Sevdiklerini görmek için olur olmaz her şeyi yaparlar. Mutlulukları yüzlerinden okunur. Bütün dünyaya aşık olduğunu ilan eder fakat bir tek aşık olduğu kişiye bunu söyleyemez. Çekingen bir yapısı olması ve reddedilmekten korkması bunun en büyük sebebidir. Reddedilmek bütün dünyalarını başlarına yıkar. Onlar kendi dünyalarında yaşamayı reddedilmeye tercih ederler. 
CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

spot_img